Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 167 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

משהו רוצה סידיקיי של 2 או special forces תמורת סידיקיי של bad company ?

בעיקרון אפשר לשתף ביחד סידיקיי אחד עם שני אנשים.. רק שאי אפשר יהיה לשחק באותו שרת.. ועוד דבר חשוב שצריך זה אמון.. אז אם יש פה משהו כזה מוזמן לפנות אליי..

מוכן לתת גם סידיקיי של halflife2, underground, ghost recon advanced warfigther 2.

העניין שקניתי די הרבה משחקים שלהם.. וחשבתי לקנות גם את bad company.. ופשוט סתם עלה לי הרעיון הזה לשתף סידיקיי אחד לשני אנשים..

השאלה אם משהו יהיה מעוניין במשחקים שיש לי.. ושוב השאלה אם יש אמון זה הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מבין מה הבעיה בספוטינג - זה רק נותן כיוון, לא נותן מרחק, לא?

דרך אגב, שתי שאלות:

1. כשאני רואה מישהו מהקבוצה שלי עם מד פציעות, איך אני יכול לדעת כמה הוא רחוק ממני ואם שווה לי ללכת אליו (כמדיק) כדי לעזור?

2. מה הסיפור עם הפינג? אין לי אף פעם פינג לאף שרת - אצל כולם יש "-": צריך לשנות משהו כדי שזה יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מפעילים את המשחק בתור מנהל (לחיצה ימנית בעכבר) אז אפשר לראות את הפינג. ככה זה עובד אצלי לפחות.

ומה רע בספוטינג? כאילו בחייכם אני מסכים איתכם שאתם שונאים את הM60, M95,M1911 ובזוקות ומטולים ועוד ועוד ועוד, אבל תכלס מה זה אכפת לכם, פשוט תשחקו.

אני לא מוצא שום פסול בספוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה בספוטינג - זה רק נותן כיוון, לא נותן מרחק, לא?

1. כשאני רואה מישהו מהקבוצה שלי עם מד פציעות, איך אני יכול לדעת כמה הוא רחוק ממני ואם שווה לי ללכת אליו (כמדיק) כדי לעזור?

לגבי 1 , יש לך מפה , תסתכל (לחיצה על M פותחת מפה גדולה יותר ככה שתוכל לאמוד את המרחק ממנו יותר טוב...)

לגבי הספוטינג - אני אתן לך דוגמא של "ניצול" הספוטינג שאני עשיתי:

אחרי שהפעלתי MCOM עם עוד מישהו בתוך איזה מבנה , חיכיתי באחת הפינות המנוגדות בתוך אותו מבנה ופניתי לכיוון הדלת כדי להרוג את מי שינסה לבטל את ההשמדה.

מישהו מהקבוצה שלי בדיוק סימן אוייב שעמד בקירוב למבנה והתכוון להיכנס , מאחר ורואים את הספוטינג דרך קירות , ידעתי בדיוק מתי הוא יעבור בדלת ובדיוק ברגע שהוא צץ לי כבר יריתי בו והרגתי אותו.

אני מסכים שזה לפעמים לא הוגן , גם אני התעצבנתי מספיק פעמים על זה שמישהו הרג אותי ולא ידעתי מאיפה הוא ראה אותי אבל לדעתי זה חלק מהמשחק...

כל עוד המשחק עצמו לא מאוזן (באופן כללי) וכולל נשקים שהם OP וכו' , שום דבר לא צריך להשתנות (או לבטל אותם).

לבוא ולרשום שמי שישתמש בגוסטב על אנשים יקבל באן (עם כל העצבים למות מגוסטב) זה לא תקין (שוב , לדעתי)

אולי שיתו באן לכל מי שמשתמש בגוסטב/M1911/M95/M60/כל אחר שהוא OP , מה ישאר לנו מהמשחק??

האיזון צריך להגיע מE.FAIL ולא בשרת עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באן למישהו שמשתמש ב-CG זה לא מוצדק, אבל אם הוא משתמש רק בנשק הזה ורואים בסטטיסטיקות שלו שהוא באמת מגזים עם הנשק.. זה כבר סיפור אחר. אני עדיין לא חופשי לומר "במקרה הזה כן מגיע לו באן", אבל אני אישית הייתי יוצא מהמשחק.

לגבי הריגות המטול.. צדקתם, זה -GAZA-ALAA. ובאותו נושא, כשהוא נכנס למשחק אני פשוט יוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 1 , יש לך מפה , תסתכל (לחיצה על M פותחת מפה גדולה יותר ככה שתוכל לאמוד את המרחק ממנו יותר טוב...)

בביאף 2 היה אפשר לעשות זום אין ואאוט למינימפ ושם באמת יכולת להישתמש בה בחוכמה. ב bc2 המינימפ שווה לת*ת היא טובה רק בשביל מדיקים לראות איפה הגופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באן למישהו שמשתמש ב-CG זה לא מוצדק

כשזה מוגדר כאחד החוקים בשרת (המוצגים כל מס' דקות, לכבוד המתקשים), ואותו משתמש נתפס שעושה בכך שימוש ושם למעשה זין על האדמין ועל כל השחקנים בשרת, הבאן בהחלט מוצדק.

למי שזה לא נראה - תמיד אפשר למצוא שרתים ציבוריים אחרים, ללא חוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הנק' שלי , זה לא צריך להיות חוק בשרת.

מה? רק הגוסטב הוא בעייתי? רק אותו מנצלים לרעה?

אותו דבר ניתן להגיד על הM95 , על הM60 , על הM1911 ועל ה40MM...

באן בשרת צריך להיות מסיבות אחרות ולא מסיבות של שימוש יתר בנשק שניתן לשחקנים ע"י המפתחת של המשחק...

וassaf_h , לגבי המפה , זה בדיוק מה שהוא רצה לדעת... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא, אני יודע את זה בדיוק , לזה התכוונתי , השימוש שלו נגד אנשים.

שנינו יודעים בדיוק שהגוסטב אידיאלי לשימוש נגד בונקרים ונגד אנשים ולא ממש יעיל נגד טנקים וכד'.

"ההגבלה" הזאת היא לא במקום (שוב , לדעתי האישית - אני לא מתווכח איתך או משהו , רק רושם את דעתי).

להשתמש בו רק נגד טנקים זה דבילי , יש לו אפס יעילות נגד טנקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...