Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 139 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

OMG OMG!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

מצחיק רצח באמא שלי כמה צחקתי וואי :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

:D :D :D :D :D :D :D

איזה מצחיק באמא שלי, מזה מסכן הסניפר, נראלי היה לו איזה 5645 פעמים שהוא מת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[br]פורסם בתאריך: 5.04.2010 בשעה 01:22:17

איזה סוס אני בשרתי הרדקור, רק שם אני מצליח להרוג הרבה עם סנייפר

כי אין שם הגנה לשחקן..

one shot one kill

גם אם תפגע לו בבוהן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין שם KILLCAM... פתאום זה לא בעיה עבורך, אה?... :cool2:

כי שם הכל חרא ואני בחור שגדל ברחוב אז אני יודע שאם כבר הכל בקנטים צריך ללמוד להסתדר, אבל זה שאתה מוריד רק קיל קאם בסרבר רגיל זה מעפן

כאילו מה זה פה, הפליות אה? אה??

דרך אגב המשחק הארור הזה יצא החוצה בסוף הסיבוב, טוב שזה לא DOS, איזה באסה זה לראות את כל המסך ASCII הצבעוני שמספרים לי על משחקים חדשים של APOGEE שאני יכול לקנות דרך BBS אלוהים יודע מה זה ואז עוד להקליד את שם הקובץ רק כדי להיכנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עם תשתית של HOT וספק בינלאומי במהירות 2.5MB. אני נכנס למשחק ועושה login הכל בסדר ואז או שזה מראה רמה ראשונה,ללא אנלוקים ולא מצליח למצוא שרתים או שזה מראה את הרמה והכל עם שרתים אבל אחרי כמה דקות מקבל הודעה lost connection. האם כדאי להתקשר לבזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספוט גם עוזר לצלף, לא רק מפריע, אתה יודע כמה הריגות יש לי בתור צלף על אנשים שהדבר היחידי שראיתי מהם זה את הסימון של הספוט? לא מעט.

אתמול גם היה לי משחק מצויין בפורט ולדז, אנשים כל הזמן התלבשו לי בתוך הכוונת, וקיבלתי את הmarksmam 500 award. סיימתי עם ניקוד של 14000 :smile1:

התחלתי לשחק קצת עם המהנדס גם, הגיע הזמן לפתוח לו את הציוד, אבל vassaults נורא מעצבנים, שעה עם הQ עליהם ולא נותנים תחמושת, שלא לדבר על אלה מהצד השני שמיד משחררים מטול :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מגדירים את הכפתורים לג'ויסטיק בשביל משחק אופטימלי ?

אני לא מצליח לאזן את המסוקים ולהטיס אותם לאן שאני רוצה (כמו הUAV שהורג את הצלף :lol:)

תמיד הם עפים לי או קדימה/אחורה או לצדדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא מגדירים , במחשב משחקים עם מקלדת ועכבר , המשחק עבר אופטימזציות כדי להיות משוחק עם עכבר ומקלדת ולא עם ג'ויסטיק...

אני מדבר על המטוסים, אתה בא להגיד לי שאתה מטיס עם מקלדת ועכבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן דבר איתם, תנסה חיבור חייגני אם זה לא המצב עדיין..

גם לי יש בעיות כאלו "failed to connect ea online", לראיה מספר הדקות ששיחקתי, פשוט מביך ::)

עשיתי חיבור עם חייגן וגם זה לא עזר והייתי צריך להילחם איתם שיחזירו אותי לMPLS כי משום מה הוא טוענים

לכך שהם בקרוב מעבירים את כולם לחיבור עם חייגן ולא מחזירים לMPLS ::)

סברה שלי היא שזה נועד לניטור ויכולת בדיקה של תעבורת המידע וכמות המידע שהועברה אצל כל משתמש

[מה שיאפשר להם כמובן לגבות מחיר פר GB].

בסופו של דבר אחרי מלחמה עם כמה תומכים טכניים 'קיבלתי את מבוקשי ואני שוב בMPLS. ועדיין שום כלום.

אז, האם הבעיות הללו הן מצד EA או של התשתיות בארץ?

שכן אם זה תשתיות בארץ אין מנוס מלמכור את המשחק :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו התשתית שאתה מחובר , לא כל התשתית בארץ לראיה מס' רב של אנשים שכן משחקים במשחק באופן שוטף למעט הניתוקים של השרת או השרת של EA.

אני מחובר דרך הכבלים , נטוויז'ן 3 מגה ואין לי שום בעיה כזאת , רק כאשר השרת נופל או שEA מתעסקת עם השרתים יש לי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...