Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 128 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאני לוחץ על TAB תמיד כתוב לי בשרתים של חו"ל פינג של 200 ככה. כל השאר נעים בממוצע של 150 כזה אני מניח.

תכתבתי כשבוחרים שרת בתפריט אז שם מופיע הפינג בצורה נכון. במהלך המשחק המספר קופץ אבל הוא שגוי.

לדוגמא בתפריט כתוב בשרת של האתר 15 פינג, ובמשחק עצמו 95 , האמת שהוא נע ב15 פינג

משום מה היום הרגיש לי כבד המשחק אני לא יכול לשחק 100 אחוז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כל הזמן יורדים על השחקנים של gaza? אני רוצה לציין שהם משחקים טוב מאוד במיוחד בסקוואד, בניגוד לישראלים אחרים שלא בדקו אם אני בכלל צריך טרמפ על הQUADBIKE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , היה די משעמם עכשיו בשרת ,אין הרבה אנשים...

היה לי קטע טוב עם בחור בשם Hosang או משהו כזה (מקווה שלא טעיתי) בכל מקרה , אחי!! פעם אחת עשיתי לך Headshot עם הRepair Tool כשעמדת בעמדת הUAV אבל 4 פעמים רצוף?!?!?!? כמה אפשר לסבול?? :lol: :lol: :lol:

אני מוכרח להודות במשהו , הEngineer פשוט חיה רעה!! הייתי בטוח שהוא מעפאן אבל שיחקתי איתו רוב הזמן היום והוא פשוט חיה רעה , הXM8C פשוט קוטל זרע מטורף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הזמן בהתחלה שחקתי עם ה engeineer אבל התאכזבתי לגלות שהנשקים האחרונים שנפתחו כ"כ חלשים... כשמשווים אותם עם ה medic או assault פשוט אי אפשר לשחק. מטווח קצר הם סבבה אבל בינוני ומעלה די אכזבה.

חבל שאין גם C4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה מה שיפה במשחק.. כל הקיטים קטלניים באותה מידה.

:)

ודווקא הנשקים האחרונים של המהנדס ממש טובים.. אני חושב שהכי טובים הם AKS74U, PP2000 ו-UMP45

גם ה-SCAR-L וה-XM8-C ממש טובים. בקיצור- כל הנשקים של המהנדס מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UMP טוב??

קודם כל הוא ממש חלש, ולהוסיף על זה יש לו רק 25 כדורים.

גם ככה אתה צריך 15 כדורים בשביל להוריד אויב אז עכשיו אתה גם צריך 2 מחסניות בשביל זה... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא וה-AKS74U הם הנשקים הטובים ביותר של המהנדס. :nixweiss:

ממש חלש? כל הנשקים של המהנדס הם בעלי נזק של 40, הנשק היחיד השונה הוא ה-PP2000 עם נזק של 30.

דיוק: 60, כמו ה-AKS74U.. כל שאר הנשקים פחות טובים מהם מהבחינה הזו.

קצב אש זה הפרמטר היחיד שבו הוא פחות טוב מנשקים אחרים, מהבחינה הזו הוא ממוצע.

אישית אני גם אוהב את הכוונת הרגילה שלו, למרות שהיא ממש קטנה. פשוט התרגלתי לזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשדרג לQUAD כדי להריץ ת'משחק הזה נורמלי. אני רואה שאי אפשר למצוא Q6600 במחיר שהוא פחות מ900 שקל בארץ.

הצעות מישהו? אני לא עושה OCING ואין גם ראש להתחיל. צריך מרובע ליבות שיתן לי לשחק על מקסימום, 1680x1050 ו4xAF, 2xAA.

טווח מחירים עדיף כמה שיותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשך כל התקופה שלי במשחק ראיתי מלא מדיקים שמשחקים עם M60 וגם יש כבר N60NOOBודברים דומים

אבל להגיד את האמת,בכלל לא אהבתי את הM60 הנשק שהני של המדיק LSW249 יותר טוב לדעתי וממש נהנתי לשחק איתו

מחסנית של 200 כדורים+קצב יריה ממש גבוהה קוטל כל דבר שאתה מכוון עליו :smile1:

הM60 מרגיש כבד בלי קצב יריה כל כך גבוהה וגם העוצמה לא יותר טובה בצורה משמעותית מה249.

מתחיל להרגיש לי כמו MW2 אחרי שפותחים כמעט הכל כבר אין מה לעשות ולא ממש מעניין

פשוט בMW2 היה הקטע של הפרסטיז' הראשון שאתה מסיים כבר לא מעניין אחרי זה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש 012 ואין לי בעיות וגם אף פעם לא היו לי בעיות..

זה באמת מפתיע אבל האינטרנט שלהם יציב..

UMP טוב??

קודם כל הוא ממש חלש, ולהוסיף על זה יש לו רק 25 כדורים.

גם ככה אתה צריך 15 כדורים בשביל להוריד אויב אז עכשיו אתה גם צריך 2 מחסניות בשביל זה... :-[

הנשקים של המנהדס הם אחלה, צריך לדעת להשתמש בהם..

לא סתם כתוב לכם בחלון טיפים הזה אחרי שהורגים אותך כל מיני אינפורמציה..

לפעמים תראו שרשום שהכוח של הנשקים של המהנדס יורד ככל שאתה יורה למרחק.. היה לי מלא פעמים שראיתי אויבים רצים אבל היה לי UMP למשל ועזבתי אותו נתתי לו לברוח ורדפתי אחריו עד שהייתי קרוב מספיק..

לא רק זה הם רושמים גם שהמנהדס נשאר במחסה ורק יוצא מידי פעם להשמיד רכב\אויבים, תנצלו את זה שהוא יכול להסתתר מאחורי קיר ולעשות חור עם ה ריפר טול..

בנוסף בגלל שהכוח שלו הוא ממוצע לכוון רק לראש! קשה להתרגל לזה! אני מכוון לאזור הבטן\חזה ומרסס ואז הנשק עולה למעלה, אבל בנשקים של המנהדס הרמת דיוק שלהם יחסית גבוהה לשאר הנשקים לכן תכוונו ישר לראש וככה תהרגו מהר יותר!

אני גם ממליץ לקחת ב SPEC 2, או את התוספת של הקליע גדול יותר ב25% או את התוסף שנותן לכם 25% תוספת חיים..

במשך כל התקופה שלי במשחק ראיתי מלא מדיקים שמשחקים עם M60 וגם יש כבר N60NOOBודברים דומים

אבל להגיד את האמת,בכלל לא אהבתי את הM60 הנשק שהני של המדיק LSW249 יותר טוב לדעתי וממש נהנתי לשחק איתו

מחסנית של 200 כדורים+קצב יריה ממש גבוהה קוטל כל דבר שאתה מכוון עליו :smile1:

הM60 מרגיש כבד בלי קצב יריה כל כך גבוהה וגם העוצמה לא יותר טובה בצורה משמעותית מה249.

מתחיל להרגיש לי כמו MW2 אחרי שפותחים כמעט הכל כבר אין מה לעשות ולא ממש מעניין

פשוט בMW2 היה הקטע של הפרסטיז' הראשון שאתה מסיים כבר לא מעניין אחרי זה :silly:

בM60 הוא אחהל צריך לדעת להשתמש בו גם כן, דבר ראשון לנשקים של המדיק

חוק מספר 1, לא לרסס!

במיוחד בM60, הכי טוב לירות איזה 3-4 כדורים להפסיק ממש לעשירית השניה ולירות עוד. כבר קרה מלא פעמים שבטעות ריססתי עם ה M60 והגעתי למצב שהמחסנית שלי כמעט הייתה גמורה!! וזה רק על אויב אחד!! מחסנית של 100 כדורים ונשאר לי בערך 20-30 זה פסיכי! תחשוב כמה כדורים התפזרו.. :facepalm:

בד"כ שאני לוקח מדיק אני לוקח גם את התוספת דיוק של הLMG - Light Machine Gun.

חוץ מזה למי שעוד לא גילה את זה במצב כריעה הדיוק עולה, אז תנסו לשמור על מרחק מהאויביום, להיות במצב כריעה ולהרוג, ברגע שיש חבר פצוע להחיות\לתת לו עזרה ראשונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...