Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 126 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותי בשרת של HW זה היה מעביר אותי לקבוצה השניה אם היה יותר מדי בקבוצה שלי, עכשיו זה נותן לי באנים.

זה די מעצבן, כי החלוקה עצמה שהשרת עושה היא גרועה, למשל נכנסתי למשחק וזה הציב אותי בהתקפה שמסתבר שהרוב הגדול היה בהתקפה ומעט היו בהגנה.

אז זה הזהיר אותי שוב ושוב ונתן לי קיק, וכשחזרתי זה שוב הציב אותי בהתקפה. השרת מחלק חרא, זאת לא אשמתי.

באן אתה לא מקבל על חוסר איזון, אתה מקבל קיק אוטומאטית, וזה רנדומלי לחלוטין. כל עניין ה Auto Balance ידוע בבעיותו וכולנו מצפים בכליון עיניים לפתרון ראוי מצד DICE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני , לא ברור לי איך אני , בתור מחזיק שיא הצליפה (פה בפורום , נכון לעכשיו) הגעתי רק למקום השלישי בתמונות.... :lol: :lol:

בטוח שלא מגיע לי מקום ראשון אבל לפחות מקום שני... :lol: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני , לא ברור לי איך אני , בתור מחזיק שיא הצליפה (פה בפורום , נכון לעכשיו) הגעתי רק למקום השלישי בתמונות.... :lol: :lol:

בטוח שלא מגיע לי מקום ראשון אבל לפחות מקום שני... :lol: ;D

LOL

עוד שניה אתה תיהיה בקבוצה של ew89 :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שיחקתי איזה חמש דקות עכשיו בשרת שלנו

חוץ מזה שהרגיש לי כאילו יש לאגים

זה לא ספר לי נקודות

רשום לי כל ה kill +50 spot +20 ולא יודע מה

אבל הנקודות לא מופיעות בטבלא וכשיצאתי מהמשחק זה גם לא עדכן בסטטוס (היו לי 500 נקודות עד הרמה הבאה ועדיין יש לי 500 נקודות עד הרמה הבאה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, היה איזה לאןפארטי או משהו כזה וכל HWZONE לקחו את המקומות הראשונים? :-\

אני שונא את זה שהמשחק לא עובד לי :pissed:

אם ימשיך ככה אני עוד אלך בדרכם של אחרים ואמכור את המשחק :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, היה איזה לאןפארטי או משהו כזה וכל HWZONE לקחו את המקומות הראשונים? :-\

אני שונא את זה שהמשחק לא עובד לי :pissed:

אם ימשיך ככה אני עוד אלך בדרכם של אחרים ואמכור את המשחק :s07:

לא היה Lan פארטי... פשוט Bebush רצה לצחוק כאן עם אנשים אז הוא רשם מעל כל איש כינויים של שחקנים מאצלינו.

שים לב שהכל כתוב שם באנגלית...

אני חושב שזה בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה ה motion mine spot assist?

חשבתי שזה לסמן אותם כמו שמסמנים אוייבים אבל זה לא עובד לי..

אתה זורק motion sensor וזה מזהה תנועת אויבים בסביבה. כשחבריך לקבוצה הורגים אנשים שזוהו עם ה-motion sensor שלך, אתה מקבל את ה-assist הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התווסף סקר בת'ראד השרת בעניין השארת/ביטול ה Killcam/Spawncam.

יתרון של ביטול ה Killcam : מיד עם החיסול אתה מועבר לתפריט בחירת יעד השיגור, בלי לראות את השחקן שחיסל אותך - פונקציה שמעצבנת רבים, וגם אותי.

חסרונות של ביטול ה Killcam : סיוע לסנייפרים בהתקמפרות כל עוד לא בוצע עליהם SPOT, כמו-כן אין את האפשרות לראות היכן נמצאים ה Squad Mates שלך והסיטואציה בה הם נמצאים בכל רגע נתון (Spawncam), לפני שאתה משתגר אליהם (נפתר חלקית אם פשוט מסתכלים ב Minimap).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם ניתוקים... EA לא סידרה את הבעיה' date=' המצב מתדרדר לרמות יותר גרועות ממה שציפיתי. :P

[/quote']

היום זה ממש מוגזם -כבר מהבוקר ישנם בעיות וגם עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...