Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 132 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משום מה, אחרי שפירמטתי את המחשב המשחק לא עולה לי.

זה מביא לי את החלון הלבן של המשחק ויוצא אחרי שתיים שלוש שניות.

התקנתי את הPB, DX9/10/11 XLIVE חדשים וישנים לכרטיס מסך, שום דבר לא עובד. מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער ???

אתמול עשיתי MARKSMAN ראשון שלי...68 נקודות.

איך יודעים כמה מטר זה היה ?

168 מטר.

כמה שרשום שלך MARKSMAN HEADSHOT + אתה מוסיף לזה 100 מטר ראשונים שהוא לא סופר.

+1

= 101 מטר

+999

=1099 מטר

הבנת?

חוץ מזה תשימו לב, נראה לך שפגעת באויב הזה הרגת ממרחק של 68 מטר? לא.

168 נראה לך יותר הגיוני? כן.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מה פתאום, סיפרתי על הסרטון שהוא עושה 560 MM

מה שאני כן עשיתי היה לעקוב אחרי newb1 בתקווה ללמוד ממנו איך צולפים ואז התחלת לירות אז רצנו ואז הרגת אותו ומרפלקס ירית עליך חזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך גרוע עם האנג'ניר שזה לא מצחיק. עם ה-SMG אני לא הורג כמעט כלום, תמיד הורגים אותי לפני. ההטענה של הבזוקה כל כך איטית שזה מייאש, ועד שאני מחכה שהוא יטעין אותה איכשהו אני מוצא את עצמי מת. לפגוע במסוק זה כל כך קשה, ניסיתי עם הרובה שיורה את הדבר האדום הזה, שעוקב. אבל אני אף פעם לא מצליח לפגוע. HELP ME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך גרוע עם האנג'ניר שזה לא מצחיק. עם ה-SMG אני לא הורג כמעט כלום, תמיד הורגים אותי לפני. ההטענה של הבזוקה כל כך איטית שזה מייאש, ועד שאני מחכה שהוא יטעין אותה איכשהו אני מוצא את עצמי מת. לפגוע במסוק זה כל כך קשה, ניסיתי עם הרובה שיורה את הדבר האדום הזה, שעוקב. אבל אני אף פעם לא מצליח לפגוע. HELP ME

זה בגלל שאתה לא מבין מה המטרה של המהנדס.

המנהדס בד"כ אמור להסתתר, לא להסתער.

שאתה מטעין כל דבר נשק\ארפיג'י אתה מסתתר?

אני יודע שהSMG קשה לשחק איתם אבל תכוון לראש! יש להם רמת דיוק מאוד גבוהות ומהירות מאוד גבוהה וזה יתרון על הרבה אנשים.

ג'וני מה אתה אומר על התלמיד שלך ? (אני)

68 על הראשונה

יפה מאוד עוד מעט תתחיל להכנס לתחרות האמיתית פה, 300+ :xyxthumbs:

לא מה פתאום, סיפרתי על הסרטון שהוא עושה 560 MM

מה שאני כן עשיתי היה לעקוב אחרי newb1 בתקווה ללמוד ממנו איך צולפים ואז התחלת לירות אז רצנו ואז הרגת אותו ומרפלקס ירית עליך חזרה

טעות חמורה "עוף קפוא" :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההטענה של הבזוקה כל כך איטית שזה מייאש, ועד שאני מחכה שהוא יטעין אותה איכשהו אני מוצא את עצמי מת.

אבל זה דבר שאמור לעזור לך כשתבין את הבסיס של המשחק, לא על ההתחלה. במקרה שלך הייתי אומר שתסתתר קודם וכשאתה בטוח שאף אחד לא מגיע או שלפחות חבר קבוצה שלך לידך- תטען מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה דבר שאמור לעזור לך כשתבין את הבסיס של המשחק, לא על ההתחלה. במקרה שלך הייתי אומר שתסתתר קודם וכשאתה בטוח שאף אחד לא מגיע או שלפחות חבר קבוצה שלך לידך- תטען מחדש.

לא הבנתי.. תמיד כשהטענתי את הנשק ואז ובאותו זמן החלפתי לאחד אחר. אז כשהחזרתי לקודם הוא לא נטען, והייתי צריך להטעין אותו מחדש. אני מפספס משהו בסירטון?

ותגידו, הגדרתם באופן אחר את הרגישות של העכבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...