Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 69 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

מי צחק עליכם?

אתה יכול לצחוק עלינו שאנחנו לא יודעים לשחק או בכיינים או מה שלא תרצה אבל העובדות אומרות שצדקנו.

מה המשפט הזה קשור למה שאמרתי בכלל? (: לא אמרתי שום דבר ממה שאתה אומר שם ולא הצגתי שום דיעה שאומרת הפוך

רק אמרתי שלא צריך להיות מהירים על ההדק ושהאדמין עשה בשכל שלא העיף מיידית באותה שניה

אם אלפא רואה לנכון להרחיק אותו שירחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברגע שבנאדם בורח כשקוראים לו גנב/שקרן/רוצח - זה ככל הנראה אומר משהו. אם הוא היה נשאר בשרת, סביר להניח שאין לו מה להסתיר.

הוא ברח איך שהוא ראה את ההודעה הלבנה הנוצצת שלי מהבהבת במרכז המסך, כשתשאלתי את כלל המשתמשים אם הם נבעטו במקרה ע"י PB וקיבלו הודעת שגיאה הזויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שהכי הדהים אותי בסטטיסטיקה של מר Bu.Rogers שעומד בראש טבלת הניקוד

Attacker wins 112

Defender wins 3

נראה שהאיימבוט שלו עובד רק כשהוא בקבוצת ההתקפה ?

עוד נתון מדהים

Score per minute: 1 342.69

Kills per minute: 6.30

כל הריגה תוך פחות מעשר שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל מי שמצליח לו הוא צ׳יטר.

לי יש סיבובים שלמים שיחס המיתות שלי כפול מיחס ההריגות ויש סיבובים שיחס ההריגות שלי כפול מהמיתות. זה לא אומר שאני מרמה אבל.

אני מחובר לחברה נטוויזן, כשהספקית שלי היא (לא בינלאומי) ואני ממש בקושי סובל מניתוקים, הדבר היחידי שאני סובל ממנו זה הטעינות הארוכות עד שאני מצליח להתחבר לשרת ולהיכנס לסיבוב.

אני יכול להסיק שאם אין לי ניתוקים בבזק הרגיל ולרובכם יש בבינלאומי, אז סביר להניח שבבזק בינלאומי הם עושים שטויות שהם לא מיישמים ברגיל ולכן זה לא משפיע. למרות שאני עוד מעט עובר לngn.

אתם לדעתי צריכים למנות עוד מישהו שיהיה אדמין ולחלק את הזמנים ל״משמרות״, וכל משמרת אדמין אחר ישגיח על השרת ויסלק את הצ׳יטרים. אמרתי כבר פעם ואני אגיד שוב, אנחנו משחקים מלוכלך רק בדרך החוקית, וכל הצ׳יטרים שירקבו ב׳mw2.

אני מצטער אם יש טעויות כתיב, ההודעה נכתבה דרך האייפוד שמתעקש לתקן מילים למילים לא נכונות ולא קשורת.

נדבר בערב, מחכה להרוג אותכם בטנקים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לדעתי צריכים למנות עוד מישהו שיהיה אדמין ולחלק את הזמנים ל״משמרות״, וכל משמרת אדמין אחר ישגיח על השרת ויסלק את הצ׳יטרים. אמרתי כבר פעם ואני אגיד שוב, אנחנו משחקים מלוכלך רק בדרך החוקית, וכל הצ׳יטרים שירקבו ב׳mw2.

לא פרקטי. בהתחשב בזה שלאדמינים יש חיים, ולא כל אחד יכול "להתייצב" (ובטח שאף אחד לא מחייב אותו) בשעות שנקבעו - זה פשוט לא יעבוד.

מספיק שתדווחו לי בה"פ כאן בפורום (ובעתיד גם תוצג הודעת Welcome קבועה לכל משתמש עם כתובת המייל שלי לפניות בנושא) והנושא ייבדק. ולפחות כפתרון ראשוני וזמני, הכינוי של המשתמש יועף מהשרת, כמו שנעשה עם Doxio.Rus.

אתם חייבים להבין שכמו שמשתמש שחי בסרט שה FIREWALL ב שלו מגן עליו מפני כל הפרצות והאיומים הקיימים ברשת, כך גם עם PB ו PBBans - הן לא חוסמות הכל והן גם לא יחסמו הכל. עובדה.

סטטיסטית, המשחק קרוב לשלושה שבועות בחוץ וע"פי PBBans קיימת כרגע רשימה של קצת יותר מ 60 באנים מכל רחבי העולם ב BC2 (רובם מרוסיה, אגב). זה בערך אלפית מכמות הבאנים שקיימת במשחק COD 4. מרבית השיטות כעת אמורות להיחסם באמצעות PBBans, אבל המשחק הולך וצובר יותר ויותר פופולריות, ויותר אנשים משקיעים את הזמן בלמצוא דרכים כיצד לעקוף את PB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם כן זה אני ג'וני, פשוט האדמינים פה בפורום לא אוהבים את הדעות הפוליטיות שלי :xyxthumbs:

אז עוד שבוע או פחות אני אחזור עם המשתמש הרגיל שלי..

בנתיים הנה תמונה למי שרוצה לשנות את הקולות של הקבוצה הרוסית לאנגלית עם מבטא רוסי אז שישנה ככה בהגדרות שלו.

http://lh4.ggpht.com/_RTv0UZvVrJQ/S5-DGv_mlpI/AAAAAAAAAx4/BA2sFOAVK7Q/s800/BFBC2Game%202010-03-16%2000-38-45-78.jpg

והנה הסקרין שוט ששגיא רצה שאני אפרסם פה בפורום ::)

http://lh5.ggpht.com/_RTv0UZvVrJQ/S5-DIbjA4iI/AAAAAAAAAx8/WGa_aVhqWDU/s800/BFBC2Game%202010-03-16%2003-39-05-02.jpg

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לחינם אני אדמין, ת'רואה?...

"דיברתי במוהק"

:lol:

ג'וני, Score יפה, גם לי היה משהו בסביבות ה3000 אבל לא שמר לי את התמונה עם Print Screen ,

בכל מקרה יש לי תמונה יפה :

זו לא תוצאה טובה..

זה ריטו של 1... על הפנים.

קיבלתי 3,000 כי החייאתי מלא אנשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מערבב לי פה תירוצים, אדוני. זה התירוץ של דניאל.

אני מהתחלה ציינתי שזה בגלל "עבודות תחזוקה" ברקע ואז בא מיכאל עם ה "WoWz" שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...