מישהו מגדל נשים ויכול לומר כמה עולה העסק? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מגדל נשים ויכול לומר כמה עולה העסק?

masmddr

Recommended Posts

יש לי נחש כבר 8 שנים בערך.

אני יכול רק להגיד שזה הרבה יותר זול מלגדל כלב/חתול אבל זה לא כמו לגדל דג.

בנוסף זה כן מסריח (חכה שיפלוט לך עכבר ותשים לב לזה רק אחרי יומיים שהכל מלא רימות וזבובים)

ונחש גם לא מחזיר אהבה, בשביל זה יש לך נחש אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחזק את Ariel-Ro

תעשה טובה לנחש המיועד ובמקום זה תלך לאמץ כלב. גם תהנה, גם הכלב יהנה.. ועשית מצווה שנתת לו בית

לא רוצה כלב? לא רוצה חתול? אל תקח על עצמך שום חיה, זה לא בשבילך. חיות נועדו לטבע. אתה קונה = יש דרישה = השרשרת המגעילה הזו לא תגמר.

אבל אני מניח שאם פתחת את הדיון אז אין ממש טעם לומר לך את זה. הרי מה אכפת לך מהחיים של יצור חסר אונים שלא יכול לדבר? העיקר שאתה תהנה ותוכל להגיד שהבאת את הג'ונגל הביתה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מעדיף את הכותרת שMiniMizer שם :P

"הרי מה אכפת לך מהחיים של יצור חסר אונים שלא יכול לדבר? העיקר שאתה תהנה ותוכל להגיד שהבאת את הג'ונגל הביתה "

דווקא אני רוצה נחש רק כדי להאכיל אותו עכברים, בשלבים הבאים אני אתחיל להאכיל אותו בחיות גדולות יותר עד שאגיע לאנשים. :xyxthumbs:

מה הלבשתה לי קרניים על הראש? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

מאיפה הרימות מגיעות דרך אגב?

החסידות מביאות אותן

אחרי שאבא רימה ואמא רימה עושים אהבה נוצרות רימות.

לחתימה, אני לא יודע אם זה באמת מצחיק או שזה בגלל שהנושא שפך אותי, אבל לא נורא

תכלס גם אני רציתי נחש, אבל אם הוא יחרבן לי עכבר אז אני אוותר

חוץ מזה, אני יכול להסתפק בקיפוד, יש איזה אחד שבא לבקר אצלנו מדי פעם, אני רק צריך לחטוף אותו פעם ולסגור אותו בבית עם החתול והכלבה

הוא ממש מהיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי מה אכפת לך מהחיים של יצור חסר אונים שלא יכול לדבר? העיקר שאתה תהנה ותוכל להגיד שהבאת את הג'ונגל הביתה ::)

נשמע ממש כמו אחותי אבל עדיין זה לא שאנחנו זורקים אותה לרחוב!

אגב לפי הכותרת אני ממש לא מבין איך מת'ראד על גידול בנות הגענו לנחשים וחיות מחמד אבל שיהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב לפי הכותרת אני ממש לא מבין איך מת'ראד על גידול בנות הגענו לנחשים וחיות מחמד אבל שיהיה...

הכותרת המקורית הייתה "מישהו מגדל נחשים ויכול לומר כמה עולה העסק?"

וחזרה לנושא.

כל העניין עם הלהקיא עכברים ובכלל להרוג אותם גורם לי לשקול את הנושא מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא את זה ופשוט יורדות לי דמעות מרוב צחוק

ראיתי בכותרת "מישהו פה מגדל נשים"?

ואז נכנסתי וראיתי שאתה מעוניין בקניית כלוב לגידול

זה פשוט שפך אותי.

לקח לי דקה או שתיים להבין שאתה מדבר על נחשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדאי שתצא מהר מהסרט שלגדל נחש יגרום לך לתחושה שקשורה איכשהו לאחריות.

ממתי אחריות=לזרוק לו עכבר פעם בשבוע ושיאכל אותו?

חוץ מזה שאתה תגרום לנחש אך ורק סבל. נחש היא חיה שנועדה לחיות בטבע(גם אם תשחרר אותו בדירה זה יהיה כמו כלוב בשבילו), לתפוס את הטרף של עצמה ואינה מבוייתת.

רוצה להרגיש אחריות מהי? תאמץ כלב מאחת העמותות. כל עוד לא תשחרר את הכלב בחוץ שירחרח בזבל כל היום, אין סיבה שהוא יהיה מסריח...

כלב זו חיה שדורשת המון תשומת לב ואהבה, אוכל וטיול 3-4 פעמים ביום ומקום חם לישון בו.

בשונה מנחש, חיה שאתה זורק בכלוב ומאכיל פעם בשבוע ובשאר השבוע אתה שוכח מקיומה.

נחשים חיים בשבי יותר ממה שהם חיים בטבע.

נחש לא צריך מרחבים ונחשים אחרים, רק בעלים נורמלי שיספק לו את הדרישות הבסיסיות

נחשים חיים בשבי יותר ממה שהם חיים בטבע? אולי במושגים של זמן כן, אבל במושגים של חיים לא-

בשביל הנחש להיות סגור בכלוב 100% מהחיים שלו זה לא חיים.. עדיף לו לחיות חודשיים בטבע ולהיאכל ע"י חתול מאשר להיות סגור בכלוב...

ומאיפה הגעת לזה שנחש לא צריך מרחבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמגדל נחש מעוד לפני שנשרו לך שיני החלב אני יכול להגיד לך בביטחון, נחש לא צריך מרחבים.

תן לו מסתור מוגן עם אוכל סדיר ואין לו סיבה לעזוב אלא אם זה קשור לעונת הזדווגות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש,כנראה שאתה מכיר אותי ממש טוב אם אתה יודע מתי נפלו לי שיני החלב.

זה לא שאין לנחש סיבה לעזוב-אין לו את היכולת לעזוב. זאת בדיוק הסיבה שאתה שם אותו בכלוב\אקווריום, כדי שישאר כלוא שם.

גם בנאדם יכול לחיות כל החיים שלו בצינוק עם אספקת אוכל ומים 3 פעמים ביום - זה עדיין לא הופך את החיים בצינוק למוצדקים\יותר הגיוניים מחיים נורמלים בעולם הפתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאין לנחש סיבה לעזוב-אין לו את היכולת לעזוב. זאת בדיוק הסיבה שאתה שם אותו בכלוב\אקווריום, כדי שישאר כלוא שם.

גם בנאדם יכול לחיות כל החיים שלו בצינוק עם אספקת אוכל ומים 3 פעמים ביום - זה עדיין לא הופך את החיים בצינוק למוצדקים\יותר הגיוניים מחיים נורמלים בעולם הפתוח.

תן לי ומחשב שיכול להריץ משחקים ואני מוכן :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...