מעוניין לקנות מיני בר (מתקן מים), צריך עזרה לאיזה חברה ודגם (מעיינות/תמי 4)? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מיני בר (מתקן מים), צריך עזרה לאיזה חברה ודגם (מעיינות/תמי 4)?

ofirr

Recommended Posts

אני מעוניין להזמין כבר בימים הקרובים מיני בר (מתקן מים) לבית.

כרגע אני רואה 2 אופציות:

הראשונה -

בחוברת ישראכארט יש מיני ברים של "מעיינות" במבצע "עד 50% הנחה". המעניינים ביותר:

http://www.mwater.co.il/item-51.html

מיני בר טריו

במקום 1680 ש"ח, רק 999 ש"ח.

http://www.mwater.co.il/item-115.html

מיני בר טייגר דיגיטלי

במקום 1590 ש"ח, רק 599 ש"ח.

*התקנה והובלה 299 ש"ח.

או בכלל עדיף לקנות רק את המסננים בלי המיני בר "מעיינות 6 כולל מינירליזטור" רק 399 ש"ח במקום 1190 ש"ח?

השני -

הידועה המוכרת, החברה שהאנשי שיווק שלה עושים שעות נוספות - תמי 4.

מחיר כפול מהחברה הראשונה.

http://www.tami4.co.il/sites/tami4.beta.comrax.com/files/15499_TAMI4_tabla_1.pdf

תמי בר משפחה לדוגמה עולה 79 ש"ח לחודש*36 חודשים=2844 ש"ח.

*עלות התקנה 299 ש"ח. מישהו דיבר על הובלה?

לילה טוב :]

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתמי 4 יש בפייסבוק שמוריד את המחיר ל 2650 ש"ח הכל כולל הכל (כולל הובלה והתקנה)

מי ברז אכן עדיפים על מים בבקבוק פלסטיק

הכתבה על תמי 4 והחיידק היא מ 1998, עברו 10 שנים והמוצר עדיין על המדפים וצובר פופולריות

אישית אני מעדיף מתקן שמסנן אבנית ממי השתיה שלי (אני לא רוצה למצוא את עצמי בן 40 עם אבנים בכליות)

וזה למה הזמנתי מהם ממש לפני כמה ימים מתקן לבית החדש שלי (עדיין לא הגיע אז אין התרשמות ראשונית ועדיין לא יצרו איתי קשר בכלל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה על תמי 4 והחיידק היא מ 1998, עברו 10 שנים והמוצר עדיין על המדפים וצובר פופולריות

אישית אני מעדיף מתקן שמסנן אבנית ממי השתיה שלי (אני לא רוצה למצוא את עצמי בן 40 עם אבנים בכליות)

וזה למה הזמנתי מהם ממש לפני כמה ימים מתקן לבית החדש שלי (עדיין לא הגיע אז אין התרשמות ראשונית ועדיין לא יצרו איתי קשר בכלל...)

היי judas_clown

נתקלתי בהודעתך ואשמח לסייע לך בנושא זה. אתה מוזמן להעביר אליי במסר פרטי יצירת קשר עמך ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם.

בברכה,

ליאת

תמי 4 - שירות לקוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMFG, היסטריית הנציגים האוטומטיים בעיצומה. החל ממחר כל תגובה עם המילה "צה"ל" תזכה בתגובה הבאה:

"מלש"ב יקר שלום.

נתקלתי בהודעתך ואשמח לסייע לך בנושא זה. אתה מוזמן להעביר אליי בפקודה פרטי יצירת קשר עמך ונציג הבקו"ם יחזור אליך בהקדם.

בכבוד רב, גבי אשכנזי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה כבר מוזר - אני מבין למה חשוב לחברות מחשבים לשים נציגים בפורום מחשבים, אבל איך בדיוק תמי-4 קשורה לפה?

ספיידרים. כל חברה שמבינה קצת בטכנולוגיה מפעילה ספיידרים שמחפשים את שמה בגוגל וברגע שקיימות תוצאות, ניתנת תגובה אוטומטית או שנציג מטעם החברה מגיב בפורום/בלוג/אתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2650 ש"ח כולל התקנה והובלה? לבטח גם מחולק ל36 חודשים?

על איזה דגם מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רציתי להזמין לעצמי בר אבל אחרי זה חשבתי, בשביל מים מטוהרים אני לא צריך לשלם ופשוטו יכול לשתות את המים של מקורות ולא יקרה לי כלום.

במקום זה החלטתי פשוטו להתחיל לקנות מים מינרליים כאשר שישייה של סאן בנדטו (החברה שאני אוהב) עולה בערך 12 שקל ויש לי אספקה להרבה זמן.

בשביל מה להשקיע במים מטוהרים אם אני יכול פשוט לקנות מים מינרליים טהורים אמיתיים ממעיינות ולא מים מטורהים של תמי4 שבסה"כ מגיעים ממאגרי "מקורות".

san_benedetto_szensavas_asvanyviz_1_5_liter.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס אני לא מסכים איתך. נראה לך שבאמת המים של חברות המים המינרלים שאובים מ"מעיינות טבע אשר חקוקות בגולן הרחוק ממי אקוויפר של הסלע העתיק" (משהו בסגנון הזה כתוב על הבקבוקים).

נראה לי שהמים עוברים תהליך סינוון של הכנרת או אפילו אלו הם מי תהום ותו לא.

דרך אגב, באיזור המגורים שלי (דרום) המים הם מי תהום, כך שהם עדיפים על המים מן הכנרת.

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המים של עין גדי דפקו למקום את הצורה מבחינת התייבשות המים

יש לי תמי 4 משפחתי

הוא מאוד נחמד ויעיל, יש לו מצב חיסכון, מים חמים, קרים וכפתור MIX לשילוב של שניהם ואתה גם יכול לכוון את הכמות שתיצא בחמים והפושרים ולכוון טמפרטורות של המים

בנוסף הוא מן הסתם גם מסנן מים

לפעמים זה נחמד שמתי שחם לי מאד אז אני יכול לשתות מים קרים מאוד שיותר קרים מהמים של הברז (כן זה נראה שהם קרים כשמתקלחים בהם אבל בגרון הם לא כאלה קרים) או מים חמים שלא באים מקומקום שמפוצץ באבנית שצפה בלי בושה במשקאות החמים וגרמה לי פשוט להקיא מהמנה חמה פעם אחת

או במיוחד הכפתור של הפושרים שעשה לי חיים קלים כשרציתי להכין שייק גיינר

בקיצור כל אחד והעדפה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...