מסכים כחולים חוזרים Nvlddmkm.sys (המחשב חזר מהמעבדה...) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים חוזרים Nvlddmkm.sys (המחשב חזר מהמעבדה...)

אור כהן

Recommended Posts

אמרתי כבר קודם - נתק ה-כ-ל, כולל SLI ותשאיר רק את המינימום שבמינימום כדי להפעיל את המחשב.

אחרי שזה יעבור STRESS TEST תוסיף חזרה רכיב-רכיב.

עדיין יקח לך הרבה פחות מ-4 חודשים.

קרא פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=439346.msg3772079#msg3772079

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=363611.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=447493.0

כמה פעמים עלה העניין של מתחים לזכרונות. ככל הנראה כשב- מוגדר AUTO זה לא מתאים לכל קיט ויש צורך לעדכן ידנית לפי הדגם.

לא ניסיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמרתי כבר קודם - נתק ה-כ-ל, כולל ותשאיר רק את המינימום שבמינימום כדי להפעיל את המחשב.

אחרי שזה יעבור STRESS TEST תוסיף חזרה רכיב-רכיב.

עדיין יקח לך הרבה פחות מ-4 חודשים.

:S

זה עובר גם ככה STRESS TEST (אני מדבר איתך על 20 שעות)

העניין הוא שהבעייה מתרחשת רק כאשר גולשים באינטרנט\המחשב במצב מנוחה.

זו בעייה בעייתית :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מה אתה מריץ stress-test? הוא "מלחיץ" גם את כרטיס המסך?

עדכנתי למעלה.

3DMARK VANTAGE אם זה משנה, הוא "מלחיץ" גם את הכרטיסי מסך.

*עדכון*

דיברתי עם נציג משירות הלקוחות של TMS, שטען כי הם יצרו איתי קשר בהקדם האפשרי בנוגע לבעייה.

פשוט נמאס לי שכל פעם שיש אצלי תקלה במחשב מיד מאשימים את הOC, שהוכח, שאין לו קשר בדבר.

עובדה שלאחי יש בדיוק את אותו המפרט (למעט כרטיסי המסך ששונו לאחרונה) ש(טפו טפו טפו) עובד נפלא מהרגע שהוא רכש אותו בOC.

יש לי 2 מאווררי 120MM ו80MM אחד, המחשב במרתף, בקור, ויש למעבדו TUNIQ 120.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ברור שדבר ראשון מנתקים , OC וכרטיס מיותר, כשמההתחלה אמרו לך שהתקלה קשורה בכ. מסך...

2. איזה ספק יש לך שמחזיק את כל הסיפור הזה ? האם יש לך מספיק וואט ומספיק אמפר במסילות שחיברת לכ. המסך ?

3. תתחיל בכל כרטיס בנפרד, תראה שאין תקלות, ורק אז תנסה לחבר בינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ברור שדבר ראשון מנתקים , OC וכרטיס מיותר, כשמההתחלה אמרו לך שהתקלה קשורה בכ. מסך...

2. איזה ספק יש לך שמחזיק את כל הסיפור הזה ? האם יש לך מספיק וואט ומספיק אמפר במסילות שחיברת לכ. המסך ?

3. תתחיל בכל כרטיס בנפרד, תראה שאין תקלות, ורק אז תנסה לחבר בינהם.

1. TMS אמרה לי שהתקלה קשורה בOC :-X

2. 24A לכל כרטיס מסך, זה הדרישה המומלצת לכרטיסי המסך שלי והספק כוח מספק אותה :)

3.אין בעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok הספק נראה באמת מספיק. האם קודם כששני הכרטיסים היו מחוברים, דאגת לחבר לכל כרטיס 2 מסילות שונות, וגם שונות זו מזו ?

כלומר לדוגמא - כרטיס 1 - מסילות 1 & 2

כרטיס 2 - 3 & 4

יש על הכבלים בדרך כלל מספרים.

חוץ מזה, נחכה לשמוע על הבדיקה שלך לכל כרטיס בנפרד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok הספק נראה באמת מספיק. האם קודם כששני הכרטיסים היו מחוברים, דאגת לחבר לכל כרטיס 2 מסילות שונות, וגם שונות זו מזו ?

כלומר לדוגמא - כרטיס 1 - מסילות 1 & 2

כרטיס 2 - 3 & 4

יש על הכבלים בדרך כלל מספרים.

חוץ מזה, נחכה לשמוע על הבדיקה שלך לכל כרטיס בנפרד...

סה"כ יש 2 חיבורי PCI-E מהספק כוח, אחד של 6 פינים ושני של 8 פינים (וישנו מתאם מ8 ל6 שהגיע עם הספק כוח(

אז סביר להניח שהמסילות מופרדות

***עדכון***

טוב אני עם כרטיס מסך אחד עכשיו (אין , אני עם כרטיס מספר 1 בלבד) ונראה במהלך הימים (או פחות) הקרובים אם תהיה קריסה, אם לא אני אחליף לכרטיס השני, אם כן... אני אחליף לכרטיס השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק באינטרנט? תפתח כמה אתרים עמוסים בפלאש ותבדוק אם זה קורס.

פלאש?

אם כבר סרטוני פלאש (גיים טריילרס, , וכ'ו...) שמהרגע בו רכשתי את 2 המחשבים שניהם קופאים בהפעלת , אך זו בעייה נפרדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאש?

אם כבר סרטוני פלאש (גיים טריילרס, , וכ'ו...) שמהרגע בו רכשתי את 2 המחשבים שניהם קופאים בהפעלת פלאש, אך זו בעייה נפרדת...

WTF? שני מחשבים חדשים ו"קופאים בפלאש"? אפילו ה-P4 העתיק שלי עומד במשימה בכבוד.

זה רק מחזק את החשש שמדובר בכרטיסי המסך/דרייברים ואפילו אולי קודקים - יכול להיות שניסיונות כושלים להאצת חומרה ע"י כרטיס המסך עם דרייברים/חומרה/קודקים לא מתאימים קשורים לעניין.

שאלת תם... רכשת גם מ-TMS? הם הרי בדקו את המחשב לפני שסיפקו אותו לא?

* אם רכשת מהם וחירבת אותה משום מה - יש לך נקודת שחזור לרגע שקיבלת את המחשב?

אם כן וגם שם הוא קורס זו אחריות החנות נטו.

* אם לא רכשת מהם הם עדיין היו אמורים לבדוק ואם זה עבד אצלם על אותה חומרה זה מגביר את החשד בדרייברים/קודקים/תוכנות שלך.

* תמיד יש את האפשרות שהם לא ממש בדקו...

האמת, אלא אם זה בבירור משהו שעשית וביחוד אחרי שהמחשב שכב אצלם 4 חודשים, במקומם הייתי קובר את עצמי מבושה ומחליף לך מחשב אתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מחזק את החשש שמדובר בכרטיסי המסך/דרייברים ואפילו אולי קודקים - יכול להיות שניסיונות כושלים להאצת חומרה ע"י כרטיס המסך עם דרייברים/חומרה/קודקים לא מתאימים קשורים לעניין.

שאלת תם... רכשת גם מערכת הפעלה מ-TMS? הם הרי בדקו את המחשב לפני שסיפקו אותו לא?

* אם רכשת מהם מערכת הפעלה וחירבת אותה משום מה - יש לך נקודת שחזור לרגע שקיבלת את המחשב?

אם כן וגם שם הוא קורס זו אחריות החנות נטו.

* אם לא רכשת מהם הם עדיין היו אמורים לבדוק ואם זה עבד אצלם על אותה חומרה זה מגביר את החשד בדרייברים/קודקים/תוכנות שלך.

* תמיד יש את האפשרות שהם לא ממש בדקו...

האמת, אלא אם זה בבירור משהו שעשית וביחוד אחרי שהמחשב שכב אצלם 4 חודשים, במקומם הייתי קובר את עצמי מבושה ומחליף לך מחשב אתמול.

הדרך שלי ושל אחי כדי לצמצם עד כמה שאפשר בעייה זו היא פשוט לצפות בסרטוני פלאש במסך קטן כדי שזה לא יאמץ את המחשב, או לראות אותם בפורמט אחר (באתרים שאפשר)

אם אני לא טועה זה איך שהוא קשור ללוח האם עצמו (וההתחממות של הצ'יפסט המרכזי, למרות גוף הקירור הענק שמוצמד אליו+מאוורר והטמפרטורות תקינות לחלוטין)

זה פשוט אשמת ולא TMS (אני חושב) וASUS אפילו הוציאה עדכון ביוס כדי לנסות לפתור את הבעייה (מה שצמצם אותה אבל לא פתר אותה)

המערכת הפעלה נרכשה על ידי, הם השתמשו בדיסק קשיח משלהם עם משלהם כדי לראות שהכל עובד טוב ויפה.

זה למה אמרתי שזו בעייה נפרדת, אין לה קשר מסויים בין סרטוני לבין קפיאה בזמן מנוחה\גלישה באינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-אור כהן

תנסה את הדברים האלה...

1. תפסיק לפרמט, זה לא יעזור.

2. הדרייברים של הלוח אם ושל הכרטיסי מסך, אתה מוריד מאתר של NVIDIA? כי אם לא, תעשה את זה.

3. תאפס ותעביר את כל האפשרויות של OC ל-Default בתוך ה- (בעיקר כל מה שקשור לטיימינג של זכרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך שלי ושל אחי כדי לצמצם עד כמה שאפשר בעייה זו היא פשוט לצפות בסרטוני במסך קטן כדי שזה לא יאמץ את המחשב, או לראות אותם בפורמט אחר (באתרים שאפשר)

אם אני לא טועה זה איך שהוא קשור ללוח האם עצמו (וההתחממות של הצ'יפסט המרכזי, למרות גוף הקירור הענק שמוצמד אליו+מאוורר והטמפרטורות תקינות לחלוטין)

זה פשוט אשמת ולא TMS (אני חושב) וASUS אפילו הוציאה עדכון ביוס כדי לנסות לפתור את הבעייה (מה שצמצם אותה אבל לא פתר אותה)

המערכת הפעלה נרכשה על ידי, הם השתמשו בדיסק קשיח משלהם עם משלהם כדי לראות שהכל עובד טוב ויפה.

זה למה אמרתי שזו בעייה נפרדת, אין לה קשר מסויים בין סרטוני לבין קפיאה בזמן מנוחה\גלישה באינטרנט

אולי זה אני, אבל לי זה נראה כמו סיפור כמעט בדיוני - לקנות היום מפרט עצבני ולא להיות מסוגל להריץ אתרים עם פלאש זה פשוט בדיחה (ועוד בגלל :facepalm:).

יכולים להיות הרבה תיררוצים והסברים אבל בשורה התחתונה נראה לי שמנסים למרוח אותך. גם אם לא - עצם העובדה שהם מכרו לך לוח כזה זה ביזיון - אלא אם ידעת מראש למה אתה נכנס.

נותר לי רק לצטט את עצמי:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...