קטע מוזר עם מימוש אחריות בסקיי פיסי, זקוק לעזרתכם \ המלצות - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטע מוזר עם מימוש אחריות בסקיי פיסי, זקוק לעזרתכם \ המלצות

Toxin II

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה מה שאומר החוק:

http://www.moit.gov.il/NR/rdonlyres/7C9F7B6F-F7E8-4E18-B57F-57008F625AF3/0/tak6468.pdf

(סעיף 6 ג): (...אם אין אפשרות לתקן את המוצר, היצרן) יספק לצרכן טובין חדשים, זהים או מסוג ואיכות דומים ושווי ערך, או ישיב לו את התמורה ששילם בעדם, לפי בחירת היצרן.

בקיצור, בדיוק מה שאמרתי בהודעתי הקודמת ואין כאן מקום לפרשנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים תשנה את המפרט שלך בצד..... :bash:

פעם שמעתי על סקאי רק דברים טובים וגם קניתי מהם מחשב חדש לפני כחודשיים. בינתיים אין לי תלונות אבל אני מקווה לאור הדברים האלה שאני לא אצטרך לממש אחריות בזמן הקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש - הבחירה בין החזרת הסף לבין אספקת מוצר זהה או שווה היא לא של הצרכן כמו שנאמר בבירור בחוק. מן הסתם יהיה להם יותר זול לתת לו איזה 250GTS מאשר להחזיר לו את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני באמת חייב באנצ'ים שייתנו השוואה בין שני הכרטיסים הנ"ל

אשמח לעזרתכם

להגיד שהכרטיס לא שווה לביצועים של הכרטיס שלי נשמע "לא אמין" לכל אדם ממוצע מהרחוב שאינו מבין במחשבים.

הרי ה5670 מציע 1GB אל מול ה512MB שלי, בעל מהירויות שעון גבוהות יותר וזיכרונות חדשים יותר אל מול 3.

אני יודע שהביצועים נמוכים יותר ומרגיש את זה באופן משמעותי, אבל אני חייב הוכחות "על הדף" כדי לבסס את הטענה שלי, כי במצבי הנוכחי סקיי יכולים להצביע עליי ולצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין פה השוואה בין 9800GTX אליו.

האם יש כרטיסים שידוע כי ביצועיהם זהים ל-9800GTX ע"מ שההשוואה תהיה אקטואלית?

[השוואה בין 9800GT לHD5670 אינה אקטואלית, אע"פ שידוע כי GTX חזק מGT]

או שמא עליי להפנות להשוואות ביצועים בין 9800GTX לGT במצב הנתון? [לאחר השוואה עם ה5670 לGT]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כרטיסים שמפרידים ביניהם 2-3 דורות ולכן קשה למצוא באנצ'ים.

ה-9800GTX בערך בסדר גודל של ה-HD4830/4770 ומעט חלש מה-GTS250. חובת ההוכחה מוטלת על החנות - לא עליך.

הנה השוואה של ה-9800GTX עם ה-8800GT (שכמעט זהה הלכה למעשה ל-9800GT למיטב זכרוני) שמראה שהוא חזק ממנו בהרבה.

http://www.techspot.com/review/92-asus-geforce-9800-gtx/page5.html

יחד עם ההשוואה ל-9800GT בלינק הראשון יש לך "הוכחה".

אני רוצה לראות את מנהל החנות מראה לך איזושהי הוכחה שהם זהים בביצועים. :bash:

בקש ממי שאמר לך בחנות את השטות על הבאנצ'ים לשלוח לך אותם. זה צריך להיות מעניין. לא רק מרמים גם משקרים במצח נחושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כרטיסים שמפרידים ביניהם 2-3 דורות ולכן קשה למצוא באנצ'ים.

ה-9800GTX בערך בסדר גודל של ה-HD4830/4770 ומעט חלש מה-GTS250. חובת ההוכחה מוטלת על החנות - לא עליך.

הנה השוואה של ה-9800GTX עם ה-8800GT (שכמעט זהה הלכה למעשה ל-9800GT למיטב זכרוני) שמראה שהוא חזק ממנו בהרבה.

יחד עם ההשוואה ל-9800GT בלינק הראשון יש לך "הוכחה".

אני רוצה לראות את מנהל החנות מראה לך איזושהי הוכחה שהם זהים בביצועים. :bash:

בקש ממי שאמר לך בחנות את השטות על הבאנצ'ים לשלוח לך אותם. זה צריך להיות מעניין. לא רק מרמים גם משקרים במצח נחושה.

תודה על העזרה, רק כתבת שאתה מפנה לקישור בו יש השוואה בין 9800GTX ל8800GT, ושכחת לשים את הלינק :P

תודה בכל מקרה, שוב פעם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים.

מה שכתוב בתקנון לא תופס אם הוא מנוגד לחוק, והחוק אומר שעל הלקוח לקבל מוצר "זהה או שווה ערך" - או לקבל את כספו בחזרה. אני חושב שיש מעט מאוד אנשים שלא יסכימו שבתחום המחשוב "ערך" נמדד בביצועים, ואם מתעקשים למדוד ערך בכסף הרי מדובר בערכו של הכרטיס ביום הרכישה (שכן אחת האופציות היא להחזיר ללקוח את הכסף שהוא שילם, ולא את השווי הנוכחי של המוצר...) מה שאפילו עדיף ללקוח.

אי אפשר לדחוף ללקוח מוצר "מתקדם" יותר רק כי "זה כתוב בתקנון".

אני לא משפטן או עורך דין אבל למדתי קצת משפטים

כשהחוק אומר "זהה או שווה ערך" אין ויכוח אם הוא זה בסוג הזכרון/בתדר/שנת ייצור, זה לא מעניין אף אחד, אלא לפי התנאים המקובלים בשוק שהם נטו ביצועים!

כשאני קניתי את הכרטיס שלי של NVIDIA בזמנו (לפני שנה) לכרטיסים של ATI היו DDR5 ולשלי זה לא אמר כלום לגבי הביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...