ניפלאות הביטוח הלאומי וחובות עלומים - סיפורי מדינת ישראל. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניפלאות הביטוח הלאומי וחובות עלומים - סיפורי מדינת ישראל.

almonime

Recommended Posts

אללה יוסטורררר !

היום, כהרגלי, הלכתי לבדוק דואר שלא היה לי זמן לקחת במהלך השבוע ומה ממתין לי ?

מכתב חמוד ויפה של ביטוח לאומי שמספר לי את הסיפור הבא ( ממש בקיצור ) :

" לאור בדיקה שערכנו, מסתבר שבשנת 2002 , בחודשים X - Y לא עבדת. <- נכון

יש לך חוב על סך XXX ובנוסף ריבית + הצמדה ZZZ כך שחובך מסתכם

ב YYY כלפי ביטוח לאומי. "

" מכיוון שזו ההודעה הראשונה שאנו שולחים לך, נעשה ג'סטה ונמחק לך את הריבית אם יואיל כבודו לשלם את חובו ... מייד !! "

:o

WTF ?!

בחיים שלי לא קיבלתי דרישת תשלום מביטוח לאומי ... כלשהי ... ולמיטב ידיעתי, כל החובות שלי שולמו במלואם ( לך תוכיח שאין לך אחות )

כוסססססס אוחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחתו !!!

מבדיקה מהירה באינטרטנט, מסתבר שזה סיפור נפוץ, הרבה יותר מידיי נפוץ ושלביטוח לאומי יש קניין אלמותי לגביי חובות עלומים ואין להם צו התיישנות.

מי גשש בלש בפעולה פותר מהר תעלומה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ע"פ החוק (המטומטם, אבל זה כבר לעניין אחר) כל מי שלא עובד חייב לשלם ביטוח לאומי בעצמו בצורה ידנית (ז"א ללכת לשם, לקבל מהם פנקס כזה ולשלם כל חודש בדואר ספח אחד מהפנקס), שילמת על התקופה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

judas_clown :

שמע, אם זאת בדיחה, טוב, הבנתי, סטלבט על חשבון אלמונימי, סחטיקה, יש צחוקים.

רק ... הסיפורים באינטרנט, בכל מיני פורומים, פשוט מגניבים ת'מוח.

דרישות תשלום עלומות + קנסות באלפי שקלים שאנשים אשכרה הצטרכו לשלם כי נפתח להם תיק הוצאה לפועל. זוועת הבירוקרטייה הישראלית ומוסדות הטימטום.

כן להתייחס ? לא להתייחס ? להשתין בקשת ? לפתוח מטרייה ? מה ?

shuy :

למיטב זיכרוני, דיווחתי להם שאני לא עובד אבל לא קיבלתי שום בקשת תשלום ושום פנקס ושום כלום. נאדה. גורנישט.

אחרי כמה זמן שחיכיתי למשיח ( וגם לאיזו עבודה ) ... פשוט שכחתי מזה עד העבודה הבאה שמצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שילמת אז אתה צריך לשלם, אתה לא תוכל להילחם בזה, ואם הם הסכימו להוריד לך את הריביות אז קח את זה.

באמת, זה החוק, אין לך סיכוי להלחם בזה.

אל תחכה לצווי העיקול ועיכוב היציאה מהארץ, כי אם תתעלם, זה גם יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

judas_clown :

שמע, אם זאת בדיחה, טוב, הבנתי, סטלבט על חשבון אלמונימי, סחטיקה, יש צחוקים.

רק ... הסיפורים באינטרנט, בכל מיני פורומים, פשוט מגניבים ת'מוח.

דרישות תשלום עלומות + קנסות באלפי שקלים שאנשים אשכרה הצטרכו לשלם כי נפתח להם תיק הוצאה לפועל. זוועת הבירוקרטייה הישראלית ומוסדות הטימטום.

כן להתייחס ? לא להתייחס ? להשתין בקשת ? לפתוח מטרייה ? מה ?

shuy :

למיטב זיכרוני, דיווחתי להם שאני לא עובד אבל לא קיבלתי שום בקשת תשלום ושום פנקס ושום כלום. נאדה. גורנישט.

אחרי כמה זמן שחיכיתי למשיח ( וגם לאיזו עבודה ) ... פשוט שכחתי מזה עד העבודה הבאה שמצאתי.

גם לי היה סיפור דומה(המציאו איזה חוב מלפני כ-5 שנים פתאום). הלכתי לשם ודיברתי עם הגברת האחראית, והיא פשוט ביטלה את זה על המקום(בתקווה שזה מה שיקרה גם לך).

אגב- יכול להיות שאתה סובל מתסמונת טורט(או גרסה שאיננה ווקאלית)? יכולת גם להעביר את המסר בצורה הרבה יותר רגועה, בכל מקרה, רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy :

אל תחכה לצווי העיקול ועיכוב היציאה מהארץ, כי אם תתעלם, זה גם יגיע.

זה בדיוק מה שאני קורא בכל מיניי מקורות. אנשים מקבלים פתאום בומבה לפרצוף ולא יודעים איזה עב"ם דרס אותם.

אאוט אוף דה בלו ... קיבינימאט !!

עכשיו, אם אני אלך לברר את הנושא, הפקיד יתחיל לחפור אחורה ויסתבר שאני חייב להם גם את הכבד ...

m1ke :

הלכתי ודווחתי שאני לא עובד ואין לי הכנסה ונאמר לי שאני אקבל פנקס או טפסים או השד יודע מה !!

איזה ראש קטן ?! :nixweiss: ...

האמת ? באמת שלא הקדשתי לזה יותר מידיי מחשבה בזמנו אבל מאז היו לי עוד עניינים בביטוח הלאומי והנושא לא עלה פעם אחת.

למה קיבינימאט אני ( האזרח הקטן ) צריך לשלם על טעויות מפגרות של ביטוח לאומי ? <- שאלה רטורית !

למה, אחרי שמונה שנים, הם פתאום מצאו אותי ? <- שאלה רטורית !

למה אין תרופה לטמטמת הבירוקרטית ?! <- שאלה לא רטורית אבל אין עליה תשובה.

Tchebyscheff :

אהבתי ...

סלוגן חדש -> " ביטוח לאומי ... יש לך את כל החיים לשלם ... ואצלנו ... אין כזה דבר ... יותר מידיי "[br]פורסם בתאריך: 13.02.2010 בשעה 20:31:41

גיליתי תגלית ... :smile1: משנת 2008

http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/8371/77/

מישהו מכיר, שמע, ראה, חלם, יכול לכוון בעניין ?

תוספת מפרוטוקול הישיבה :

http://www.knesset.gov.il/protocols/data/html/avoda/2008-07-22-03.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע המוסד לביטוח לאומי ידוע בעשיית צרות.

אני בעצמי, לא עבדתי מספר חודשים, ולא דיווחתי, לא שילמתי ולא כלום.

אני חושד שיש לי חוב קטן ( לא עבדתי אולי 4 חודשים בתוקפת הפסיכומטרי), אך שהתקשרתי לברר, המענה שקיבלתי היה כך:

אנחנו לא יכולים לבדוק אם קיים חוב תחת שמך.

אתה צריך לגשת למשרד הקרוב, ולחתום על טופס ( שחכתי את שמו), עם פירוט על כל העבודות שהועסקת בהן אי פעם!

אחר כך נעשה בירור ונשלח הודעה במידה ויש קנס.

מילכוד 22? יכול להיות שאין לי כלל חוב, אך לאחר שאמלא את הטופס הם יגלו חוסר בתלשום וייחבו אותי בקנס.

מה אומרים, ללכת ולהכניס את עצמי למערכת השטנית הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיוגנס :

לא עבדת מתי ?

אם זה בתקופה שעולה על 7 שנים, תעקוב אחרי הקישורים האחרונים שהוספתי, הצעת חוק של רונית תירוש משנת 2008, תיקון 110.

אם לא קיבלת שום דיווח ( כמוני, מצויין שחור על גבי לבן במכתב ), כל הקנסות בטלים, שילכו ויחפשו את מי לזיין. רק מה, את הבירוקרטיה לא תוכל לנצח.

אגב, בקשר לפחד שלך, קראתי ומצאתי יותר מסיפור אחד ( הרבה יותר ) על אנשים שבאו לסדר חוב קטן ועלום ויצאו עם חוב ענק והוצאה לפועל ועוד זוועות.

סע'מק !!!

shuy :

לא משחקים איתם, אכן, כשיש התנהלות תקינה ללא פאשלות מפגרות.

( לא כולל אלפרונים, להם אתה תמיד חייב, מס הכנסה וביטוח לאומי יקחו את הכבד והכליות, אבל יש סיכוי שיחזירו ).

אין לי בעייה לסגור חובות, גם כאלה ששכחתי,

רק אני לא רוצה ( כי אז אני ממש אתרגז ויהיה שמייח ) לגלות שהם שכחו לרשום את הסטטוס שלי בשנת טרפפו

ואני חייב להם פתאום, כי הם נזכרו פתאום או חסרה להם הכנסה, את הנשמה.

הסיפורים שמצאתי על הוכחת אי קיום אחות לביטוח לאומי זה פשוט סרט רע כי הפקידים שם חרטטנים ויד ימין לא יודעת מיד שמאל.

יותר גרוע, האצבעות באותה היד לא מכירות אחת את העבודה של השנייה.

נדמה לי שכבר אמרתי קיבינימט אבל שיהיה, ככה, על הדרך,

קיבינימט !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש חוב לנבלות האלה, מאוקטובר 09 לא שילמתי להם. אין לי ממה. אפילו ביקשתי "הבטחת הכנסה" והחליטו לא לתת לי בגלל 10 שעות מסכנות בשבוע שבהם הייתי בלימודים. העיקר לדרוש כסף הם יודעים.

בכל מקרה היום התחלתי לעבוד, אחרי המשכורת הראשונה אני אלך לפרוס את החוב לתשלומים ולשלם (יש אפשרות כזאת בכלל לפרוס? לא רוצה לתת להם בוחטה במכה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...