Mass Effect 2 -הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 -הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צריך עזרה.. אני משחק עכשיו בMASS EFFECT 2 ולפי העלילה יש כמה דברים שלא עשיתי במשחק הקודם למשל במשחק הראשון אני הצלתי את הקונסול ובמשחק הזה אומרים שאני לא הצלתי אותם. וגם אומרים שאני הרגתי את המפלצת האדומה הזאת שהייתה איתי KORGAN במשחק הראשון לא עשיתי את זה זהASHLEY עשתה את זה. איך אני עושה שזה היה לפי העלילה של המשחק הראשון זה ממש הורס לי את המשחק.

לא משרתי את השמירה של המשחק הראשון מה אני עושה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Firewalker Pack

2010.02.25 | Posted by Nickmo

The Hammerhead assault vehicle is coming to the Cerberus Network in late March!

Free to all Cerberus Network members, the Firewalker pack includes 5 all new missions featuring the Hammerhead. Hovering over the at up to 120 kilometeres per hour, the Hammerhead also boasts a guided missile system ensuring accuracy even during aggressive maneuvering.

Additionally we will be revealing a new heavy weapon available to all Cerberus Network members very soon. Stay tuned for more info on this new addition to the Mass Effect 2 arsenal, coming this month!

מהעמוד הראשי של המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קרוב לסוף

עשיתי 100% מהמפות (סימנתי את כל הכוכבים והלכתי על כל משימה שנתקלתי בה )

עשיתי כל שדרוג שנתנו לי

ונכנסתי למשימה האחרונה שם אני בחצי (לפחות ניראה לי )

ואני לא מתלהב מהמשחק יותר מידי הוא מרגיש לי טוב יותר מהראשון אבל הרמה הבינונית מרגישה קל מידי -אולי כי בקונסולות השליטה בגימפאד אז זה ככה

חוץ מזה הסרטונים מרגישים מסורסים כאילו (ואולי באמת ) בניסיון לדחוף את כל התוכן לDVD-DL של הXBOX360 סירסו את הגרפיקה בסרטונים ולא תיקנו בגרסת הPC

אבל בסך הכל משחק חביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה לא חביב לדעתי...ההשקעה פה היא ענקית והוא סוחף.

אגב שיחקת בראשון קרירין? למרות שאני דיי בטוח שכן

עריכה:

במשחק אני מקבל הודעה מתחת להפעלת המשחק שרשום לי שאפשר להוריד איזה שאטגן M22A משהו כזה וחליפת ARMOR, אבל כשאני נכנס לאינטרנט הוא לא מוריד לי..זה לא מופיע שם. למה זה ?

יש לי את גרסת האינטרנט שעלתה 60 דולר...זו שבאה עם הכל.

איזה הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי גם בראשון אבל שכחתי המון דברים מאז

בכל מקרה אני יתקין ביושוק 2 וימחק את זה

אחת מהבעיות שלי אם סדרות שיש להם עלילה בהמשכים זה שעד שיוצאים ההמשכים אני שוכח המון דברים

אם יצא HL2-EP3 אני כבר לא יזכור את רוב הדברים בעלילה

ובטח יקח עוד שנה וחצי לפחות עד ME3 ועד אז תעלם לי השמירה באיזה פירמוט ואני גם ככה ישכח המון דברים

חבל שלא עושים משחקים כמו גאייד אמפיר -אבל זה בעיה גם בגלל הXBOX360 שלא יכול להתמודד אם יותר מידי תוכן HD על דיסק -DL בודד ולהכניס עוד דיסקים מיקר את המשחק ליצרנית -בקיצור אנחנו בעלי הPC נדפקים מזה

נקווה שדור הבא כל קונסולה תימכר אם לפחות עשרות גיגה שטח אכסון לדגמים הכי זולים ככה שלא תיהיה מגבלות כאלו למפתחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לאלה שסיימו את המשחק

א. יש רכבים במשחק ? כי עד עכשיו לא נתקלתי ועשיתי את כל משימות ה N7

ב. איך אני יודע שלא דלגתי על משימה משנית זו או אחרת ? יש דרך לדעת כמה % מהמשימות סיימתי ?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...