Mass Effect 2 -הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 -הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

מה לדעתכם הדמות שהכי כיף לשחק איתה ברמת הקושי הכי גבוה?

שיחקתי עם INFILTRATOR וממש ממש נהניתי. עכשיו אני רוצה להריץ דמות נוספות עם בחירות מנוגדות (נקבה/EVIL) אבל לא מצליח להחליט על מקצוע.

אף אחד לא נראה לי כיף כמו הצלף :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה להמליץ על משימת צד מסוימת

באחד מהכוכבים יש מכרה נטוש והמשימה מרגישה כמו L4D

כדי לכם לנסות

חוץ מזה כמה דברים -בלי האפקט המשחק ניראה חלק בהרבה

שנית תשדרגו את הסורק בספינה שתיהיה לכם אפשרות כזאת -זה אופך את הסריקה ממסריחה מאוד לסבירה והרבה יותר קל ככה למצוא חומרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להמליץ על משימת צד מסוימת

באחד מהכוכבים יש מכרה נטוש והמשימה מרגישה כמו L4D

כדי לכם לנסות

חוץ מזה כמה דברים -בלי האפקט המשחק ניראה חלק בהרבה

שנית תשדרגו את הסורק בספינה שתיהיה לכם אפשרות כזאת -זה אופך את הסריקה ממסריחה מאוד לסבירה והרבה יותר קל ככה למצוא חומרים

כה, עברתי אותה (כמו את כל המשימות הצדדיות)

יש משימה צדדית בה קבוצה של BATARIANS רוצים להשמיד מושבה אנושים עם שני טילים בליסטיים ואתה צריך לעצור אותם, התפתחות דיי טובה, יש אפשרות לקבל 30 PARAGON/RENEGADE מהמשימה הנ"ל.

אגב, יצא לי סוף סוף לסיים ת'משחק בלי אבידות במשימה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: ^^

קריר אתה צריך גם לעצור אותה לפני שהיא יורה בבחור ההוא, אז תקבל פראגון...אני רוב המשחק דיי בחור טוב.

אגב אתם יודעים שאפשר להוריד את הצלקות של שפרד ע"י רכישה של איזה משהו רפואי בחללית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: ^^

קריר אתה צריך גם לעצור אותה לפני שהיא יורה בבחור ההוא, אז תקבל פראגון...אני רוב המשחק דיי בחור טוב.

אגב אתם יודעים שאפשר להוריד את הצלקות של שפרד ע"י רכישה של איזה משהו רפואי בחללית

כן , רכשתי את זה זהה עלה איזה 50,000 והורדתי לו את הצלקות.

דרך אגב, אתם משדרגים את החללית ? זה יעזור בהמשך ? ( בלי ספויילר אבל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mass Effect 2 Patch 1.01

* Fixed video hitching and crashes related to single core machines.

* Single core users may experience short periods of black screen that may last up a few seconds between level loads, cinematic transitions or movies.

* In rare cases, some single core users may notice dialog lines in certain conversations may be delayed up to a few seconds.

* Fixed an issue where it appears ammunition can be picked up, but can't.

* Fixed an issue where all Codex entries were marked as 'viewed', even if the player chose not to view them.

* Fixed an issue where weapon icons are re-organized after downloadable content is used.

* Fixed an issue where pressing F9 after the mission completion screen reset Shepard to Level 1.

* Fixed an issue where remapping the right mouse button blocks camera control in the command HUD.

* Fixed an issue where remapping the 'use' command affects the decryption minigame.

* Fixed an issue where users were not prompted to restart when logging in to a different EA Online account.

* Fixed an issue where movies do not play in DLC.

* It is recommended that players reset their keyboard mapping to default values to ensure proper vehicle control.

* Added useful messaging during the ME1 save game import.

* Weapon icon for henchmen never changes from Collector Assault Rifle.

* Czech language - Issues with Czech localization (subtitles) were amended, all text was corrected and improved.

* Fixed an issue where the Mass Effect 2 launcher was being associated with files that have no extension.

* Fixed an issue where uninstalling the game under Windows Vista or Windows 7 might uninstall Mass Effect 1.

http://social.bioware.com/page/me2-patches

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...