נגן מסך מגע, עד 800 ש"ח. - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן מסך מגע, עד 800 ש"ח.

liav12

Recommended Posts

אתה ממשיך להתעקש וללכת ראש בקיר, ולא להבין שה ממש לא מתיימר להיות נגן מדיה בלבד- הוא עושה כל כך הרבה מעבר לזה.

הוא יכול להחליף את ה PSP כקונסולת משחקים ניידת מכיוון שלא יורד ממנו בגרפיקה בהרבה (ולפעמים אפילו עולה), יכול להחליף את הנטבוק שתסחוב עם תיק בשביל לגלוש באינטרנט בבתי קפה או סתם כשאתה רוצה לבדוק אימיילים בחור כלשהו בתל אביב.

לדעתי זה ממש לא גימיק, כמעט כל אחד יכול (ואפילו צריך) להפיק מהדברים האלה את המיטב.

הבעיה שלי היא כשאנשים מתייחסים לIPOD כאל הנגן האולטימטיבי כאשר אם מתייחסים ליכולות של הIPOD כנגן לבד, למתחרות יש יתרונות ברורים.

אגב, המסך של הTOUCH גדול יותר ב0.2". זה זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז לבנתיים הספקתי לקרוא את כל היתרונות / חסרונות שכתבתם על המכשירים הנ"ל, אני מודה לכם המון על הדברים האלו!

אגב אין טעם לריב על הדברים האלו, זה גם לא בא מסיבה לריב אלא על ההשוואה בין מכשיר למכשיר וכמה זה נוח לכל אחד מכם.

אני אישית, אין לי בעיה עם המולטימדיה של ה TOUCH, כי הוא מציע הרבה יותר מכולם, אבל אני גם לא יודע איך האיכות תשפיע, כמו שכתבתי אני משתמש באוזניות לא הכי איכותיות ולא כאלה שיכולות להשפיע ממש וזה אני יודע, בואו נגיד שאני לא מחבר את ה MDR אליהם כדי לשמוע הבדל.

הקטע של המולטימדיה קצת לוקח אותית כאן..כמו הגלישה באינטרנט וכל המשחקונים....וכן זה הרבה יותר עדיף לי :P

מה אתם אומרים יש טעם לחכות לנגנים הבאים של COWON? או פשוט לסחוב חודש חודשיים עד שיצא הדור הרביעי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטאץ' הבא וסדרת האייפודים תמיד מושקים לאחר האייפון שזה אומר אם האייפון יוצא ביוני, אז בערך חודש אחרי, יולי-אוגוסט (התאריכים נעים שמאלה וימינה, כך זאת בערבון).

תחילט בעצמך אם "משתלם" לחכות או לא.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אם נמצא את המכשיר כאן בזול באילת, אני אקח כנראה את האייפוד...

מקסימום נתחרט אני אחפש כמה מהחברים כאן לזרוק עליו את המכשיר :P

תודה רבה לכם על העזרה...נתתם לי פה הרבה מידע שלא היה לי לגבי זה.

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא כשאנשים מתייחסים לIPOD כאל הנגן האולטימטיבי כאשר אם מתייחסים ליכולות של הIPOD כנגן לבד, למתחרות יש יתרונות ברורים.

אגב, המסך של הTOUCH גדול יותר ב0.2". זה זניח.

אני ממש לא מתייחס אליו כאחד כזה. למעשה, אם חלפינו היה כותב בראש הדיון "אני אודיופיל שמחפש נגן עם מסך מגע מעל 3 אינצ' וכל מה שאעשה איתו זה לצפות בסרטים עם כתוביות בעברית (לא מודבקות) ולשמוע מוסיקה" ה S9 זה בדיוק מה שהייתי מציע לו.

אבל הוא לא אחד כזה, והוא ממש לא היחיד- אפילו "אודיופילים מהוללים" מעדיפים במקרים מסויימים את האייפוד טאץ'- כי הוא פשוט קילר בכל התחומים והם מוכנים להתפשר מעט על איכות הסאונד כדי לקבל מכשיר הרבה יותר טוב OVERALL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם נכון מה שאתה אומר...

אני בעיקרון רוצה איכות הכי טובה, אבל אני מוכן להתפשר על ממשק יותר נוח ומולטימדיה טובה..

בכל מקרה גם ראיתי את ה O2, הממשק שלו מעצבן אפשר לומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מתייחס אליו כאחד כזה. למעשה, אם חלפינו היה כותב בראש הדיון "אני אודיופיל שמחפש נגן עם מסך מגע מעל 3 אינצ' וכל מה שאעשה איתו זה לצפות בסרטים עם כתוביות בעברית (לא מודבקות) ולשמוע מוסיקה" ה S9 זה בדיוק מה שהייתי מציע לו.

אבל הוא לא אחד כזה, והוא ממש לא היחיד- אפילו "אודיופילים מהוללים" מעדיפים במקרים מסויימים את האייפוד טאץ'- כי הוא פשוט קילר בכל התחומים והם מוכנים להתפשר מעט על איכות הסאונד כדי לקבל מכשיר הרבה יותר טוב OVERALL.

אז שיהיה לו בכיף.

אני יכול להמשיך להתווכח, אבל הנושא מוצה. כולם יודעים את כל הטענות וכל אחד שיעשה את החושבים לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...