נגן מסך מגע, עד 800 ש"ח. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן מסך מגע, עד 800 ש"ח.

liav12

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש כרגע נגן מסך מגע (גדול מ 3 אינץ') שיהיה עם תכולה גבוהה - מעל 8GB,

כרגע אני משתמש ב M6 והוא נחמד לגמרי, רק שהוא לא מגע ומכיל רק 8 GB.

הגעתי למצב שאני נתקע ללא מקום להוספה של שירים... (שומע המון טראנס האוס וכל קטע שוקל 10MB ומעלה).

לגבי אין צורך שיגיעו עם המכשיר משהו מיוחד אני משתמש ב AKG 412.

אם יש בו WIFI - כדאי יותר (אני יודע שלאייפוד יש, לגבי השאר אין לי מושג).

אם אין חיה כזו במחיר כזה, אפשר להציע משהו באיזור האלפייה.

:)

אגב שמעתי על ה M8, איך הוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה מוכן להתפשר על 2.5 אינץ', ה-D2 הוא נגן מעולה במיוחד.

16 ג'יגה בפחות מ-800 שקל:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=703798

פתרון יותר זול ל-D2 יכול להיות הנגן בגירסת ה-8 ג'יגה (639) עם כ.זיכרון של 8 ג'יגה (95), סה"כ 734 ש"ח ל-16 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לפשני כמה ימם את הנגן iRiver SPINN U30

הוא ממש נוח ומגניב, אני קניתי את הגירסא של ה8 גיגה ב499 שקל

יש לו מסך מגע 3.3 אינטש, והוא תומך באוזניות בלוטוס, וזמן ניגון מממממש ארוך!

וגם אפשר לכתוב לו ערכות נושא.

ענבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ה HD משמש כטלפון ראשי ולגבי ניגון...יש לו ממוצע של בערך 12 שעות וזה דיי טוחן את הסוללה לצערי, האיכות שלו לא רעה בכלל אני יודע. אני אישית הכי מעדיף מכשיר למען ומולטימדיה ומכשיר למען טלפון בנפרד..כן אני יודע שזה בזבוז אבל זה נוח לי ככה לצערי :P

-pink לגבי ה IRIVER לצערי הוא ללא הרחבה והוא רק 8GB...יש יותר גדול ממנו? אני כבר משתמש ב M6 שיש לו 8GB ככה שאם אני מחליף זה דיי אותו הדבר.

אגב איך הממשק שלו?

וגם לא ניתן להרחיב את המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שכחתי מהמוצרים של החברה הזו..תודה רבה על ההמלצה, מרוצה ממנו?

איך הוא לעומת ה IPOD TOUCH? כי הוא האלטרנטיבה האחרונה שלי לבנתיים...הדבר היחיד שמשאיר אותי לכיוון האייפוד טאץ' הוא המנוע הגרפי שיש לו והאפשרות ל WIFI.

אגב איך זה?

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=7332&perur=4

ממש זול - iriver P7 - מסך 4.3 אינץ'..!

המחיר ממש נמוך, ואני יודע ש IRIVER מבחינת ממש טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*מבחינת אייכות - S9 (עם כל הכבוד- COWON, אייריבר קצת ירדו ברמה והאייפודים לא להיט בתחום)

*מבחינת גודל מסך וקריאת פורמטים- P7

*מבחינת חווית שימוש ומעל לכך- אייפוד טאץ'

*נפח-P7/ ה-S9 ואייפוד הטאץ' טאץ' עולים 1400 ל-32 ג'יגה, אך האייפוד יעלה כך ביבוא מחו"ל/ קניה יד"ש/ טרייד אין על אייפוד ישן של 25%

כעיקרון לדעתי אין על האייפוד טאץ', אומנם האייכות לא בשמיים, אך הוא מציע כל כך הרבה מעבר. כך שאם לדוגמה יש לך 1400 (קצת מעל ל-800 המקוריים שבמחיר הזה אתה יכול לקנות את ה-8, אבל חבל כי אתה רוצה להיתקדם בנפח וגם זה מעט..) אתה יכול לקנות את הטאץ' 32 ג'יגה וזה יהיה מצוין!

החיסרון היחיד/ העיקרי שלו זה הסוללה המאכזבת. מלבד זה גם התמיכה בפורמטים קצת מעצבנת, אייכות הסאונד היבשה מעט (עם כמו שלך זה קצת פחות מורגש) והשימוש באייטונס ועוד זוטות.. :P

תתחדש ותהנה! :xyxthumbs:

נ.ב-

לא משתלם לקנות נוספת להחלפה ל-HD כשהיא נגמרת ופשוט להחליפה? זה פתרון אפיקטיבי יותר וזול גם. אם הנפח מהווה בעיה אתה יכול לקנות 8 ג'יגה ב-95 ש"ח ולסגור את הסיפור ב-150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר וההבדלים הגדולים..זה עזר המון :)

ל HD שלי יש כבר 8 GB שהגיעו איתו, והאמת שיש סוללה יותר חזקה עם 2300 MAH במקום 1250 שיש לו עכשיו...אבל הבעיה שזה מכשיר סלולרי והאיכות שמיעה שלו היא לא כמו של האייפון, היא בסדר גמור ולא רעה בכלל אבל אני משתמש ב שיש לו איכות הרבה יותר טובה גם מהאייפון וגם מה HD.

לגבי המכשירים הנ"ל שהציעו כאן ומה שהבאתי גם, ה S9 נראה לי הכי חמוד הוא מגיע עם הרבה יותר פיצ'רים, אבל ראיתי שהוא לא מנגן FLAC...וזה דיי מעצבן כי אלו קבצים ממש איכותיים ומעצבן להעביר אותם ל ...אבל זה חסרון קטן.

מבחינת החווית שימוש אני יודע כבר שאייפוד הוא הכי טוב, מן הסתם מגיע עם הממשק הכי נוח לתפעול ולזה אין תחרות..

טוב נראה שאני אצטרך לקחת בחשבון מה לבחור מביניהם.

אגב ראיתי מכשיר נוסך ששמו 5 ומגיע עם 250GB, מסך 5' ונראה ממש ממש טוב, ככה שאם אני משקיע 1400 שקל במכשיר אז עדיף לדעתי כזה כבר..אבל טוב נראה כבר מה אני עושה.

תודה רבה על ההמלצה וההסברים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, לך על אייפוד טאץ'. שווה אם זה פגיעה קטנה (ובאמת שלא מורגשת) באיכות סאונד, בזמן סוללה וכו'.

האייפוד טאץ', מבחינה כמובן שהוא טוב מאוד, אבל הכיף הגדול שלו ואני מבטיח לך שאתה תשתמש בזה הרבה זה כל הAPPS שלו.. כל כך הרבה משחקים, תוכנות, מדריכים וכל מה שאתה רוצה ולא רוצה במכשיר אחד. באמת שזה דבר מדהים.

כמובן שגם מבחינת איכות משטח המגע אין לו מתחרים, מבחינת WIFI וכולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...