נגן מסך מגע, עד 800 ש"ח. - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן מסך מגע, עד 800 ש"ח.

liav12

Recommended Posts

אויש בולשיט, איך הגעת לזה? כל אייפוד מנגן כמו גדול..

בכללי, חוץ מעניין הסוללה(אם אתה טוען אותו פעם ביום-יומיים היא תספק אותך כמו גדולה), איכות הסאונד (לא בטוח שתרגיש הבדל רציני עם כאלה) והפורמטים - האייפוד טאץ' הרבה יותר טוב מה S9 והרבה יותר שימושי...

יש לו גם מסך יותר גדול והרבה יותר איכותי, WIFI, אפשרות לעשרות אלפי תוכנות ומשחקים ועוד..

על בעיית הפורמטים אפשר להתגבר בקלות- פשוט להעביר את המוסיקה אל המכשיר עם WINAMP.. כל פורמט שאינו נתמך באייפוד (FLAC למשל) יעבור המרה אוטומטית במועד העברת הקובץ..

אגב, אם אתה מתכנן על הטאץ', לדעתי כדאי פשוט לנסות למכור את הHTC שלך ולקנות , ככה תחסוך הרבה מקום בכיס (זה סיוט להסתובב עם שני מכשירים יחסית גדולים בכיס, מנסיון)

אני יכול להתחיל פה דיון שלם על הS9 מול הiPod touch והS9 ינצח כנגן מולטימדיה, אבל לא, אני לא ארד לרמה שלך. :)

אני אקצר את הידוע מראש ואסיים במילים הללו:

הS9 הוא לאלה שרוצים נגן מולטימדיה (אני בכוונה משתמש במילה מולטימדיה ולא נגן MP3) איכותי.

הiPod Touch הוא לפאנבויז של אפל :) או לאלה שרוצים נגן עם "מאגניב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1300 שקל זה מחיר הגיוני ל-O2 32GB.

אם אתה רוצה מכשיר עם מסך גדול יותר, ואופציית הרחבת SD זה מה שיש ל-COWON להציע. FIRMWARE יוצאים עדיין ללא בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רלוונטי או לא, מבחינתי נגן מולטימדייה צריך שיהיה פשוט לטעינת תוכן, וככזה ה-O2 עושה עבודה מעולה, שמים קובץ AVI\MKV עוד קובץ תרגום בעברית וזהו, אתה מוכן, ב-S9 אין תרגומים בעברית עד כמה שידוע לי אבל עדיין עניין ה-DRAG\DROP עובד מעולה, ובטאצ' יש צורך בהמרות וקידוד מחדש של תכני וידיאו.

כבר מספר פעמים כשהגעתי הבייתה - חיברתי, זרקתי סרט או שניים שסיימו לרדת והמשכתי הלאה, בלי להעקב על המרות קידודים וכדומה.. זה לדעתי יתרון כמעט בסיסי שחייב להיות לנגן מולטימדיה.

אגב זה לא לצורך ויכוח אלא לצורך התרשמות אישית משימוש יומיומי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שיחשבו שאתה פאנבוי... אני גאה בזה שאני כזה, רק אומר שאני יודע להעריך איכות של נגני מדיה

יש לי את הD2 ו A3 זוג נגנים שפשוט עושה הכל, למרות שאת הA3 נחליף בקרוב למשהו עדכני יותר

אם אתה רוצה נגן טוב, קח COWON אם אתה רוצה עוד דברים קח וחברות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הממשק של ה-O2 באמת לא משהו :)

למרות שכל זה נעלם ולא משנה ברגע שאני מחבר אותו לטלויזיה ומריץ סרט שלא הייתי צריך להמיר, כולל כתוביות בעברית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז דרקולה היקר, אם אתה כזה מבין גדו, בוא תסביר לי ולחלפינו, איך בדיוק ה S9 מנצח את הטאץ' בתור נגן מולטימדיה?

אמממ..

* Drag&Drop

* איכות סאונד

* מסך AMOLED

* תמיכת פורמטים רחבה

* מנגן DIVX, XVID וH.264 בלי המרות עד לרזולוציה של 720X480 (בערך). ז"א שאתה יכול להוריד סרט DVDRIP או פרק כלשהו וישר לצפות בו בנגן בלי המרות.

* זה גם קורא כתוביות SRT. כן, זה אומר בלי המרות והדבקות וכו'

* Drag&Drop כבר אמרנו?

* סוללה, סוללה ושוב פעם, סוללה.

ככה, בראשי פרקים. אבל אנחנו טוחנים מים.

ואם תגיד לי שלiPod Touch יש WIFI ומלא , אני אשאל: "אחלה גימיק. ואיך הוא כנגן?".

רלוונטי או לא, מבחינתי נגן מולטימדייה צריך שיהיה פשוט לטעינת תוכן, וככזה ה-O2 עושה עבודה מעולה, שמים קובץ AVI\MKV עוד קובץ תרגום בעברית וזהו, אתה מוכן, ב-S9 אין תרגומים בעברית עד כמה שידוע לי אבל עדיין עניין ה-DRAG\DROP עובד מעולה, ובטאצ' יש צורך בהמרות וקידוד מחדש של תכני וידיאו.

כבר מספר פעמים כשהגעתי הבייתה - חיברתי, זרקתי סרט או שניים שסיימו לרדת והמשכתי הלאה, בלי להעקב על המרות קידודים וכדומה.. זה לדעתי יתרון כמעט בסיסי שחייב להיות לנגן מולטימדיה.

אגב זה לא לצורך ויכוח אלא לצורך התרשמות אישית משימוש יומיומי...

הO2 קורא קבצי MKV?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קורא קבצי MKV, אני חייב לציין שלא בעקביות מרשימה, אבל היכולת קיימת.

כתבת "הרחבת SD"...

1300 שקל זה מחיר הגיוני ל-O2 32GB.

אם אתה רוצה מכשיר עם מסך גדול יותר, ואופציית הרחבת SD זה מה שיש ל-COWON להציע.

מן הסתם התכוונתי ל-O2 כמו שכתבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ..

* Drag&Drop - באייפוד יש אופציה לסינכרון שפועלת מעולה, לדעתי זה הרבה יותר נוח מ DRAG&DROP.

* איכות סאונד - אני מסכים, אבל כמו שכבר נאמר- הוא בקושי ירגיש הבדל עם האוזניות שהוא משתמש בהן

* מסך - המסך של הטאץ' יותר גדול, ולא פחות טוב

* תמיכת פורמטים רחבה - כבר ציינתי את האופציה של הווינאמפ להעברה אשר ממירה כל פורמט לא נתמך ON THE AIR.

* מנגן DIVX, XVID וH.264 בלי המרות עד לרזולוציה של 720X480 (בערך). ז"א שאתה יכול להוריד סרט DVDRIP או פרק כלשהו וישר לצפות בו בנגן בלי המרות. - או שאתה יכול פשוט להוריד אותו בגרסה מיוחדת לאייפוד, מה שיש כמעט לכל סדרה\סרט על גבי הרשת. - צודק, אחד החסרונות הברורים של האייפוד (או יתרונות של ה S9, איך שבא לך) אבל לדעתי זה עדיין לא מצדיק S9 על פני אייפוד (עניין של העדפה אישית בלבד).

* זה גם קורא כתוביות SRT. כן, זה אומר בלי המרות והדבקות וכו' - כנ"ל

* Drag&Drop כבר אמרנו? -כן, וכבר עניתי

* סוללה, סוללה ושוב פעם, סוללה. - ושוב פעם, גם הסוללה של האייפוד טאץ' יותר ממספיקה לכל אדם נורמלי שחוזר לבית פעם ביום (אפילו פעם בשלושה או ארבעה ימים, אבל ניחא)

ככה, בראשי פרקים. אבל אנחנו טוחנים מים.ואם תגיד לי שלiPod Touch יש WIFI ומלא אפליקציות, אני אשאל: "אחלה גימיק. ואיך הוא כנגן?". - אני לא רואה מה הגימיק פה... WIFI זה אולי הדבר הכי שימושי שאפשר לשים בנגן וכנ"ל גם מספר גדול של תוכנות ומשחקים גאוניים להעביר את הזמן.

הO2 קורא קבצי MKV?

אתה ממשיך להתעקש וללכת ראש בקיר, ולא להבין שה ממש לא מתיימר להיות נגן מדיה בלבד- הוא עושה כל כך הרבה מעבר לזה.

הוא יכול להחליף את ה PSP כקונסולת משחקים ניידת מכיוון שלא יורד ממנו בגרפיקה בהרבה (ולפעמים אפילו עולה), יכול להחליף את הנטבוק שתסחוב עם תיק בשביל לגלוש באינטרנט בבתי קפה או סתם כשאתה רוצה לבדוק אימיילים בחור כלשהו בתל אביב.

לדעתי זה ממש לא גימיק, כמעט כל אחד יכול (ואפילו צריך) להפיק מהדברים האלה את המיטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שניסה מגוון רחב של נגנים והחזיק פעם מספר נגנים של COWON ואייפודים/נים אני יכול לומר של-COWON יש אומנם תמיכה מרשימה,D&D ,סוללות מדהימות שלא נגמרות (הסוללה של ה-I7 שלי מחזיקה חודש בכיף) ואייכות הכי טובה שניתן למצוא כיום בשוק, אך כל "השטווית" הללות מתגמדות באייפוד אחריי שהוא מציע כל כך הרבה מעבר. לא סתם "נטשתי" את ה-I7 שלי לטובת היום- יום עם הטאץ' שלי.

אז נכון שאני מתוסכל מהסזיפיות והמאמץ הדרוש בהעברת תכנים לאייפוד ושזה עסק מיגע, אבל ברגע שאתה בדרכים נגיד מגיע לתחנה מרכזית של אוטובוסים שנמצאת בתוך בניין ויש באזור מספר רשתות מהיר/מסעדות/ וכו'.. אתה יכול לשבת במקום ולחכות לאוטובוס בזמן שאתה גולש להנאתך/ משחק בפייסבוק (לא פעם בטעות פספסתי ככה אוטובוס כי לא שמתי לב :kopfpatsch:).

האייפוד אומנם לא הנגן הכי טוב, אבל לא סתם מכנה אותו "האייפוד הכי מהנה איי פעם" ולאחר שתשתמש בו זמן מסוים תבין גם למה.

אגב, בעיית הסוללה במכשירי התפוח זו בעיה ידועה שהם על הפנים, לרוב אפשר לרכוש "תוספים" (לי יש בטריה חיצונית לאייפודים/נים) שיאריכו את חיי המכשיר.

לססיום, אנא נחזור בבקשה לנושא המקורי ולא לריב VS OTHER..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...