שאלה על מהירות ברשת N - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על מהירות ברשת N

oren99

Recommended Posts

יש לי ראוטר N של EDIMAX.

בסלון יש מחשב עם כרטיס N שמוחובר אלחוטית למחשב בחדר, שמחובר חוטית לראוטר.

אני לא מקבל 300MB בסלון. יכול להיות בגלל כרטיס הרשת הקוי של המחשב בחדר?

זה כרטיס סטנדרטי שבא על הלוח של 100MB. האם צריך כרטיס קוי משודרג במחשב הראשי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ראוטר N של EDIMAX.

בסלון יש מחשב עם כרטיס N שמוחובר אלחוטית למחשב בחדר, שמחובר חוטית לראוטר.

אני לא מקבל 300MB בסלון. יכול להיות בגלל כרטיס הרשת הקוי של המחשב בחדר?

זה כרטיס סטנדרטי שבא על הלוח של 100MB. האם צריך כרטיס קוי משודרג במחשב הראשי?

OK -- אתה לא מקבל 300Mbps -- זה יכול להיות בגלל מרחק ומכשולים. כמה אתה מקבל? איך מדדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום 150 על מהירות החיבור בסלון.

אני מתכוון למהירות החיבור בין שני המחשבים.

אני רואה סרטי HD בסלון שנמצאים על המחשב בחדר.

סרט של 4GB באורך של לפחות שעה וחצי אמור לעבור חלק. אבל כל 5-10 דקות יש לי כמה שניות של "LOADING" מעצבנות.

אין לי מדידה מדויקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש מהירות של 300MBIT מול הנתב אתה אמור לקבל, אם אתה מחשב מהירות של 300MBIT מול המחשב השולחני אתה לא תקבל, ולא רק בגלל כרטיס הרשת הסיכוי שתצתליך לקרוא מהדיסק הקשיח שלך במהירות של קרוב ל40MByte לשניה באופן רציף היא דיי נמוכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום 150 על מהירות החיבור בסלון.

אני מתכוון למהירות החיבור בין שני המחשבים.

אני רואה סרטי HD בסלון שנמצאים על המחשב בחדר.

סרט של 4GB באורך של לפחות שעה וחצי אמור לעבור חלק. אבל כל 5-10 דקות יש לי כמה שניות של "LOADING" מעצבנות.

אין לי מדידה מדויקת.

בניגוד לYOUTUBE (שזה קבצים קטנים)שאתה עושה STREAMING בתוך הרשת הביתית לא תמיד יש מקום להוריד את כל הסרט לזיכרון

ולכן מוריד רק חלק מסויים בדכ זה מקונפג על ms ב ה DEFAULT הוא 300ms שזה לא ממש הרבה ומספיק שיש קצת תקיעה בקו

וכבר את תקוע ב LOADING כדי לשפר את זה אתה צריך להעלות את ה BUFFER שהוא מוריד אל הזיכרון כלומר את הms וכך אם יש תקיעה בהנחה שהיא לא ארוכה מה ms אתה לא תרגיש בכך

עכשיו אתה בטח תשאל אז למה לא לעשות את הערך הזה ממש גדול ?

גם אם אין לך בעיית זכרון ברגע שתרצה לעבור קצת קדימה בסרט אתה תצטרך לחכות עד ש ה BUFFER יתמלא וזה לא היה מיידי וזה קצת מעצבן.

אם אתה צריך עזרה איפה לכוון את ה BUFFER ב תגיד ואני אסביר לך

[br]פורסם בתאריך: 23.01.2010 בשעה 11:54:10

אם אתה מחפש מהירות של 300MBIT מול הנתב אתה אמור לקבל, אם אתה מחשב מהירות של 300MBIT מול המחשב השולחני אתה לא תקבל, ולא רק בגלל כרטיס הרשת הסיכוי שתצתליך לקרוא מהדיסק הקשיח שלך במהירות של קרוב ל40MByte לשניה באופן רציף היא דיי נמוכה..

מעבר לכך שאף פעם לא מגיעים למהירות התיאורתית בשביל STREAMING של HD READY הקצב הוא די נמוך משהו

6Mb זה קצב שגם הארדיסקים לפני 20 שנה עומדים בו.

הבעיה שברשת אלחוטית יש יותר "נפילות" וזה גורם לתקיעות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 אפשרויות:

1. מתאם האלחוטי ה onboard כלשהו שלך אינו בתקן N מלא (1T2R) ואז מהירות החיבור מסתנכרנת לפי מהירות השידור שלו - כלומר 150Mbps. אם זה כך סביר להניח שהציפ הוא של realtek.

2. אתה מוגדר בנתב על 20Mhz. שנה ל- auto 20/40 ואז למעשה תשתמש ב- 2 צאנלים המגיעים ביחד למהירות חיבור של עד 300Mbps

עדכן אחרי שתבדוק בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

סליחה על ההקפצה אבל זה עדיין לא עובד ומשגע אותי.

הבעיה המדוייקת היא שהמחשב המרכזי שמחובר חוטית לנתב מראה רק 100MB בחיבור לרשת (ולא 1000MB כמו שאמור)

זה לוח אם PRO turbo ויש לו כרטיס N

אפילו החלפתי כבלי וזה לא עזר.

למישהו יש השערה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, האלחוטי הוא N אבל הקווי לא? מה הקטע?

לצורך העניין, מהירות ההעברה ברשת היא אפילו לא 100MB. אני מעביר ב 3MB. כשהיה מותקן הייתי מעהביר קבצים במהירות פי 10 מזה.

הבעיה היא בווינדוס 7. מצאתי ברשת המון אנשים עם אותה בעיה אבל לא מצאתי פתרון. משהו בהגדרות מגביל את התנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין הקווי לאלחוטי ולתקן N?

הנתב תומך בתקן N ולכן המהירות התאורטית שלו היא 300MBPS. בפועל, ובתנאים אופטימליים, מהירות האלחוט האפקטיבית היא לכל היותר 90Mbps. עוד על הנושא אתה יכול לקרוא כאן - http://www.netcheif.com/Articles/Wireless/wireless.htm

לגבי המהירות הקווית - חבל שאתה מתעקש. הנתב שלך תומך בעד 100MBPS וזהו. תעיין בדף המידע של EDIMAX אם אתה מתקשה להאמין. אם אתה רוצה תמיכה ב-1G אתה צריך לרכוש את ה-6574.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...