איך אפשר לשתף צורב DVD ברשת ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לשתף צורב DVD ברשת ?

עוד אחד

Recommended Posts

היי,

יש לי שאלה -

יש לי רשת ביתית על נתב. מחשבים עם וינדוס 7 64 ביט

האם אני יכול לשתף כונן ממחשב אחד לשני כך שהשני יזהה אותו כצורב ?

שיתפתי אותו כתיקיה - והעלתי אותו במחשב השני ככונן. אבל ככה אי אפשר לזהות אותו מהמחשב השני בתוכנות צריבה.

איך אני יכול לשתף את הצורב כצורב, או איך "לעבוד" על כדי לגרום לה לחשוב שזה צורב ?

חיפשתי ברשת אבל רוב הפתרונות שאנשים נתנו היו לשתף כתיקיה... לא עוזר לי.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שבחיים לא שמעתי על פתרון לבעיה מעין זו. הסיבה לכך, לדעתי, היא שזו לא בעיה.

ממילא כדי לצרוב אתה צריך לגשת באופן פיזי לכונן, לשים בו דיסק ריק. לכן, מה תעזור לך העובדה שהמחשבים מחוברים ברשת?

אם הם רחוקים, אז מה שיקרה זה תצטרך ללכת כל הדרך למחשב אחד, לשים את הדיסק, לחזור למחשב השני, לצרוב, לחזור לכונן עצמו, להוציא את הדיסק.

אם המחשבים קרובים, פשוט תצרוב במחשב שבו נמצא הכונן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות המהירות !

multicore, אשמח אם תפרט קצת יותר, הר"ת לא מוכרות לי...

סיטואציות -

במחשב השני אין באמת מקום למדיה אופטית. לכן להתקנות אני אזדקק למשהו שיסמלץ את זה

לצריבה על המחשב המארח כאשר תוכנת הצריבה רצה במחשב הקליינט.

אני לא רוצה להפריע לעבודה על המחשב המארח (פיזית) כמה שפחות. הכנסת דיסק לא נחשבת כהפרעה או טירחה. צריבה ברקע גם לא.

בכל פעם שארצה לצרוב אצטרך ליצור קובץ ISO של 8 גיגה, להעביר אותו ברשת ולפתוח שם תוכנת צריבה. אשמח להמנע מהטירחה.

אני לא מתכוון להקשות - אם זה יהיה מסובך מדי ארד מזה, פשוט נראה לי שהבעיה היא תוכנתית ולא חומרתית, והנחתי שהפתרון קיים ושפשוט צריך למצוא אותו.

אין לי כוונה להמציא את הגלגל / לכתוב תוכנית בעצמי אם זה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אוקיי את הREMOTE DESKTOP אני מכיר היטב...

אלכס צודק... זה יעיף לי את המשתמש.

אוף - ממש קיוויתי שיהיה פתרון תוכניתי... יש איזה 20 תוכנות אמולציה לסידירום סטייל דמון טולס וכולם מעלים רק ISO...

חשבתי שיהיה קל יותר "לעבוד" על ווינדוס לראות דרך דרייבר של כונן פיקטיבי, שפשוט יצביע על התיקיה ההיא.

טוב, אולי אחרי "מערכות הפעלה" בסמסטר הבא אני אבין יותר ואנסה לכתוב משהו כזה... דעתי (הענייה) היא שזה לא צריך להיות מסובך מדי...

כנראה שאין מנוס מלקנות צורב נוסף שייצבור אבק.

תודה על הניסיון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעיף את המשתמש רק אם הוא יתחבר עם משתמש אורח ואם מדובר במערכת הפעלה שהיא לא server.

ב server אפשר לחבר 2 sessions של TS וsession של console במקביל ללא רשיונות CAL נוספים.

רק הבהרה למי שמתעניין.

ה-Terminal Services במערכות XP לבית וב-2003 לשרתים שונים. בעוד שבאמת למערכות ההפעלה בגרסאות הביתיות ניתן להתחבר רק עם משתמש בודד, לגרסאות 2003 ו2008 וכדומה (גרסאות השרתים) אין מגבלה הגיונית של כמות המשתמשים המחוברים בו זמנית.

להרחבת הידע:

http://en.wikipedia.org/wiki/Remote_Desktop_Services

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

woohoo :yelclap:

לטובת המחפשים הבאים (אם עוד מישהו זקוק לפתרון הלא קונבנציונלי הזה...)

באתר הזה

http://forum.alcohol-soft.com/index.php?showtopic=20309

יש פירוט איך לעשות את מה שרציתי עם תוכנת alcohol....

מקווה שזה יעבוד על וינדוס 7 64 ביט. נדווח תוצאות כשיהיה לי טיפה מרווח בין הבחינות. תחזיקו אצבעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...