כרטיס מסך פשוט ל-HTPC להרצת תוכן HD... - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך פשוט ל-HTPC להרצת תוכן HD...

KoM

Recommended Posts

אם יש ספק לגבי ה - G210 אפשר ללכת על GT220 זול, לינק - http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1399

http://tms.co.il/product/7564

עוד אופציות טובות:

1. http://www.pascal-sh.com/product.asp?productid=2162

2. http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_2805_3321&products_id=26180

אגב, מה היתרון של ה - GT220 עליהם מבחינת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינת וידאו - דור 4 של purevideo לעומת דור 2

התוספות מאז דור 2 של purevideo כוללות (ציטטתי את העיקר):

The Third Generation PureVideo HD

This implementation of PureVideo HD, VP3 added entropy hardware to offload VC-1 bitstream decoding, as well as additional minor enhancements for the MPEG-2 decoding block. The functionality of the H.264-decoding pipeline was left unchanged.

The Fourth Generation PureVideo HD

This implementation of PureVideo HD, VP4 added hardware to offload MPEG-4 (Advanced) Simple Profile (Xvid/Divx) bitstream decoding in addition to formats supported in previous VP3 implementation, as well as an additional high quality scaler. The functionality of the H.264-decoding pipeline was left mostly unchanged but no longer have the limitations of the VP3 implementation.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nvidia_PureVideo

אגב, אני רואה עכשיו שעדכנו את העמוד, ורשום ש-GT240 תומך דור 5 של purevideo (בו יתמכו גם GF100)

המספק האצת חומרה ל-AVC Multi-View Codec (לסרטים בתצוגה כפולה למטרת 3D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האצת החומרה של CoreAVC אומנם מותנת בתמיכת אבל לא אמור להיות הבדל ביצועים לטובתו בהשוואה

להאצת DXVA \ PureVideo סטנדרטית.

למעשה, מבדיקה (ללא שום פילטרים) זריזה על Planet Earth 1080p שקודד בפרופיל High@L5.1 עם 16 reference frames מסתבר כי:

CoreAVC 2.0 + MPC-HC מראים ניצול GPU גבוה פי 2 מאשר זה של Splash Lite (וניצול CPU גבוה פי 9 !! למרות שמדובר במספרים

מאוד קטנים \ לא רלוונטים על המערכת שלי, לדוגמא 4.5% לעומת 0.5% ל-CPU ו-14% לעומת 7% ל-GPU)

שורה תחתונה, אם ה-G210 חזק מספיק לסחוב CoreAVC, אין סיבה שלא יסחוב פתרונות אחרים (מואצים חומרתית)...[br]פורסם בתאריך: 17.01.2010 בשעה 12:55:58

עדכון (סליחה שזה נעשה בת'רד שלך, אבל רק עכשיו אני שם לב :facepalm: ) :

מסתבר ש-MPC-HC תומך DXVA גם לקידודי h.264 מחוץ לספסיפיקציות blueray על כרטיסי (ואינטל?)

(בדומה ל-Splash ו-CoreAVC 2) כבר מאז פאקינג אוגוסט 2009!!! (יותר נכון מיוני אם נחשיב בילדים פנימיים)

וניצול ה-GPU/CPU דומה לזה של Splash (במילים אחרות - עדיף על coreavc)

מסקנה : CoreAVC -- אפשר לזרוק לפח ! לא צריך אותו יותר לטובת תמיכה רחבה בהאצת חומרה.

ולמי שמעדיף CoreAVC בזכות היותו מפענח חיצוני , יש עוד הפתעה -

FFDshow DXVA Video Decoder (מגיע בגרסאת ffdshow tryouts אחרונה לפחות) יודע לעשות את אותו הדבר :smile1:

אני אבדוק את העניין, אן לי התנגדות לוותר על COREAVC. אין יתרון בכך שהוא משתמש בCUDA? (צריכת המעבד אצלי בעת צפיה

בHD הא משהו כמו 4%, P4 כבר אמרנו? ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי לפחות, הייתרונות העיקריים של CoreAVC הם:

1. האצת תוכנה (CPU) יעילה מאוד.

2. האצת חומרה (GPU) עם תמיכה רחבה לקידודי h.264 שונים.

3. קודק חיצוני לשימוש בנגנים שונים

העניין הוא שאם אתה משתמש ב-(2), אז (1) כבר לא רלוונטי. והיום גם תוכנות חינמיות מספקות תמיכה דומה ל-(2) + צורכות פחות משאבים.

נשאר (3), שגם לו יש תחליף כפי שציינתי קודם. לכן הגעתי למסקנה שאם ב-(2) או (3) עסקינן, הרי שאין יותר צורך ממשי ב-CoreAVC.

אני עדיין חושב ש CoreAVC הכי יעיל במקרה (1), והוא עדיין עושה עבודה מצויינת ב-(2) אבל נראה שהוא כבר לא לבד בעסק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל הסיפור ממש לא הבנתי אם ה-210 יחזיק 1080P עם שיפורים תמונה כאלה ואחרים, לפי שיטוט ברחבי האינטרנט המצב לא נראה מזהיר איתו.

כרטיס עם אקטיבי מן הסתם לא בא בחשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חידושים ? האם ה-210 אכן מספיק להרצות 1080P ? האם מספיק להחזיק וינדוס 7 AERO בכלל ?[br]פורסם בתאריך: 19.01.2010 בשעה 15:21:11

לכל ממליצי ה-210 :

"The Nvidia GeForce 210 with the current driver, on the contrary, cannot be recommended even as a replacement for an integrated graphics core. The new card cannot play and DVD with high enough quality and does not support GPGPU/CUDA technologies (which means it cannot be used for video transcoding). Purchasing a GeForce 210 will only make sense if you can’t find a GeForce GT 220 or Radeon HD 4500/4600 and you have a PC with a weak CPU and a drive. In fact, the advantages of the 210 model are limited to hardware decoding of HD video and to the physical ability to output video content on a display device."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה לפענוח HD עם האצת חומרה, שזה היעוד העיקרי שלו בכל אופן.

אבל אנחנו טוחנים מים, הציטוט הנ"ל הוא מ-xbitlabs, וכבר חפרנו על העניין הזה בדיוק שהביקורת עם דריברים ישנים ולא הטיבה עם הכרטיס,

הם בעצמם אמרו שביקורת נוספת עם דריברים עדכניים צריכה לצוץ... מה שלא קרה בינתיים.

ו-CoreAVC כן עובד עם ה-g210, ז"א הוא כן תומך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אחפש עוד ביקורות ונראה עם העניין צץ שוב... Xbitlabs או לא, זה עדיין נשמע לי חשוד, ומבט חטוף בנתונים הטכניים של ה-210 חושפים כרטיס חלש באופן קיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה לפענוח HD עם האצת חומרה, שזה היעוד העיקרי שלו בכל אופן.

בדיוק לזה התכוונתי, מההקדמה נראה שהם טוענים שגם את זה הוא לא מבצע. בכ"מ הכרטיס תומך בוודאות כמו שהוזכר כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם טום בעניין :

There was one card that did have trouble performing all of the quality enhancements at the same time if tasked to do so beyond 720p: the 210, which stuttered during playback with noise reduction enabled at 1080p. With noise reduction turned off, the 210 was able to play back video without stuttering at 1080p (or 1920x1080).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה בכלל קראת את מה שנאמר פה ?

אתה יכול להמשיך לצוטט את מה שכבר ציטטתי בעמ' הראשון, זה לא יקדם אותנו. צריך בדיקה חדשה.

אם זה כל כך דחוף לך, ואתה מעדיף להמר על כך שכרטיס כמו 9400gt או 4350 יצליחו להריץ 1080p עם כל שיפורי התמונה יחדיו, קנה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאני אומר שללא בדיקה חדשה, שלא מצאתי אחת שנעשתה כבר ברשת, לא ניתן להמליץ על הכרטיס הזה להרצת HD איכותית במחשב כפי שהומלץ כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Edge enhancement / Noise reduction / Dynamic contrast enhancement / Color enhancement

הנ"ל הם פיצ'רים שאנוידיה מספקים עם הדריבר. מעבר לכך שאף אחד לא התחייב שכולם ירוצו בו זמנית ב 1080p על g210,

זה בכלל לא תנאי ל-. ברור לנו ש-1080p ירוץ חלק. לא לגמרי ברור לנו אם כל הפיצ'רים יסחבו ביחד (עם דריבר עדכני) על 1080p,

זה בוודאי לא ימנע ממני להמליץ עליו ל-, מקסימום אני אציין זאת, כמו שעשיתי בהתחלה של אשכול זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...