I wanna!!! - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I wanna!!!

Fkl0ster

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ברור, אבל יש אנשים שיקנו למבורגיני (אצלי זה יהיה פורשה) בשביל ההרגשה ויהיו שיקנו רמקולים...

כל אחד הוא שונה ומעדיף דברים שונים...

גם לקנות בית ענקי זה בזבוז ..

גם לקנות B&O...

ולא חסר דברים בזבזניים

לא... יש הבדל לעלות ברמת החיים ורמת הציוד זה לא ביזבוז... זה בגלל שיש לך כסף אתה נהנה... אבל לא כמו שעומרי אמר 99% מהאנשים לא ישימו לב להבדל זה ואני מדבר על הרמה הגבוהה מעל B&W לדעתי הכסף הולך לזבל הרמקולים האלה זה הרמה!

ופשוט כל מי שטוען שכבר עובר את זה... זה חרטא... וכבלים ב40 אלף שקל למטר או משהו... זה כל כך בולשיט מי שמבין קצת בכבלים מבין בכלל מה זה הכבלים האלה בסך הכל התנגדות נמוכה במיוחד... זה כל כך לא משנה... לא יאמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דור, אתה קובע החלטות בשביל כולם.

יש הבדל, ואם אתה לא שומע אותו בעיה שלך, אבל יש אנשים ששומעים ומוכנים להשקיע מכספם וזמנם על מנת שתהיה להם מערכת כזאת.

לפעמים האטימות פה מדהימה אותי......

יודעים מה? תישארו כולכם עם המילקי המצפצף שלכם, שתחליטו שהגיע הזמן לעלות ברמה תקראו קצת ותלמדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דור, אתה קובע החלטות בשביל כולם.

יש הבדל, ואם אתה לא שומע אותו בעיה שלך, אבל יש אנשים ששומעים ומוכנים להשקיע מכספם וזמנם על מנת שתהיה להם מערכת כזאת.

לפעמים האטימות פה מדהימה אותי......

יודעים מה? תישארו כולכם עם המילקי המצפצף שלכם, שתחליטו שהגיע הזמן לעלות ברמה תקראו קצת ותלמדו.

אוי נו באמת... תיהיה מציאותי... אנשים באמת שומעים את ההבדל?! החדות של הצללים ברמה הזאת כבר כל כך גבוהה שאין הגיון...

אני לא יתווכח אבל יש הבדל בין מילקי מצפצף לרמקולים ב6 אלף לזוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האהבה שלי לסאונד לא הייתי משקיע 400K, פשוט אין סיכוי,

מה שכן ביום שיהיו לי משהו בסביבות ה-10K $, ואני לא אצטרך לקנות בהם אוכל כמובן, אני בשמחה אשקיע אותם במערכת...

הבעיה במערכות האלה שצריך גם די הרבה $$$ בשביל להתאים להם סביבה אקוסטית...

מה שווה אם יש לך מערכת של 1,000,000 $ אבל תנאי האזנה שלא שווים בגרוש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת... תיהיה מציאותי... אנשים באמת שומעים את ההבדל?! החדות של הצללים ברמה הזאת כבר כל כך גבוהה שאין הגיון...

אני לא יתווכח אבל יש הבדל בין מילקי מצולים ב6 אלף לזוג...

אני מציאותי, יש אנשים עם שמיעה מעל הממוצע והאוזניים שלהם מיומנות מספיק להבחין בהבדלים קטנים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הקטע של השמיעה

את התדרים הנוספים אי אפשר לשמוע

אבל בהחלט איפשהו בתת מודע אתה מרגיש שהמוזיקה נשמעת אחרת לגמרי

פשוט מרגישים את התדרים שהאוזן איננה יכולה לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהההההה?!

אתה לא שומע, אבל מרגיש תדרים שאתה לא מסוגל לשמוע בתת מודע?!

אתה מודע למה שאתה אומר?

אתה יודע כמה קשה לייצר שבאמת יגיע לתחום התדרים האנושי (20hz-20khz)?

בגלל זה רמקולים כאלה עולים הרבה, חוץ מזה לכל גוון צליל משלו, מה שמייחד אותו מרמקולים אחרים.

ואנשים שונים אוהבים גוונים שונים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...