E8600 מגיע ל80+ מעלות בזמן מאמץ בלי OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E8600 מגיע ל80+ מעלות בזמן מאמץ בלי OC

Mernipator

Recommended Posts

מאוד יותר מידיי, תבדוק סירקולוציה במארז, תבדוק שהקירור מוצמד חזק למעבד ותעדכן.

כן הקירור מוצמד חזק אבל לא הבנתי מה הכוונה לבדוק סירקולציה.. כאילו איך?

בכל מקרה (ויכול להיות שזה מה שהתכוונת) פתחתי את המארז ונתתי למחשב לנשום בוא נגיד ככה, והרצתי עוד פעם STRESS TEST וזה הגיע למקסימום 75-76 מעלות בשתי הליבות, עדיין יותר מדי. מה זה אומר, בעיה בסירקולציה? הטמפ' של הכרטיס מסך שלי 50 מעלות בלי מאמץ זה גם הרבה? (8500GT כי ה9800GTX נדפק, כנראה בגלל שהוא גם התחמם)

כמו כן בדוק בCPU-Z מה המתח שהוא מקבל..

זה אוטומטי לא? זה גם משתנה בCPU-Z

1.208V-1.222V בזמן מאמץ

1.072V-1.080V כשאני לא עושה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 8500GT שלך פסיבי ? ( ללא מאוורר )

באיזה לוח מדובר ? ( נבדוק עדכוני ביוס אפשריים )

כן הקירור פסיבי

והלוח אם הקודם שלי גם נדפק (הרבה בעיות יש לי חח)

אז החלפתי בלוח אם יותר זול

http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&prod_no=1791

עדכוני ביוס באמת יכולים לעזור בהתחממות של המעבד?

הכוונה בסירקולציה היא לבדוק שבאמת המארז שלך מאוורר כמו שצריך..

איפה יש לך מאווררים במארז ? לאיזה כיוון הם דוחפים אוויר ? איזה יש לך על המעבד ? מה הRPM שלו במאמץ/מנוחה ?

קשה להסביר איפה יש לי מאוורים ומאיפה לאיפה הם דוחפים אוויר.. והקירור סטוק, איך אני בודק מה הRPM של המאוורר? (אני בווינדוס 7)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים אוליי לעזור בקריאה של הטמפרטורה, במגע יד הקירור של המעבד שלך חם מאוד ?

שים לב שמכרטיס פסיבי יותא המון חום לכיוון למעלה ששם ממוקם המעבד, מאוורר לכיוון הכרטיס יכול להוריד את הטמפרטורה הכללית.

בקשר לסירקולוציה, המינימאלית צריכה להראות ככה,

מאוורר מכניס אוויר בקדמת המארז בחלקו התחתון, ומאוורר מוציא אוויר מהמארז בחלקו העליון, תבדוק אם ככה זה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים אוליי לעזור בקריאה של הטמפרטורה, במגע יד הקירור של המעבד שלך חם מאוד ?

שים לב שמכרטיס פסיבי יותא המון חום לכיוון למעלה ששם ממוקם המעבד, מאוורר לכיוון הכרטיס יכול להוריד את הטמפרטורה הכללית.

בקשר לסירקולוציה, המינימאלית צריכה להראות ככה,

מאוורר מכניס אוויר בקדמת המארז בחלקו התחתון, ומאוורר מוציא אוויר מהמארז בחלקו העליון, תבדוק אם ככה זה אצלך.

כן יש מאוורר ליד ההארד דיסקים שמכניס אויר מחריץ קטן בבסיס של המארז והמאוורר של הספק כח מכניס לתוך הספק אוויר ומוציא מחור בצד האחורי של המארז.

יש לי גם מאוורר ב"חלון" או איך שלא קוראים לזה (הצד השקוף של המארז) שמכניס אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש E8400 שמגיע ל-72 מעלות צלזיוס במאמץ...

47~50 מעלות בזמן מנוחה

קירור STOCK, בלי OC, הגדרות DEFAULT, מארז מאוורר (P182 אם אני לא טועה)

יש לי איזה 30 מעלות בזמן מנוחה אני חושב..

30 ומשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30 במנוחה ומעל 70 במאמץ?

תבדוק שוב את הקירור.

תוציא אותו, תנקה את המשחה הישנה, תמרח משחה חדשה ותחבר כמו שצריך. החיבור של הסטוק די מעפן וקל לחבר אותו לא כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30 במנוחה ומעל 70 במאמץ?

תבדוק שוב את הקירור.

תוציא אותו, תנקה את המשחה הישנה, תמרח משחה חדשה ותחבר כמו שצריך. החיבור של הסטוק די מעפן וקל לחבר אותו לא כמו שצריך.

עכשיו לדוגמא יש לי 34 36.

תאכלס אין לי כח עכשיו לפרק את הקירור ולשים עוד פעם משחה טרמית, אתה בטוח שזה יכול להיות בגלל ששמתי את הקירור לא טוב? אני לא כל כך רואה מקום לטעויות שם חוץ מהמשחה.. (אולי עשיתי שכבה יותר מדי עבה או משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, אישית לא יצא לי לשמוע על הבדלים כאלה רציניים בין מנוחה למאמץ... חוץ מאותה סיבה שציינתי.

בגלל שהטמפ' במנוחה סבירה לחלוטין, הבעיה כנראה לא נובעת מיתר משחה(בטח שלא גורמת לעליה של 45 מעלות בין מנוחה למאמץ).

תנסה בלי להחליף משחה פשוט לחבר כמו שצריך את הקירור ללוח, שים לב שאתה מחבר שני חיבורים אלכסוניים כל פעם וששניהם באמת ננעלים(תזכור שהחץ בכיוון הפתיחה ולא הסגירה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב רק להוסיף שהחיבור הזה (של ה-SOCKET הנ"ל) הוא הגרוע ביותר שנתקלתי בו מעודי.

מעולם לא לקח לי כל כך הרבה זמן להבין איך אני אמור להלביש HSF על תושבת... וגם הצלחתי להיפצע בדרך (וטפטף דם על הלוח... yay) . לדעתי אחד הפינים שלי היה דפוק ולכן הקירור לא יושב טוב.

:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...