האם אתה צם ביום כיפור? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה צם ביום כיפור?

rk666

האם אתה צם ביום כיפור?  

534 הצבעות

1. 1. האם אתה צם ביום כיפור?

Recommended Posts

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח The_Exorcist

השטות הזאת שאמרת ממש מביאה תעצבים >:(

למה? מה מפריע לך שאני מאחל לו להפגע?

הוא עובר על החוק? שיפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי מהתגובות פה מתייחסות לשטויות וקטנטניות

החצי שני הוא מלחמה בין אלה שצמים ואלה שלא צמים...

לכל אחד דעןת משלו וזהו. לא צריך להטיף שום דבר לאף אחד)אבל אז לא היה לנו דיון...נו מילא(

מי שאוכל שיהנה ומי שצם גמר חתימה טובה

ויש פה גם כ 10~ תגובות על נייר טואלו חתוך או לא חתוך..עוד תגובה על נייר טואלט ו........ :smiley7:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה תפגע...אולי זה יעזור לך להתבגר.

הבעיה של אנשים כמוך זה שאתם אטומים... אתה לא מוכן לכבד את מה שאני מאמין בו [שלא להאמין] בגלל שהוא נוגד למה שאתה חושב

אני לא ירד לרמה השפלה שלך שלקלל אותי שאני יפגע.... כי אתה יודע הרי אין אלוהים והוא לא יעזור לך או יפגע בי....

אם אלוהים היה קיים המצב במדינה לא היה על סף קריסה... אם אלוהים שם הוא אפס שלא עוזר לנו ונהנה לראות אותנו מתים וסובלים....

אחלה אלוהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חוק אני עובר בדיוק? נראה לך שיש באמת חוק במדינה שאסור לנסוע? מה אנחנו מדינת הלכה?

שום חוק אתה לא עובר.

אף אחד לא אומר לך לא לסוע ביום הזה,

אבל זה פשוט מסוכן לדעתי, זה מתכון לתאונות..., גם אם לא ברייס עצמו, קצת חוסר תשומת לב בדרך הביתה ובום תאונה....

(לא שהייתי נוסע, עד שיש יום בין עשן של מכוניות שהאוויר נקי קצת, למה להרוס?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

איזה חוק אני עובר בדיוק? נראה לך שיש באמת חוק במדינה שאסור לנסוע? מה אנחנו מדינת הלכה?

על חוקי התנועה אולי? ידעת בכלל שיש כזה דבר?

במרום להעסיק את המשטרה בדברים חשובים אתה גורם להם לרדוף אחרי עברייני צעצוע כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על חוקי התנועה אולי? ידעת בכלל שיש כזה דבר?

במרום להעסיק את המשטרה בדברים חשובים אתה גורם להם לרדוף אחרי עברייני צעצוע כמוך.

מה הקשר יא דביל החוק היחיד שבעיקרון אני יעבור זה המהירות והמשטרה לא יודעת על זה ולא באה

נראה לך באמת אכפת להם? עשה לי טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

נו...ילדון קטן.

אני מאחל לך ולחברים הפושעים שלך לההרג בתאונה בגלל השטויות שלכם, לכבוד השנה החדשה.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה כאן שרוב המגיבים כאן (שלא צמים) הם רוסים שחונכו עוד מגיל קטן לחוסר יהדות, מנהגים וכדומה...

אלה אנשים שלא יודעים לכבד את המסורת שלהם, לא יודעים בכלל מאיפה הם באו.

את האמת אין לי בעיה עם זה. אין לי בעיה להיות חבר של אחד כזה (ויש לי הרבה) , אני לא מאשים אותו, ככה הוא חונך , וחבל !!!

אבל שיעשה את זה בשקט- תאכל בבית, שתה בבית . אל תבוא כאן ותתפאר מזה שאתה הולך לעשות רייסים, או לאכול סטייק,

או בכלל לצחוק על זה שחותכים נייר מראש. זה פוגע ומעליב.

אדם כזה שבא למדינת היהודים (ברוך הבא) צריך לכבד את היהודים ששכן שומרים. אם לא, תחזור לרוסיה (שלום ולהתראות).

כשאתה נמצא בביתי אתה תכבד את המשפחה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה כאן שרוב המגיבים כאן (שלא צמים) הם רוסים שחונכו עוד מגיל קטן לחוסר יהדות, מנהגים וכדומה...

אלה אנשים שלא יודעים לכבד את המסורת שלהם, לא יודעים בכלל מאיפה הם באו.

לא, הבעיה היא שאתה טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...