ליגליזציה בקליפורניה של קנאביס (מריחואנה) למטרות הנאה! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגליזציה בקליפורניה של קנאביס (מריחואנה) למטרות הנאה!

Rockaved

Recommended Posts

הולנד - עפ"י נתוני הממשל ההולנדי אין קשר ישיר בין שימוש בסמים לבין פשיעה להשגת כסף לקנייתם: אמנם חצי מאוכלוסיית בתי הסוהר מכורים לסמים, אולם שיעור הפשיעה המיוחסת למכורים מסך הפשיעה בהולנד נע בין 10% - 20% (ייתכן כי חלק מהאסירים מתמכרים לסמים בבתי הסוהר). כמו כן, למרות שנמצא כי 1/3 מעבירות הרכוש בערים גדולות (בייחוד פריצות וגניבה ממכוניות) מיוחסות למכורים - הנתונים הללו נמוכים יותר כשמסתכלים על כל המדינה. מחקר נוסף הראה כי מכורים רבים ביצעו עבירות עוד לפני שנהפכו למכורים

http://209.85.135.132/search?q=cache:qqSeZPt-TtwJ:www.knesset.gov.il/MMM/data/docs/m00244.rtf+%D7%A4%D7%A9%D7%99%D7%A2%D7%94+%D7%94%D7%95%D7%9C%D7%A0%D7%93+%D7%9C%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%96%D7%A6%D7%99%D7%94&cd=1&hl=iw&ct=clnk&gl=il&client=firefox-a

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין כל כך אם זה עונה על השאלה או לא, אבל בכל מקרה יש להפריד בין סמים למריחואנה.

כי אתה יכול לקחת עכשיו אסיד ולחשוב שאתה הגנב הכי בעולם ואם מריחואנה זה לא יכול לקרות כי זה לא גורם להזיות בשום צורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה שאלתי את השאלה הזאת. אני מאמין שחוץ מהקטע של החוק [הרי הבולשת לא באמת תגיע אליכם הביתה אם תכתבו פה שאתם מעשנים סמים], יש פה גם קטע [אולי בתת מודע כי אני בטוח שלא תודו בזה] שלהודות בזה שאתה מעשן סמים, ובכן, יש בזה מן הבושה [לדעתי בכל אופן]. בלי קשר, מי ייקח אתכם ברצינות כשהוא יודע שיכול להיות שאתם ב"היי" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה שאלתי את השאלה הזאת. אני מאמין שחוץ מהקטע של החוק [הרי הבולשת לא באמת תגיע אליכם הביתה אם תכתבו פה שאתם מעשנים סמים], יש פה גם קטע [אולי בתת מודע כי אני בטוח שלא תודו בזה] שלהודות בזה שאתה מעשן סמים, ובכן, יש בזה מן הבושה [לדעתי בכל אופן]. בלי קשר, מי ייקח אתכם ברצינות כשהוא יודע שיכול להיות שאתם ב"היי" ?

ממש אין בושה, אבל לצערנו אנשים שמעשנים בארצנו תמיד יחושו נרדפים.

עריכה: או שאני מקווה שלא, אבל זה המצב הקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כן אני ב"הי" ... אני מעשן סמים. :nixweiss:

(נכון לזמן כתיבת ההודעה, עכשיו אני סאחי ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלהודות בזה שאתה מעשן סמים, ובכן, יש בזה מן הבושה . בלי קשר, מי ייקח אתכם ברצינות כשהוא יודע שיכול להיות שאתם ב"היי" ?

כן אני מכיר אנשים כמוכם שבשיבלכם מי שמעשן גראס מגדירים אותו בהגדרות כאלה "נרקומן " "טיפש" "עבריין " "מזריק חומר " "על סמים " .

ובכן מי אמר שממש אכפת לי מה אנשים כמוכם חושבים ? בשבילי אתם שטופי מוח מפועלה הרב של עמותת אל סם ,

יעידו התלמידים פה איזה שטיפת מוח רצינית הם עוברים בבית ספר מילא היו דברים מעוגנים במדע אבל לא הם ממש לא . כי בשביל מטרה מסוימת הם מרשים לעצמם להגזים ולהגזים ולהגזים .

אני פשוט מרחם עליכם שאינכם מודעים כלל וכלל לצמח בעל סגולות רפואיות נדירות ומוכחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הוא יגיד שאי אפשר לדבר איתך כי אתה בהיי... אוי לא!!! :o

מי ייקח אותנו ברצינות? נראה לי שאנחנו מדברים בשפה נאותה ולעניין, אז אין שום סיבה שלא תקח אותי ברצינות, אפילו להפך עדיף להקשיב לבעל הניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה נחמד שאתה לא שם זין אבל העובדה הקטנה בקשר לעולם היא שכל האנשים הטיפשים והשטופי מוח האלה הם המפקדים והבוסים והמנהלים שיהיו לך בעתיד, אז כדי שתתחיל להסתגל.

My dick , there mouth's.

לא אסכים לקבל כל דבר בחברה הזאת ואם אצטרך להיות מנודה מהחברה הזאת בגלל נושא שכזה אז כן , אהיה מנודה. :nono:

(אני מדבר ככה כי כבר עברתי שלבים של אנשים שגילו שאני מעשן וכל אחד הגיב בדרך שונה ומשונה עם חלק אני לא בקשר וחלק מהאנשים מעשנים איתי כיום וחלק מהם יודעים על זה ואפילו לא אכפת להם, כי הם רואים שאני בסדר ושזה לא רע כמו שמציירים את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודי - בא לך לטוס לארה"ב טיסה טרנס-אטלנטית כשהטייס שלך עישן 5 דקות לפני כן קצת ירוק? . הוא גם "לא שם זין" בטח לא על "אל-סם".

הטיעונים שמושמעים פה מזכירים לי יותר של ילדים בגן מאשר טיעונים רציניים - "לקחו לי", "עושים לי דווקא", "אני לא שם זין", "תנו לי לעשות מה ב'ראש ש'לי".

או לחילופין כל מיני טיעונים שנשמע שמנסים להסתיר את הכוונות האמיתיות של אומרן: "מה, לא שמעת שמריחואנה משפרת את הבריאות?" - כן - אז מה - גם פרוזק יכול לשפר לך את הבריאות ועדיין לא תקבל אותו ללא מרשם רופא. אני בספק אם מישהו פה צורך מריחואנה בשל סגולותיו הרפואיות, ובכל מקרה - נושא הדיון (כפי שמוגדר בת'רד) הוא קנביס לצרכי הנאה.

אני עצמי לא החלטתי באופן חד-משמעי אבל אני נוטה לתמוך בלגליזציה. אני חושב שבדיוק כמו אלכוהול - צריך לאפשר את השימוש בסמים קלים כל עוד הוא לא נעשה ב: מסגרת העבודה, תוך כדי נהיגה, וכו'. זאת מן הטעם הפשוט שאני מתנגד לפטרונות של מדינה כנגד אזרחיה - במקרים שבהם הנזק שנגרם לציבור/לסביבה כתוצאה מהפעולה קטן. במקרה של סיגריות טבק לדוגמא, הן מהוות סכנה בריאותית ממשית לכל מי שנמצא ליד אנשים מעשנים, ולכן אני בעד להוציאן מחוץ לחוק, או להגביל את השימוש בהם באופן קיצוני.

בה בעת, אני בעד שעבירות רשלנות (או אחרות) שנעשות תחת השפעת הסם, ישפטו ביותר חומרה מאשר לא הסם (לדוגמא, אם אמא כלשהי בטעות מפילה את התינוק שלה על הרצפה והורגת אותו, תוך כדי שתקוע לה ג'וינט בפה - אני בעד שהיא תשפט על סעיף חמור יותר מאשר סתם "רשלנות", בדיוק כשם שנהיגה תחת השפעת אלכוהול מחמירה את הענישה של עבירות תנועה)

בשורה התחתונה - אני בעד לא להגביל את הצריכה (אבל כן לבצע בקרה על הסחר!), אבל לחוקק חוקים שיחייבו אנשים לנהוג באחריות, בדיוק כמו החוקים הנוגעים לשימוש באלכוהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...