מחשב נדלק (לא בטוח עולה) והמסך לא נדלק איתו -אתגר ענק - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נדלק (לא בטוח עולה) והמסך לא נדלק איתו -אתגר ענק

achiya1

Recommended Posts

אוקי אני אנסה גם את זה..

הלוח אם יכול לעבוד נורמלי גם אם אין עליו ג'אמפר בכלל ?

בעצם מה שאני יכול לנסות בבית(כרגע אני לא בבית) זה לשים מעבד ישן יותר על הלוח אם שחשוד כמקולקל כרגע ואם המחשב עולה זה אומר שהמעבד דפוק

הספק בטוח בסדר כי החלפתי אותו ממחשב שהוא עבד בו ..

ואם המעבד השני לא יעבוד על הלוח אם החשוד זה בעצם הופך אותו למקולקל..צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריח של שרוף = שרפת משהוא. אתה יכול לראות נזק ויזואלי מה נשרף ?

סוללת גמורה ? (קיימים מחשבים שלא נדלקים וכדומה ללא הסוללה)

אם הג'אמפר של הביוס אמור להתחבר ל 3 נקודות אז אמור להיות שם ג'אמפר. תאפס את הביוס ואז תעביראותו למצב normal כשאתה מעלה את המחשב

תבדוק בלוח קבלים מנופחים וכו

תעלה את הלוח ללא ומעבד תבדוק אם הוא עושה צליל

תעלה את הלוח ללא תבדוק אם הוא עושה צליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני אהיה ליד המחשב הזה אז אני אנסה שוב לעבוד עליו.

לא זכור לי שראיתי משהו נשרף(חיפשתי אחרי זה)

המחשב כאילו נדלק אבל לא עולה לווינדוס אז זה פוסל את רעיון הסוללת ביוס..(אני יכול להחליף אותה יש לי חלופית ,אם אפשר להחליף לכל סוג וזה לא משנה)

אם אני מנתק מעבד והכל מהלוח אם ומדליק את המחשב רק עם הספק והלוח אם והלוח לא יצפצף זה סוגר את הענין על תקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,של שני המחשבים שיש לי שאחד מהם פשוט איטי מאד כי יש לו מעבד 1.6 וזיכרון 256 ב2 יחידות.

ניסיתי להוסיף לו זיכרון של 256 בנוסף ל128 כדי שאוכל לבדוק עליו את המעבד השני 2.4

וכשחיברתי בהתחלה המחשב כתב לי disk boot failure insert system disk and press enter

ואחרי זה שיחקתי עם החיבורים של הדיסק קשיח ושל הכונן אחרי שלא הצלחתי לסדר את הבעיה דרך הביוס (גם אחרי ששינתי שלא יעלה דרך הCD קודם זה לא עזר)

ואז מה שקרה הווינדוס כאילו עלה הגיע לסמל של ועשה ריסט וחוזר חלילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...