Splash - נגן HD חינמי שכדאי להכיר - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Splash - נגן HD חינמי שכדאי להכיר

SyndromE

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון: בחזרה לנושא, שוחררה גרסא 1.2 של Splash Lite:

Change Log:

* Display format (aspect ratio) settings added.

* MP4 files playback startup improvements.

* Subtitles improvements.

* Hardware accelerated decoding of 1080p H.264 video streams with 16 reference frames on nVidia and GPUs (Windows Vista or Windows 7 and 128MB dedicated VRAM required).

* DVB-T tuner initialization stability improvements.

* Improved decoding of some H.264 videos using hardware acceleration using GPUs.

* Numerous GUI improvements

עכשיו היא מספקת האצת חומרה לכל סוגי הקידודים של h.264, בדומה ל-CoreAVC 2.0 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת נדחף לנושא...אבל מישהו יכול להסביר לי מה זה כל הסרטי HD שאתם רואים?

אני מלא פעמים רואה באיכות גבוהה ואין ממש מחשב שלא מריץ אותם חלק...

אפשר דוגמא לאיזה סרטון HD להורדה שאני אבין על מה כל העניין? ומאיפה אתם משיגים סרטי HD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל מ MPlayer לתוכנה הזאת?

MPlayer מריץ סרטי BLURAY חלק

או שעד עכשיו הייתי מטועתע?

זאת אומרת שעד עכשיו בכל השנה האחרונה שראיתי סרטי בלו-ריי 720P או 1080P לא ראיתי אותם באיכות שאני אמור לראות?

ורציתי לדעת אחת ולתמיד- בלו-ריי זה HD? או שהם שני דברים שונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזאת (בגרסאת ה-lite) מספקת האצת חומרה לפענוח סרטים בקידוד MPEG-4 AVC/H.264.

המטרה היא להוריד עומס מה-CPU הראשי ע"י שימוש ב-GPU, אם זה בלו-ריי מקורי או דחוס בקבצי MKV/MP4 וכו'.

למרות שישנם עוד מס' פיצ'רים מעניינים לתוכנה, אם המעבד שלך מספיק חזק, אתה לא "צריך" אותה, נגנים אחרים יעשו את העבודה.

אבל יש אנשים עם מעבדים חלשים, או שסתם מעוניינים להוריד עומס מה-CPU בזמן צפייה, להם התוכנה הזאת שימושית מאחר ושום תוכנה חינמית

(כולל רוב התוכנות שבתשלום) לא תומכים בהאצת חומרה לכל סוגי הקידודים של MKV H.264 על כרטיסי nvidia ואינטל יחדיו.

(גם כרטיסי ATI נתמכים, מלבד האצת קידודים שמחוץ לספסיפיקציות תקן blueray בשל הגבלת חומרה או דריבר)

מהבחינה הזאת, splash lite משתווה ואף מתעלה על CoreAVC 2.0 עם .

(אולם CoreAVC הוא קודק חיצוני ו-Splash הוא נגן מדיה בפני עצמו)

HD = High Definition או "הבחנה גבוהה". כל סרט ברזולוציה 720p או 1080p נחשב HD מבחינת , אם זה blueray או קבצים דחוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מן הסתן שאתה חייב כרטיס בכדי לצפות בטלויזיה... לא בטוח לגבי הממיר.

אבל הבנתי מעיון בפורום שלהם שישנם מס' בעיות שיפתרו בגרסאות עתידיות.

אני מציע לך לפנות לפורום שלהם ולדווח - או שיעזרו לך או שיקחו בחשבון את הדגם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לציין שראיתי את סרטון ה-60FPS שהועלה כאן ואם ה-48 שהגעת אליהם מתקרב לחלקות של ה-60 (האם השלמת הפריימים באמת מתקרבת לחלקות הזאת ?)הדבר בהחלט מעורר ציפייה.

אגב 8% שימוש במעבד I5 750, ניגון במדייה פלייר של וינדוס.

ו-DJ, לא הבנתי... אני דיברתי על upscaling לרזולוציה שאמור להיות בגרסאת ה-PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז במקום להתקין חבילת קודקים פשוט משתמשים בנגן הזה לכל סוגי הדברים?

אני לא יודע אם כדאי לי או לא

בעיקרון המעבד שלי אחרי האוברקלוק יכול להריץ HD בלי אפילו, ועם הCUDA הניצול אפילו נמוך יותר

מעבד e6300 1.86ghz @ 2.8ghz

2GB זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לציין שראיתי את סרטון ה-60FPS שהועלה כאן ואם ה-48 שהגעת אליהם מתקרב לחלקות של ה-60 (האם השלמת הפריימים באמת מתקרבת לחלקות הזאת ?)הדבר בהחלט מעורר ציפייה.

ה-48 שהגעתי אליהם בעזרת הסקריפט של Avisynth בהחלט מתקרבים ל-60. זה עובד ממש יפה אבל הארטיפקטים לפעמים קצת מבאסים.

לעומת זאת, מסתבר שבגרסא חדשה של PowerDVD גם יש אופציה כזאת של 60fps ולמרות שאין ארטיפקטים בכלל, משום מה לא התלהבתי מהתוצאה כמו מהסקריפט של avisynth. חוץ מזה נתקלתי בכל מני באגים מעצבנים שקשורים בתפעול הפיצ'ר ב-powerdvd.

אני מקווה ש-splash יעשה עבודה טובה יותר משניהם. בכל מקרה זה אף פעם לא יהיה כמו 60fps אמיתי - שם כל פריים באיכות טובה וחדה,

לעומת פריים מוחדר שהוא שילוב מטושטש של 2 פריימים אחרים.

אגב SD2HD יש לך גם כפלאגין (SimHD) ל-Total Media Theater 3 וגם אפשרות מובנית ב-PowerDVD החדש. שניהן bloatware יקרות.

רגע אז במקום להתקין חבילת קודקים פשוט משתמשים בנגן הזה לכל סוגי הדברים?

אני לא יודע אם כדאי לי או לא

הנגן הזה עדיין לא הפתרון המושלם ל"כל" הדברים. למשל עדיין אי אפשר להריץ WMV.

אבל הוא קטן ולא מזיק, אין לך מה להפסיד בלנסות אותו.

בכל אופן אם אתה משתמש ב-MPC-HC אז לא צריך שום חבילות קודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...