על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF?

chris_u16

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכי אני שונא כאלה כמו מדונה שיוצאים נגד זה... טוב שבהופעה אחת היא עושה יותר כסף משאני אעשה כל החיים שלי...

בעיקרון, אם אני רוצה שיר Y של אמן X ולא 15 שירים שלו אני לא רוצה לשלם על זה 90 שקל גג 10

אז את הדיסק (החומר) אני לא מקבל ובאיכות לא הכי אז... זה שווה בערך 2 שקל?

אני אישית לא קונה דיסקים צרובים וגם לא אקנה, אני גם מאז ימי NAPSTER לא שולח כלום כלום אז... אם פה ושם אני מוריד איזה 1010101 תהרגו אותי, גם אתמול עשיתי רעש בין 4-2 ! עבריין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

you get what you pay for, שאתה מוריד מוזיקה בחינם, לרוב האיכות באמת נשמעת ככה.

חוץ מכמה קבצי APE בתקן של monkey's audio אין ברשת שום דבר איכותי, גם לא הMP3 ב320kbps.

זאת גם בעיה! אנשים לא יודעים להעריך איכות של Audio-CD ! לרוב מורידים בdecoding זוועתי במיוחד באיכות שטוחה של 320KBS או 96KBS\128KBS...

וגם OGG הוא פורמט איכותי ביותר (אני יודע, אני משתמש בו ;D).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מבין את האנשים שחושבים שהמדינה או החוק חייבים להם משהו וצריכים ללכת לקראתם.

נכון,המדינה נוסדה כדי לשרת את תושביה,אבל זה לא אומר שלתושבים מותר לעשות ככל העולה על רוחם.

מי אתם שתחליטו מה יעשו חברות התקליטים? תייעצו להם בכלל מה לעשות? אתם רוצים שירים של אמן מסוים אז תגיעו אתם איתו להסכם שאתם תקנו ממנו שירים ישירות ללא ה"תיווך" של החברות הפצה-ברגע שתצליחו תגידו איך כדי שכולם יוכלו גם.

יש חוק,והחוק קובע משהו ברור מאד והוא שהורדת שירים היא לא חוקית כי הם מוגנים בחוקי זכויות יוצרים,ועד שאתם לא תבואו ותשנו את החוק אתם מחויבים לפעול ע"פ מה שהוא אומר.

זה כמו אנשים שנוסעים "הגיוני" בכביש,הם יחליטו בשבילם איך טוב להם לסוע-יש חוק שקובע את ההגבלה והם לא שר התחבורה שהם ישנו אותו - לא רוצה להכנס לוויכוח הזה כאן,סתם מביא דוגמא.

בקיצור-עד שהחוק לא ישתנה אתם עוברים עליו,ואין תירוץ לזה במיוחד כשאתם עוברים עליו ביודעין וכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תאמין לי שאת כל "שעות האולפן היקרות" הללו, יחד עם כל ההוצאות והשאיפה לרווח טוב - הם עושים תוך מס' ימי מכירה עם המחירים של היום...

כנראה אף פעם לא הקלטת באולפן...

אני מזמין אותך ביום שישי הבא להקלטות, תדבר גם עם בעל האולפן על המחיר של שעת אולפן.

"אמנים מפוצצים בכסף", אתה יודע בכלל על מה אתה מדבר?

Slim Shady, אתה יודע איך אמן חי בארץ? אתה יודע כמה עולה בכלל להפיק דיסק שלא ידוע כמה הוא יתפוס בשוק?

גם אותך אני מזמין להקלטות, תבוא ותראה.

וגם אם יורידו את המחירים, אתה חושב שזה יעזור? המנטליות הישראלית היא דפוקה מהיסוד, גם אם דיסק יעלה עשרה שקלים הם יורידו.

גניבת מוזיקה היא גניבה מוחשית, אתה כותב מאמר ומגלה שמישהו העתיק אותו והפיץ בלי רשותך, זאת הפרה על פי החוק, האם לא תפעל נגד זה? כמו שמיני אמר, למה אתה לא הולך לגנוב בגדים? אוכל? כל עשיר בארץ?

במהלך הדיון עלו הרבה מאוד סיבות שמסבירות למה זה בסדר להוריד מוזיקה מהאינטרנט.

לצערי, כל הסיבות שפורטו הן בולשיט טהור.

איך לך כסף לקנות דיסקים מקוריים? אל תקנה ואל תקשיב למוזיקה - זו פריבילגיה. אתה רוצה בכל זאת לשמוע מוזיקה? תשלם.

האמנים מרוויחים מספיק כסף? אולי, ואולי לא. גם אם נצא מנקודת ההנחה שכן, למה שלא תעבור בבית של כל אדם עשיר בארץ ותגנוב לו את הטלוויזיה או את הסטריאו? הרי יש לו מלא כסף גם ככה!

חברות התקליטים עושקות את הצרכנים? אולי. כל חברה עושקת את הצרכן במידה זו או אחרת; אתם באמת חושבים שג'ינסים של Levis עולים הרבה כי הם כל כך הרבה יותר טובים מג'ינסים שמוכרים בשוק? אתם חושבים שהאוכל במסעדה יקר כי הוא מיוחד? אתם חושבים שחשבון החשמל שלכם מנופח כי חשמל עולה הרבה מאוד כסף?

אז למה שלא תלכו לגנוב בגדים, מזון או סוללות? הרי החברות שמוכרות את המצרכים האלו בצורה חוקית עושקות אתכם, למה לא לקחת את זה בחינם? הם הרי הגנבים "האמיתיים".

אף אחד לא מכריח אתכם לקנות מוזיקה, כמו שאף אחד לא מכריח אתכם לאכול, לשתות, לראות או להיות מחובר לאינטרנט כדי לכתוב פה את התירוצים המטופשים שלכם.

ובכלל, כל עוד אתם לא קונים דיסקים מקוריים אין לכם שום זכות להתלונן על המחיר שלהם כי אנשים כמוכם לא יקנו דיסקים מקוריים גם אם ימכרו אותם 2 ב 10, ובכלל אין טעם להתווכח על זה - גם אני וגם אתם יודעים שהתירוץ הזה נועד רק כדי לגרום לכם להרגיש טוב עם עצמכם - תמיד קל להאשים מישהו אחר.

אגב, כשראיתי את הפוסט הראשון של הת'רד (של TheTool) אני פשוט הייתי בשוק, בחיי. אין גבול לחוצפה ?! אני מאוד מקווה שמתישהו תהיה אכיפה נורמלית של חוקי ההגנה על זכויות יוצרים ואנשים כמוך (כפי ש Enc0der ציין, שמתלוננים על כך שמפריעים להם לגנוב בשקט) יקבלו את מה שמגיע להם.

מילא להוריד מדי פעם שיר בקאזה, אבל מאיפה לעזאזל החוצפה לנסות להצדיק את זה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהם בהפסדים זה מעניין את ה!@# שלי, חברת תקליטים היא חברה פרטית וכמו שבטח ידוע לך אם עסק פרטי כושל אז זבשל"ו שיפשוט רגל ולא יחפש לצאת מהבוץ/חרא על חשבונם של אחרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה מה שאמרת מהתחלה הם יכסו את ההפסדים שלהם על חשבוננו...

זה שמדיניות המחירים שלהם היתה קלוקלת מהתחלה ואנשים אמרו "אין לי כסף לקנות דיסק אז אני יוריד מהאינטרנט" זה ממש לא בעיה שלי !

על טעויות שלהם הם צריכים לשלם ולא אנחנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...