איך אתם מתחלקים בישיבה על המחשב? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתחלקים בישיבה על המחשב?

redti

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לנו 2 מחשבים די טובים עם חיבור ADSL 1.5 לכל מחשב

הבעיה שאנחנו שלושה..

כנ"ל אצלי.

אז אחרי כל פעם שנגעו לי במחשב ואני צרחתי על כולם שהם הזיזו לי איזה קיצור דרך מהמקום, נמאס להם מצעקות. אז עכשיו 2 אחים שלי, אבא שלי ואמא שלי על מחשב אחד, ואני לבד על השני! ;D

רק לפעמים כשהמחשב של האחים שלי תפוס ושלי פנוי, אבא שלי גולש אצלי קצת לכמה דקות, אבל לא יותר. בכללי, רק אני על המחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על המחשב 98% מהזמן.

אחי מדי פעם יושב על פיפה ומסנג'ר וזהו. שעתיים גג והוא עף.

הקטע הוא שהוא תמיד מתנחל עליו כשהוא לא יציב בגלל האוברקלוק שאני עושה לו ועוד לא בודק יציבות, אז הוא תמיד צועק עליי שאני הורס ת'מחשב... לא איכפת לי - שיצעק... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשאלו מה זה לחלוק עם כל הכבוד יש אנשים שהם לא הכי עשירים בעולם כמו זה שאמר מחשב לאמא שלי לאבא שלי לאחי לאחותי והלאה.....

צריך להתחלק!

ויש ילדים שההורים שלהם שונאים שהם משחקים במחשב כמו אצלי :-\

ולא מוכנים להשקיע בזה הרבה ואני לא יכול לעבוד עד גיל 14 >:(

כל יום אני שומע תמצא חיים תצא בחוץ תפגוש ת'חברה תשחק כדורגל יום אחד תצטער שישבת על המחשב כל כך הרבה!

אז זה לא שאלה רלוונטית מה זה חלוקה?

הבנתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי שתוק אתה עוד קטן.

:P

LOL

אצלי זה המחשב שלי ורק שלי, מידי פעם (פעם בחודש חודשיים) אמא שלי מבקשת שאני יחפש לה איזה משהו באינטרנט וגם על זה אני מתבאס עליה ושנינו שוכחים מזה בכלל...

טוב בן יחיד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לפני כחודשיים, כשהיה בבית מחשב אחד נורמאלי (שאני אומר נורמאלי אני מתכוון לכזה שאפשר לגלוש באינטרנט כרגיל ולשחק במשחקים קלילים - לא P2 או לאפטופ ם 166MHz), אחוז הריבים שלי עם אחי הקטן היו ענקיים יחסית לשעות היממה ;D

חח ברצינות, כל היום הייתי רב איתו רק על זה.

מאז שקניתי את המחשב הכל סבבה. אני במחשב שלי (Primary System במפרט שבצד) ואחי במחשב שלו (Secondary System במפרט שבצד..).

על מנת להבטיח שאף אחד מנפשות הבית לא יתקרב למחשב שלי, שיפרתי קצת את המחשב השני (החלפתי כרטיס מסך ל-MX440 והוספתי זיכרון) ככה שזה מספיק בערך למשחקים של אחי ולעבודות של אמא שלי ב-Word.

מאז המחשב שלי הוא רק שלי וההרגשה פשוט נפלאה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אצלי כל בני המשפחה רבו על המחשב בסלון, כדי לא לריב איתם עשיתי רשת והיתה לי עמדה פרטית בחדר(מחשב K6-2 500), ובסלון P3 500.

לאחרונה שידרגתי לעצמי את המחשב שלי(או ליתר דיוק, קניתי חדש, זה שבמפרט 8)) ובאותו הזמן המחשב שבסלון התפגר(הלוח מת :-[)

ולכן עכשיו יש מריבות על המחשב שלי ללא הפסקה, כי בסלון שמתי זמנית את הK6 הישן שהיה לי במלאי ;D

בעתיד הקרוב מתוכננת עמדה שלישית(לאחותי), כך שהלחץ על המחשבים ירד :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...