איך אתם מתחלקים בישיבה על המחשב? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתחלקים בישיבה על המחשב?

redti

Recommended Posts

בעקבות סחיטת תקציבי ענק מאח שלי לקנות ציוד היקפי למחשב (רמקולים , כרטיס קול , מארז ועוד שאר שטויות...) נאלצתי לתת לו כמה שעות בשבוע להשתמש במחשב ....אבל זה לא מורגש מבחינתי כי תמיד הוא משתמש במחשב כשאני לא בבית . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נאלץ לעיתים רחוקות יחסית להתחלק עם אחותי במחשב... וזה מדהים, בכל פעם שהיא נוגעת בו, אני נאלץ לפרמט.

פעם אחת תפסתי אותה מכבה אותו (5 שניות לחיצה על מתג ההפעלה) בעוד רץ עם קישור לאינטרנט עם נגן ווינאמפ... חשבתי עוד שניה אם לא ידביקו לי לגב SLK 900U החדר יתפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש LAPTOP שדרכו אני גולש באינטרנט רוב היום, ואח שלי (בן 12) משתמש במחשב הרגיל רוב היום.

אבל כשבא לי לשחק או לעשות OC או משהו אחר ( ;D ) אני יכול להשתמש במחשב הנורמלי כמה זמן שבא לי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאלץ לעיתים רחוקות יחסית להתחלק עם אחותי במחשב... וזה מדהים, בכל פעם שהיא נוגעת בו, אני נאלץ לפרמט.

פעם אחת תפסתי אותה מכבה אותו (5 שניות לחיצה על מתג ההפעלה) בעוד רץ עם קישור לאינטרנט עם נגן ווינאמפ... חשבתי עוד שניה אם לא ידביקו לי לגב SLK 900U החדר יתפוצץ.

ככה בדיוק עם אח שלי!

אנחנו לא בדיוק מתחלקים במחשב כי אני קניתי אותו אבל ברגע שהוא נוגע במחשב הוא הורס משהו וזה כל כך מרגיז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון אני ואחותי משתמשים במחשב, אבל אחותי משתמשת במחשב רק שאני לא בבית או שאני בצבא.

בגלל שאני כבר חודש בגימלים בגלל פציעה אחותי לא נוגעת במחשב, כי יש לה כישרון להשבית את המחשב.

כל פעם שאני חוזר לחופשה מהצבא , אחותי מוחקת את הרשימה של השירים שלי מהWINAMP והאת הרשימה של הICQ מחוקה.

אני מתחרפן ממנה, אז היא לא תיגע במחשב עד שאני קונה חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחילה אחותי לא ידעה מה זה מחשב אפילו...

והיה לי מחשב משלי..

עד שהיא גילתה את נפלאות האיסיקיו!

ואז אין לי מחשב כי היא התנחלה עליו יותר מחצי מהיממה...

אז דפקתי לה מכות, היא אופזה ויותר לא נגעה במחשב (טוב החלק הזה לא ממש נכון)

אמרתי להורים טוב די חלאס

אז הם נתנו לי כסף קניתי לה מחשב מסריח עם מסך 14 שמרצד.. שישרוף לה את העינים מצידי..

וזהו, מאז היא לא יצאה מחדר, אני מקווה שהיא שלמה ובריאה למרות שאני לא מאמין שכך הדבר...

(עריכה : גם עשית לה ומאז היא מתעלקת לי על הרוחב פס.. טוב זה רק איסיקיו אין הרבה פס שהיא גונבת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה חחח גם לי אותו הדבר לכל אחד מחשב!

רק תמיד המחשב של אבא שלי נידפק ואני חייב לפרמט וזה קורה כל פעם שהוא נוגע בו

ואז הוא שואל אותי מה אני עשיתי למחשב לו :P זה מעצבן >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב לי , מחשב לאחי התאום , ובדרך מחשב חדש לאחי התאום ולאחי הקטן... זאת אומרת שאני יוכל לשבת על המחשב הרבה מאוד... אבל אצלי דווקא כולם אף אחד לא דופק את המחשבים... רק החומרה עצמה דופקת את המחשבים לפעמים כמו ודברים אחרים...:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...