סקר; חוק האלכוהול. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר; חוק האלכוהול.

Mesatla

מה דעתכם על חוק האלכוהול?  

489 הצבעות

1. 1. מה דעתכם על חוק האלכוהול?

• תומך, לשר בטחון הפנים יש נקודה.
    • נגד! מה פתאום?!
    • איזה כיף

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דעתי היא שצריך לאסור שתיית אלכוהול בכלל, לא רק מגיל 21.

אני רוצה לדעת מה הקהילה חושבת, ילדים בבקשה (מתחת ל21)

בנוסף קניית אלכוהול תתאפשר רק במקומות מסויימים ואחרי שעה 9 בערב כבר יהיה אסור לשתות בפומבי.

אתה מוכן לגבש דעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין את ההבדל בין לאסור שתיית אלכוהול בכלל למותר לקנות במקומות מסויימים ולשתות בציבור לפני 9?

כמובן שאני מבין, אני רק ציינתי בהודעה את הדעה שלי. הכוונה היא שהצעת החוק הזו לא תעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ממש מרתק החוק הזה... כיאילו בגיל 21 אתה ניהיה כלכך מבוגר ואחראי.

ברמת העקרון הנתונים המדאיגים הם בקרב גילאי 14-16 כמו שאמרו כבר, אז גיל 21 זה אמור להיות בשביל כל הנהגים החדשים שמשתכרים מידי ערב ונוהגים חזרה הביתה אני מניח... טוב לפחות עכשיו נוכל להזדהות עם הבדיחה הזאת של כריס רוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ישנה שום דבר.

הבעיה היא בעיקר תרבותית וצריכים להכניס את המודעות הזו מהבית ספר!

כל הפרסומות של אלכוהול זה נגד נהיגה כאילו זו הבעיה היחידה .. חבל שהם לא משקיעים ביותר פרסום נגד שתיה באופן כללי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בשתיה? אל תיהיה ילדים מושפעים "אלכוהול זה רע... אמא אמרה לי שאסור!"

סה"כ צריכים להעיף מהארץ את הערסים וכל הבעיות יפטרו באורך פלא ואני אפילו לא צחוק.

אז עונש קולקטיבי על כל הבעיות שהחראות האלה גורמים ואנחנו נדפקים מזה. שימו לב; ערסים מתחילים לעשן בגיל 13, ערסים יושבים בחוץ עם בקבוק וודקה ומרביצים לאנשים אקראיים בגלל שהם נשמו להם את האוויר, ערסים משתכרים ועולים על , ערסים לא יודעים לנהוג בלי קשר לאלכוהול.

בקיצור ערסים הם fags (סאות'פארק למי שלא ראה) רק בלי ההארלי והם הורסים את המדינה ואנשים נורמלים צריכים לסבול מזה, אז מספיק לזיין את השכל יא חבורת פלצנים ולהאשים את האלכוהול, כי נמאס לי כבר שילדים בני 14 מנתשאים עליי בגלל שהם חושבים שהם יודעים משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק מטומטם וצבוע שכרגיל נלקח מארה"ב יחד עם עוד שורה של דברים מטומטמים שניסו ליישם בארץ ונכשלו.

זה בסדר שבן 18 יפקד על טנק אבל אסור לו לשתות? :kopfpatsch:

אבל אני תומך באופן מוחלט בהגבלת המקומות שבהם מותר למכור אלכוהול, בשעת המכירה(לא בלילה), באיסור שתיית אלכוהול במקום ציבורי ובחובת נשיאת אלכוהול בשקית אטומה. אם יחמירו עונשים וחנויות יצטרכו היתר כדי למכור אלכוהול(מעל אחוז מסוים) יהיה הרבה יותר קל לפקח שילדים לא יכולים לרכוש אלכוהול ושהחנויות אכן מצייתות לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...