בית ספר תיכון/פנימייה צבאית לחיל האוויר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית ספר תיכון/פנימייה צבאית לחיל האוויר

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנת. אין בית ספר תיכון לטיס.

יש מקום שמלמד אותך לטוס, בלי קשר ללימודים או לבגרויות, אתה משלם למישהו הרבה מאוד כסף, הוא מלמד אותך לטוס, אתה עושה מבחן ומקבל תעודה שאתה יודע לטוס, זה לא קשור לתיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני רואה שהת'רד הזה גולש למקום אחר..

יש לפחות קורסים כלשהם שיעזרו במבחני הקורדינציה ובמבחנים הפסיכוטכניים בצבא?

לדעתכם ללכת לאיזה בית ספר/פנימייה צבאיים "רגילים" של חי"ר יועיל במשהו, או שהם עלולים בטעות לשלוח אותי לחי"ר ולא לטייס (מה שיהיה אחד הדברים המרגיזים בקורות חיי, כיוון שאני לא סובל את חי"ר. זה פשוט.. פשוט מדי. אני רוצה ריגוש אמיתי, לא סתם להיות מטורטר מפה לשם בלי סיבה הגיונית (מטוסים, מודיעין וריגול או במקרה הגרוע הטסת מזל"טים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תבין שלא משנה באיזה בית ספר אתה לומד אתה בכל מקרה [במידה והנתונים הצבאיים שלך יתאימו] תצטרך לעשות סידרת מיונים לקורס טיס?!

פיתוח קואורדינציה - לך להתאמן באומנות לחימה. יכולת פסיכוטכנית = שכל = תתחיל לפתח יכולות שכליות.

ובמילים פשוטות יותר - אם אתה מתאים, אתה תגיע לשם, אם לא, גם הדברים שאתה מחפש שיעזרו לך לא יעזרו לך.

רוצה ריגוש אמיתי? תעשה צניחה חופשית 10K רגל :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תבין שלא משנה באיזה בית ספר אתה לומד אתה בכל מקרה [במידה והנתונים הצבאיים שלך יתאימו] תצטרך לעשות סידרת מיונים לקורס טיס?!

פיתוח קואורדינציה - לך להתאמן באומנות לחימה. יכולת פסיכוטכנית = שכל = תתחיל לפתח יכולות שכליות.

ובמילים פשוטות יותר - אם אתה מתאים, אתה תגיע לשם, אם לא, גם הדברים שאתה מחפש שיעזרו לך לא יעזרו לך.

רוצה ריגוש אמיתי? תעשה צניחה חופשית 10K רגל :kopfpatsch:

בוודאי שאני מבין שצריך לעשות מיונים.

אומנות לחימה אני כבר מתאמן 5 שנים.

גם את השכל אני מפתח כבר באופן אוטומטי בגלל העובדה שאני תלמיד שלומד מתמטיקה (למרות שיהיה מגניב לשמוע על דרכים טובות ומהירות יותר, חוץ מסתם לשנן מספרים רנדומאליים).

בקיצור נחיה ונראה מה קורה.

אגב, צניחה חופשית לא נשמע כמו רעיון רע בכלל ;D (חוץ מהעובדה ש 10000 זה גבוה מדי לדעתי, הטמפ' בערך -3 מעלות, + הרוח החזקה=יקפא לי התחת כמו עוף בפריזר יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן, לפותח הת'רד, קוראים לי יובל ואני מתגייס עוד שבועיים לקורס טייס 165, אם יש לך שאלות כלשהן אני אשמח לעזור.

בקשר להכנה לקורס, אין הרבה דברים שאתה יכול לעשות חוץ מלהכין את עצמך מנטלית (5 יחידות מת' ופיזיקה), להוציא תוצאות טובות בצו הראשון ולקוות שמדור האיתור של חיל האוויר ישלח לך זימון למבדקים. אני אישית עשיתי 4 יחידות מת' ולא עשיתי פיזיקה ועדיין אותרתי ועברתי את המיונים, אם אתה מתאים הם כבר יקלטו אותך.

אם אתה באמת רוצה להכין את עצמך לצבא כמו שצריך ולהבין באמת איך להתכונן מנטלית הייתי מציע להצטרף להכנה לצבא, למשל יובל עילם, שתתרום לך הרבה מעבר להכנה לקורס.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...