בית ספר תיכון/פנימייה צבאית לחיל האוויר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית ספר תיכון/פנימייה צבאית לחיל האוויר

Cha0stAlker

Recommended Posts

היי,

אני בן 15 בכיתה י' ומחפש בית ספר או פנימייה לטיס. אני לא מעוניין במשהו של טכנאיי והנדסיי טיסה, אלא של טייסים (זה מה שאני רוצה לעשות בצבא ובחיים).

מישהו מכיר משהו בארץ? ובארה"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין כזה דבר בישראל , אין שום קורס שמכין אותך למיונים של טייסים ו/או לקורס עצמו , בחו"ל אולי יש אני לא יודע...

מה שבטוח בישראל אתה צריך לקבל פרופיל 97 ללא סעיפים פוסלים וקב"א של 54 מתוך 56 , אתה תקבל זימון ותגיע למיונים , אם תעבור אותם תקבל הזמנה לגיבוש שלאחר הגיבוש מחכות לך 3 שנים של לימודים לקראת הטיסה עצמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר בישראל , אין שום קורס שמכין אותך למיונים של טייסים ו/או לקורס עצמו , בחו"ל אולי יש אני לא יודע...

מה שבטוח בישראל אתה צריך לקבל פרופיל 97 ללא סעיפים פוסלים וקב"א של 54 מתוך 56 , אתה תקבל זימון ותגיע למיונים , אם תעבור אותם תקבל הזמנה לגיבוש שלאחר הגיבוש מחכות לך 3 שנים של לימודים לקראת הטיסה עצמה .

בקורס עצמו גם טסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אין בית ספר כזה , אך לימודים בבית ספר צבאי של חיל האוויר אכן יכניסו אותך לאווירה המתאימה וכן יתנו לך רקע טכני במטוסים - דבר שיגדיל את הנתונים האישיים שלך כשתנסה להתקבל לקורס טייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יגדיל לו את הסיכויים להגיע לטכני לאחר גיוס זה בטוח, לגבי הטיס - לא קשור.

למה לא קשור? נשמע הגיוני. זה יכול לשפר לי הידע הטכני הכללי, ולתת לי דגש על חשיבה ראלית יותר (עכשיו אני די הומאני, זה יכול לשפר לי את הריאליות ולהעלות לי את הסיכוי בבחינות הקבלה, לא?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבין הספקי מנוע של מטוס לא בדיוק יעשה אותך טיס טוב יותר ::)

אם כבר משהו שישפר לך את ההבנה הריאלית היא מתמטיקה 5 יח"ל וכן פיזיקה 5 יח"ל.

רצוי כמובן ללמוד מעבר לחומר הנלמד בבית הספר שכן רובו לא משפר את החשיבה, אלא בד"כ את הידע בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...