התיעצות לגבי נסיעה לצפון וכביש 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות לגבי נסיעה לצפון וכביש 6

Sting

Recommended Posts

היי חבר'ה, יש לי שבוע הבא נסיעה ארוכה לצימר בטיז אל נאבי בקצה הצפוני של המדינה, נקודת היציאה שלי היא הרצליה.

שעת יציאה היא 9-10 בבוקר. יש 2 GPSים שאני לוקח איתי על כל מקרה שאחד יחליט להתחרפן פתאום כמו שקרה לי כבר.

יש לי כמה שאלות...

1.האם כדאי לי לנסוע בכביש 6 או בכבישים הרגילים?

2.כמה זמן זה חוסך לי?

3.מה העלות שאמורה לצאת לי בערך הלוך+חזור (טווח הנסיעה הוא נק' כניסה באזור הרצליה עד הנק' הכי צפונית) והאם זה מתקזז לי קצת ממחירי הדלק?

4.כמה מותר לנסוע על כביש 6 בגבול האפור?

הרעיון הוא פשוט לחסוך בזמן, ובכוח נפשי... כי אם אני אגיע לשם מוטש כולי אז זה יהרוס את הכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נסחפים....

1. כבישים רגילים. כביש 6 במילא נגמר בעפולה, מה זה יעזור לך?

2. מה, כביש 6? לא חוסך כלום.

3. זה לא משנה כי כביש 6 לא יחסוך לך כלום.. בשביל מחיר הדלק פשוט כנס ל ymap ותמדוד קילומטרים.

4. על כביש 6 יש אפילו יותר מכמונות מאשר על הכבישים הרגילים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נסחפים....

1. כבישים רגילים. כביש 6 במילא נגמר בעפולה, מה זה יעזור לך?

2. מה, כביש 6? לא חוסך כלום.

3. זה לא משנה כי כביש 6 לא יחסוך לך כלום.. בשביל מחיר הדלק פשוט כנס ל ymap ותמדוד קילומטרים.

4. על כביש 6 יש אפילו יותר מכמונות מאשר על הכבישים הרגילים..

+5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה קצת טיפש, כי שישי בלילה אלו השעות הכי פעילות של משטרת התנועה. היה לך מזל גדול.

וזה לא יתרון בשום שעה :nixweiss:

כשזה עמוד קבוע ומוכר אתה יכול לדעת עליו מראש, כשזאת ניידת שמסתובבת איפה שבא לה - היא תמיד מפתיעה אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניכר שלרוב המגיבים כאן אין נסיון בכביש, בתור אחד שנוסע לא מעט לצפון אני יכול להגיד לכם שכביש 6 חוסך כמות זמן משמעותית, בעיקר מאז שנפתח הקטע הצפוני (מחלף עין-תות), לפי דעתי לנוסעים מהרצליה החסכון בזמן יהיה פחות משמעותי אך לנוסעים מתל אביב ודרומה כבר מומלץ לנצל את הכביש.

חשוב לציין כי על מנת לנצל את יתרון הכביש מומלץ לנסוע במהירות ממוצעת של לפחות 140 קמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה קצת טיפש, כי שישי בלילה אלו השעות הכי פעילות של משטרת התנועה. היה לך מזל גדול.

וזה לא יתרון בשום שעה :nixweiss:

כשזה עמוד קבוע ומוכר אתה יכול לדעת עליו מראש, כשזאת ניידת שמסתובבת איפה שבא לה - היא תמיד מפתיעה אותך.

תפסיק לנסות להיות צודק כל הזמן ולהוציא אנשים קטנים.

העובדות הם שאני נוסע כמעט כל שישי לבאר שבע, בפעמים שאני נוסע בדרך הרגילה, יש לפחות 2 מחסומים וכמה ניידות עם לייזרים + מכמונות קבועות (חבר שלי קיבל דוח מהירות בדרך).

בכביש 6 בכל הפעמים שנסעתי כמות המכוניות שראיתי בדרך (כמה עשרות ק"מ) היה ניתן לספור אותן על יד אחת לכן אין מה לשוטרים לחפש שם (לפחות למשטרת תנועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניכר שלרוב המגיבים כאן אין נסיון בכביש, בתור אחד שנוסע לא מעט לצפון אני יכול להגיד לכם שכביש 6 חוסך כמות זמן משמעותית, בעיקר מאז שנפתח הקטע הצפוני (מחלף עין-תות), לפי דעתי לנוסעים מהרצליה החסכון בזמן יהיה פחות משמעותי אך לנוסעים מתל אביב ודרומה כבר מומלץ לנצל את הכביש.

חשוב לציין כי על מנת לנצל את יתרון הכביש מומלץ לנסוע במהירות ממוצעת של לפחות 140 קמ"ש.

מה אני אגיד לך, אתה ממש בחור חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כביש 6 לא נגמר בעפולה, הוא אפילו לא מגיע לשום מקום קרוב לעפולה. כעת הוא מגיע לאזור יקנעם/אליקים (מחלף עין תות) ועד אז נעצר במחלף עירון (חדרה/פרדס-חנה).

בנסיעה מהרצליה לצפון בשישי בבוקר כביש 6 לא חוסך כלום, כי הרצליה נמצאת על כביש 2, שבשעה הזו יהיה פנוי לחלוטין ואפשר לנסוע בו באותה מהירות כמו כביש 6. לעומת זאת רק להגיע לכביש 6 ידרוש סיבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...