סדר קבצים בווינדוס 7? - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדר קבצים בווינדוס 7?

יניב51

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי הביצועים של חלונות 7, רואים מעל לכול ספק שאין הבדלים ברזולוציה הגבוהה למעט 2-3 פרמים

לא משנה בשייט

http://www.driverheaven.net/articles.php?articleid=137&pageid=8

שאני אבין, עכשיו עברת להשוואה בין הויסטה לWIN7? כי אין שום ספק ששתי המערכות הללו מנצחות את על פי התוצאות שהבאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בשולחן העבודה זה לא מוגדר איך לקבץ את הקבצים, בעוד שבשאר התיקיות לרוב מוגדר איך לקבץ את הקבצים.

למשל, כמעט בכל התיקיות אצלי מוגדר לקבץ את הקבצים על פי סוג הקובץ, ואני באמת לא יכול להזיז את הקבצים.

אבל אם אני מבטל את הקיבוץ לחלוטין, אז ניתן לגרור קבצים. כפתור ימני-->קבץ לפי-->ללא. אם לא מוגדר על פי קיבוץ אז תנסה בשאר התת תפריטים שבתפריט ותראה מה מונע ממך לסדר כפי רצונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון להשוואה בין 7 לXP ברזולוציות הגבוהות.

יש הבדל של עד 10 פרמים בלחץ, בממוצע 2-3 כלל לא מורגש

חוץ מזה, אי אפשר לדעת את אמינות הבדיקה, הרי יש הרבה פרמטרים בתצוגה שיכולה להשפיע בתוצאות הנ"ל.

אין היום מערכת אלקטרונית שיכולה להשוות בדיוק של 100% האם המשחק באותו איכות או לא.

אני רוצה סקר עם תוכנות בדיקה סטדטרדית כמו SISANDRA, HARDINFO וכדומה ותיראו שאין כלל הבדל בין מערכות ההפעלה.

ברזולוציות נמוכות אני משער שיש זיופים, מדד של ביצועים יש לבדוק אך ורק בתנאים המקסימליים.

אם אתם שואלים אותו, אין כלל הבדל/בקושי מורגש בין DX10 DX9, והכול גימיק שיווקי כדי לקדם מכירות.

שוק כרטיסי המסך הינו קרטל , שנים יש בכוחם להוציא כרטיסים חזקים, אבל הם מוצאים אותו כרטיס בדיוק , משנים לו שם ומוציאם לו תמיכה בDX20

לדגומה כרטיס מסך ATI9600 שיצא לפני 7-8 שנים, הוא בדיוק כמו כרטיס מסך 3200 מבחינת העוצמה וגם 9600 חזק ממנו.

איך 7-8 שנים פעם וקשה להוציא כרטיס נורמלי איפה פער הטכנולוגיות.

מסקנה, הם משחררים דגמים חלשים בעיקר ותיקרים ממתגים בצורה מוגזמת כרטיס מסך ב2000 ש"ח טימטום . תנו לי כרטיס מסך DX8 שיעבוד מהר. זה מה שאני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל, כמעט בכל התיקיות אצלי מוגדר לקבץ את הקבצים על פי סוג הקובץ, ואני באמת לא יכול להזיז את הקבצים.

אצלי זה מוגדר ללא קיבוץ, ואני לא יכול לגרום את הקבצים.

יש לך 7 ואתה מצליח לגרור את הקבצים ברגע שאתה עושה ללא קיבוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...