האם ניתן להתקין XP PRO 32BIT על ה-iMAC 27 אינטש? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להתקין XP PRO 32BIT על ה-iMAC 27 אינטש?

tmpusr

Recommended Posts

עדיין לא הבנתי למה בכלל להתקין את הXP...

כי התוכנות שאיתן אני עובד 80% מהזמן לא תומכות ב-OSX וחלופה לא באה בחשבון בגלל תאימות עם פרוייקטים מקבילים.

בהצלחה. :) בפעם הבאה כשתרצה לשדרג רכיב בודד או סתם לעשות משהו עם החומרה של המחשב שסוטה במילימטר מחזון השימוש שאפל מייעדת לך, תבוא לפה לבכות. ;D

זה בדיוק מה שמדאיג אותי אבל מצד שני סוף סוף אוכל להפטר מהג'ונגל האינסופי של הכבלים מאחורי/על/מסביב למחשב ואולי אהנה סוף סוף מהשקט לו אני מייחל בלי להתפשר על הביצועים.... אני אופטימי מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אי-אפשר להגיד מראש. זה מאוד תלוי במה בפועל אתה רוצה מהמחשב, או תרצה ממנו במהלך שנות השימוש. סביר להניח שאתה בעצמך עוד לא לגמרי יודע, אז איך אני אדע? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתעבור בפורומים של בוטקאמפ ל iMac אצל אפל, אולי תגלה שהדריברים שלהם ל על הפנים ושהמחשב לא יעבוד

לך בצורה אופטימלית, זה מה שאני גליתי בדיעבד אם כי אני עם ה MBP 13" שלי ולא עם iMac שמן הסתם היותו מחשב רגיל חוסכת חלק מהכאבי ראש.

בקצרה: לא באמת רוצה שתריץ על המחשבים שלה ולכן פוגמת בכוונה בדריברים שהיא מספקת ולרוב לא ניתן לשים סתם דריברים מהחברות עצמם שמייצרות את החומרה אלא רק מהבוטקאמפ שהוא בעצמו מאוד לא מעודכן.

בעיות כמו אי יכולות הגברת סאונד לרמה נורמלית, בעיות יציאה ממצב שינה ובעיות עם ה Touchpad לבעלי MB והיד עוד נטויה,

המחשב מדהים כשהוא מריץ OSX אבל פשוט בלתי שמיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם ה-iMAC 21.5, המערכת פועלת יפה מאוד בשילוב עם .

אין שום תקלות סאונד או , או כל תקלה אחרת הנגרמת כביכול משילוב של השניים.

לגבי המסך - הבנתי שזה בעייתי בשבילך שהמסך יהיה מבריק.

ובכן, צר לי לבשר לך - אבל הוא בהחלט מבריק (לפחות בדגם הנ"ל)

לי אישית זה ממש לא מפריע לעבוד עליו (בחדר עם תאורת פלורסנט), אבל אני מניח שאצלך זה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, אני מניח שה-iMAC יוצא מהשיקולים שלך, מכיוון ש:

There’s one major issue with the screen that, for many, is a deal-breaker: the glass on the display and its glossy effect. The glossy effect makes colors pop and blacks deep and rich, but you can see your reflection in the glass. When using the iMac as a desktop computer, I’ve learned how to see past the glare and reflections, but many others cannot develop such tolerance—and I’m not saying you should. Glare is a problem if you're in a group gathered around the 27-inch iMac that's being used as an HDTV. In fact, because of the glare, you might reconsider using the 27-inch iMac as a HDTV. However, it’s now been two years since the first aluminum iMac with glass was introduced, and there are no signs that is interested in offering a matte screen option.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לעבוד עם הiMac27, אבל אם מדובר כאן במסך באותה איכות כמו המסכים של MBP13 או 15 - אז חבל על ההשקעה לקנות אותו בגלל המסך. אפילו מסך מעפן כמו T240 נותן תמונה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות בכלל בין שני המסכים.

הסמסונג בעל פאנל TN, כאשר הפאנל של ה-iMAC הוא .

בלי שום קשר ההבדלים בין המסכים הם עצומים (מנסיון)

לא יודע לגבי MBP למיניהם (מה סוג הפאנל שלהם וכו'), אבל אל תכניס אפילו למשפט אחד את המסך של ה-iMAC 27 ואת ה-T240.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי MBP למיניהם (מה סוג הפאנל שלהם וכו'), אבל אל תכניס אפילו למשפט אחד את המסך של ה-iMAC 27 ואת ה-T240.

אמרתי שעוד לא יצא לי לעבוד עם הiMac27, אבל אם מדובר כאן במסך באותה איכות כמו...

אתה בטוח שב27 יש מסך ולא TN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

Dell טוענים שבדגם הזה יש את אותו הפאנל כמו בiMac 27 ועם תאורת LED, בינתיים לא ידוע מתי זה יגיע לארץ ומה יהיה המחיר.

יושק בCES2010, ובינתיים ניתן להזיל ריר כאן: http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1262001212

http://www.engadget.com/photos/dell-goes-pro-with-27-inch-ultrasharp-u2711-wqhd-lcd-monitor-hands-on#2563815

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מעולה... השאלה באמת מה יהיה המחיר. אם ה-24' עולה ~3000 ש"ח וה-30' עולה ~8000 ש"ח, אני מהמר על סביבות ה-5000 ש"ח פלוס.

Dell U2711 will have an extreme resolution of 2560x1440 pixels in 16:9 format. The high resolution has previously been exclusive for 30-inch displays, but lately launched their 27-inch iMac, which was the first product to use panel.

It’s a IPS panel and both the 27" iMac and Dell's newU2711 will also utilize a LED backlight.

The screen will have viewing angles of 178/178 degrees.

Dell has not revealed much about the upcoming 27" U2711 but it is expected that it will have built-in DisplayPort, DVI and HDMI. It is also expected that there will be a USB hub on the side like on the 24-inch U2410 that we recently reviewed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...