איך אפשר להתנער מלקוח חולה נפש? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להתנער מלקוח חולה נפש?

lev-27

Recommended Posts

תעשה טובה אל תרגיש גבר כי הילדון פלט באיזה ת'רד שהוא בן 13.

לפותח הת'רד: על כל פעולה ותיקון חוזר של התקלות שכאמור צצות כמו פטריות כל כמה ימים - הלקוח במקרה משלם לך? אני מבין על סידור תקלה אחת או שתיים בחינם לאחר תיקון, אבל במקרה שלך - תתחיל לגבות ממנו כסף או שתסרב לתקן את המכשיר.

כמובן הדבר הפשוט ביותר הוא כמו שנאמר פה - להחזיר את התוכנה לסטוק, להחזיר לבחור את הסכום שלו ולהגיד שלום ולא להתראות.

מה קשור לזה שהוא בן 13

אתה מעודד אותו לקרוא למשתמשים בפורום מטומטמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט - תגיד לו בפשטות שאתה מוצף בעבודות ואין לך זמן בשבילו, כי אתה מפסיד עליו כסף. תגיד לו שאפילו בשביל להסתכל על המכשיר תגבה ממנו כסף (ותן סכום מכובד. אל תהיה זול). 99% שהוא עוזב אותך בשקט, ואם לא אז תרוויח עליו עוד טיפה כסף. מה רע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור לזה שהוא בן 13

אתה מעודד אותו לקרוא למשתמשים בפורום מטומטמים?

מובן שלא, אבל גם לא מעודד משתמשים בפורום "לתפוס תחת" ולהגיד לאחרים "איך אתה מדבר למבוגרים ממך :lol:"

פותח הת'רד תעדכן אותנו בנעשה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מובן שלא, אבל גם לא מעודד משתמשים בפורום "לתפוס תחת" ולהגיד לאחרים "איך אתה מדבר למבוגרים ממך :lol:"

פותח הת'רד תעדכן אותנו בנעשה... ::)

בסדר חכה שיקראו לך מטומטם נראה מה אתה תגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיבוא הרגע שהוא יפנה ליבואן או למשווק הרשמי ויתלונן עליך, כולל מתן הפרטים שלך, על כך שהטכנאי שלהם לא יודע לעבוד.

אבא שלי, שהיה שנים עורך דין פלילי, אמר לי פעם שהאויב הכי גדול של העו"ד הפלילי זה הלקוח שלו. ממנו הכי צריך להזהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה באמת בן 27? אתה רציני מנסה לקבל פיתרון לבעיה הזאת בפורום ?!

אבל אין ספק שזה ת'רד מרענן :xyxthumbs:

שמע תכלס באמת תחזיר לו ת'כסף ביחד שאתה אומר לו ת'אמת .

או שתאיים עליו במכות. (פשוט שלח אותו לעזאזל)

אמממ זהו באמת שאני לא מבין למה לא הסתדרת עד עכשיו... יש הרבה יצורים בעולם הזה לא צריך להתרגש מכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...