הסרט AVATAR - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט AVATAR

IG

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו מכם מכיר את האולמות ביס פלאנט בר"ג?

1. איזה אולם עדיף? גדול או קטן?

2. איזו שורה? קדימה, אמצע או אחורה?

ישנם אולמות 3 ו-6. מי מהם לבחור?

6 נראה ענקי ביותר, ואילו 3 נראה קטן יותר.

ההיגיון אומר שגדול יותר ושורה רחוקה יותר = טוב יותר, אבל לא יודע אם זה בהכרח נכון לתלת-מימד,

שכן אני לא מכיר את הטכנולוגיה, ומה מיטיב עמה. (סרט ראשון שאראה בתלת-מימד.)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עשו

- אפילו ב-3D (חלקים מהסרט לפחות) ובשבריר מהתקציב.

עשו לא מעט דברים דומים לא רק אחד, ג'יימס קמרון לא המציא את התלת מימד בקולנוע

הוא רק לקח אותו 3 רמות מעל מה שהיה קיים בשימוש בכל הסרט כולו, מה שמדהים ב avatar זה שהחוויה עוטפת אותך כ"כ

שאתה ממש שוכח שמדובר באנימציה ואתה מאמין שאתה צופה בדמויות אמיתיות (למרות שהן דמויות חייזרים \ avatars)

אגב, לגבי terra - כל הדמויות בסרט הזה נראות אותו דבר והוא נראה כאילו יצא משנות ה 90 (מבחינת התלת מימד)

והוא כ"כ כ"כ משעמם שאחרי חצי שעה הפסקתי לצפות בו. (ואני לרוב לא עושה את זה, גם כשמשעמם אני לרוב צופה בסרט עד הסוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שהתאכזב אחרי כל הציפיות מהתשבוחות של כולם?

התלת מימד הכאיב לי בעיניים והייתה כמות גדולה מדי של פרטים על המסך שעשתה לי כאב ראש.

האפקטים והגרפיקה יכולים להיות מדהימים, אבל אם הייתי מחפש רק גרפיקה בסרט היו מספיקים לי 3 דקות של אפקטים.

העלילה כ"כ שיטחית, לא מקורית וכ"כ ברורה מההתחלה, אין טיפת תחכום, בקושי מוטיבים, מלא מטאפורות נלוזות וקיטשיות

שההסבר לגביהן נדחף לך לפה כמו כפית של דבש. הקירקוע של ההינדואיזם לפן מודרני יותר משפיל איטיליגנציה.

לתנועות והרפלקסים של בני האדם בCGI היו המון המון נפילות ככה שיכלו לראות שזה מחשב (כנראה חלק מהיוצרים מתעצלים עם SuperAuto KeyFrames) עם כמה שזה מתיימר להראות אמיתי..

ג'יימס הורנר לא מקורי בשיט, וממחזר מהלכים מהסרטים הקודמים שלו בלי הפסקה. מישהו זוכר מוטיב מלודי מהסרט? (חוץ מההגזמה עם הדינמיקה של הנֶבֵל)

הסרט הזה הוא אחת ההתלהבויות המיותרות של הקיץ, וכל פרס שהוא יקח (מלבד אפקטים וגרפיקה) לממזרים חסרי כבוד או בולטים אחרים השנה יהיה מיותר.

סאם וורת'ינגטון היה ליהוק מתאים אך לא יוצא דופן.. לא בולט במיוחד (כלומר אם הייתם לוקחים לדוגמה את בראד פיט, כריסטיאן בייל או אדוארד נורטון הייתם מרגישים שהם מביאים משהו מעצמם לסרט. בראד פיט סוחב מאפייני טיילר דירדן, כריסטיאן בייל סוחב מאפייני ברוס ויין ואדוארד נורטון את המשוגע/לחוץ תמהוני..[כמובן שנתתי לכולם מאפיינים בצורה כוללנית ביותר]) סאם לא יוצא דופן בשום צורה במשחק שלו ולא ממש עניין..

הסרט ללא ספק מדהים מבחינת ההשקעה הויזואלית אבל זה הכל.

מאוד מאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבימוי , זה הסרט , הבימוי שמכניס את הצופה אל תוך הסרט ובכך משתמש בתלת מימד באופן שלא הישתמשו בו עד היום , עד היום השתמשו בתלת מימד ליצירת אפקטים שיביאו את הסרט אל הקהל כלומר חפצים שיוצאים מהמסך אל הקהל , הבימוי בסרט הזה מביא את הקהל אל תוך הסרט על ידי הפיכת הקהל למשתתף במחזה כמו למשל הדוגמה עם ההתחלה של הסרט שבו אתה ממש מרגיש את הכיסא מסתובב ואת הרגשת הבחילה כתוצאה מהרחיפה בסיבוב ובמשך על ידי תצלומי תקריב הצופה ממש נמצא לצד השחקנים .

עד כה אלו שהתאכזבו היו אלו שבאו עם ציפיות מסויימות , הכל בנאלי בסרט אבל את מי זה מעניין ? זה מעניין את מי שנישאר בחוץ , מחוץ לסרט וחבל מאוד על כך , אני כל כך נהניתי מהפנטזיה שבכלל לא שמתי לב לעלילה ,החויה כל כך ראשונית שהיא לא שפיטה , אין למה ליחס את זה , טוב אבל כבר רכשתי כרטיסים לצפיה נוספת ואולי נהיה יותר חכמים בפעם השניה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...