הסרט AVATAR - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט AVATAR

IG

Recommended Posts

טוב, קרה מה שציפיתי שיקרה, וכמוני בטח הרבה אנשים שכבר ראו את אווטר- העם נוהר בהמוניו לראות אותו שוב.

מנתונים ראשונים ב"עגבניות רקובות" סוף השבוע השני להקרה הוא גרף בינתיים 75 מיליון, שזה רק 2 מיליון פחות מסופש ראשון.

2 וחצי אחוזים ירידה בהכנסות, ואנחנו מדברים כאן לא על 30 מיליון אלא על 70+- זה בהחלט מאוד מרשים. כנראה שזה הולך להיות להיט גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מכיר לפחות תריסר אנשים שהלכו לראות אותו פעם שנייה- וזה רק אני. אני בטוח שיש עוד המון.

בלי קשר, גם אם תמליץ לכל החברים שלך קשה מאוד להגיע לנתוני פתיחה התחלתיים של הסרט, ועוד של 70 מיליון.

ראה ערך תסמונת טיטניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על ארה"ב.. לא על . ואם תקח בחשבון שבהקרנה בסופ"ש הראשון לא הלכו כל האנשים שהיו סקפטים בנוגע לסרט... אז אם מוסיפים את האנשים שהלכו פעם שנייה [שהם בוודאי לא מתקרבים לרוב], ואת האנשים שסתם לא יכלו בסופ"ש הראשון, מתקרבים מאוד לנתונים ההתחלתיים.

בכל מקרה, סרט לא רע אבל בוודאי לא שווה הקרנה שנייה, אולי בבית. אבל לא לבזבז עוד כסף עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ביום חמישי בתלת מימד ולא התלהבתי.

דבר ראשון אני לא יודע אם יש לי משהו דפוק בעניים (אולי מישהו מכיר את הבעיה הזו), אבל זה כבר הסרט תלת-מימד השני שמטושטש לי.

בסה"כ הצלחתי להבין מה הולך שם, אבל היה לי קטע מוזר עם העניים שלא בדיוק הצלחתי 'להשיג פוקוס' והגבולות של העצמים לא היו נראים לי ברורים, והקווי מתאר שלהם אפילו היו נראים לי 'כפולים'.

עכשיו מבחינת הסרט - העלילה די אמריקקית כזו, הדיאלוגים לא משהו.. וזה די הסיפור הברור של הגיבור נגד האנטי גיבור.

סה"כ הגרפיקה נחמדה מאוד, אבל אם אין עלילה (שלדעתי זה הכי חשוב), ודיאלוגים נורמלים - לא יעזור כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר לפחות תריסר אנשים שהלכו לראות אותו פעם שנייה- וזה רק אני. אני בטוח שיש עוד המון.

בלי קשר, גם אם תמליץ לכל החברים שלך קשה מאוד להגיע לנתוני פתיחה התחלתיים של הסרט, ועוד של 70 מיליון.

ראה ערך תסמונת טיטניק.

גם אני ראיתי אותו פעמיים, ונהנתי מאוד גם בפעם השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ביום חמישי בתלת מימד ולא התלהבתי.

דבר ראשון אני לא יודע אם יש לי משהו דפוק בעניים (אולי מישהו מכיר את הבעיה הזו), אבל זה כבר הסרט תלת-מימד השני שמטושטש לי.

בסה"כ הצלחתי להבין מה הולך שם, אבל היה לי קטע מוזר עם העניים שלא בדיוק הצלחתי 'להשיג פוקוס' והגבולות של העצמים לא היו נראים לי ברורים, והקווי מתאר שלהם אפילו היו נראים לי 'כפולים'.

עכשיו מבחינת הסרט - העלילה די אמריקקית כזו, הדיאלוגים לא משהו.. וזה די הסיפור הברור של הגיבור נגד האנטי גיבור.

סה"כ הגרפיקה נחמדה מאוד, אבל אם אין עלילה (שלדעתי זה הכי חשוב), ודיאלוגים נורמלים - לא יעזור כלום.

יכול להיגרם מכמה דברים

1- ציוד הקרנה לא טוב/אולם גרוע (איפה ראית?)

2- מלוכלכים מאוד (שהלכתי לראות את הסרט עבדתי 5 דקות רק על לנקות כמו שצריך את המשקפיים, שהיו מלאים בשמן מידיים של אנשים+פופקורן ושאר ג'יפה. ההבדל היה מפתיע)

3- בעיה כלשהי אצלך בעיניים (ברצינות. חבר שלי שהלך ואמר שראה מטושטש גילה אחרי שבוע בבדיקה שיש לו צילינדר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראינו את הסרט אתמול - אושר גדול (רב חן גבעתיים)

הגעתי מוכן מבעוד מועד עם תמיסה לניקוי המשקפיים (יש לי תמיד בתיק) - לכן ניקיתי את שלי ושל זוגתי

הסרט נחמד מאוד - אבל סובל מעודף שימוש ברעיונות של ספרים\סרטים\משחקי מחשב

ספוילר

הקטע של העץ שבתוכו יש נשמות קטנות ובוהקות - מזכיר מאוד את העץ של ה-NIGHT ELF מ-WORCRAFT

הקטע של העצים בתור חלק ממחזור החיים \ שומרי הזכרונות מזכיר מאוד את אורסון סקוט קארד (קול למתים וקסנוסייד במיוחד)

הקטע של התחברות לדמות אחרת הובעה בעבר בניורומנסר

בכל מקרה ממליץ בחום - אני לא הולך לקולנוע באופן תכוף כמו שהיייתי רוצה (תינוק\עבודה\לימודים) - אבל זאת בהחלט היתה חוויה של ולא של בית

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבימוי שעושה את ההבדל , הבמאי הצליח להביא את המדיום התלת מיימדי לדרגה הגבוהה ביותר עד כה ( אם עד היום התלת מימד בקולנוע שימש לאפקטים שיוצאים מהמסך ועד דברים בסיגנון הזה ) זאת ע"י ניצול התלת להכנסת הצופה את תוך הסרט עצמו ממש , רוב הסרט אתה מרגיש כאילו אתה נוכח פיזית בתוך הסרט , זאת אומרת , אם עד כה שימש התלת מימד להוצאת הסרט אל הקהל ג'יימס קמרון הפך את הסרט להכנסת הקהל אל המסך .

העלילה לא משהו

האפקטים לא משהו

הבימוי ? זה השיט !

אני מהמר שהסרט יזכה בסרט הכי טוב של השנה ובטוח שהוא יזכה באוסקר על הבימוי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי האם ה3D כל כך משמעותי כי ראיתי את הסרט ב3D וחוץ מכמה קטעים בודדים לא הרגשתי ממש את זה...(ראיתי ב-יס פלאנט)

בסרטים שהם ב 3D דברים כאילו "עפים" אליך......ולא היה את זה...

:s05:

אוליי זה בעיה אצלי..?..(אני רואה טוב...)..

בבקשה עזרה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לגימס קאמרון שעשה כמו הנוסע השמיני 2 והמחסל 2

ואם כל הכבוד לשחקנית מהנוסע השמיני 2 (סוזן סרנדון אם אני לא טועה ) שהיא שחקנית מצוינת ומשמח אותי שהיא מקבלת תפקיד בסרט גדול

טעות של כלא, זאת סיגורני וויבר שהיא אחת משחקני הקולנוע הטובות ביותר שיש.

ומאוד שמחתי שהוא מופיעה בסרט הזה, התפקיד תפור עליה בול.

---

הייתי בסרט, כאחד שלא חובב על ללכת לסרטי קולנוע(המחיר לשלם על רוב סרטי זבל)

הסרט הזה באמת הפתיע אותי, זה סרט שחובה ללכת לראות! בקולנוע בסביבת 3D(בקריון).

ג'יימס קמרון לא מאכזב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי אתמול עם אשתי לראות את הסרט. אני חייב להגיד שזה סרט שעשוי ממש אבל ממש טוב ויפה.

העלילה לא באמת משהו חדש ודי ברורה אחרי 15 הדקות הראשונות אבל הסרט השאיר אותי ואת אשתי עם פה פעור.

ה 3D מרהיב ביופיו. כן לא קופצים עליך דברים ואתה לא מרגיש כאילו אתה בסרט שזה כל המטרה שלו. אבל זה נראה כל כך ראליסטי שאין לי מילים לתאר את זה. אתה אשכרה מרגיש שאתה שם.

אני ממש לא מצטער שהלכתי ומאוד שמחתי על זה. נהניתי עד מאוד מעניין ה 3D אפילו שלא קופץ עליך כלום, ולא יצאתי עם כאב ראש כמו שקראתי מאנשים בפורומים.

ממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אתמול - עלילה צפויה, שטוחה לחלוטין וסופר אמריקקית-טראשית, עיצוב כלי טייס פאלי ומופרך על גבול הפארודיה (מכירים את

של מל ברוקס?) וסוף מופרך עוד יותר. מלבד הטכנולוגיה המדהימה, כבר עשו
- אפילו ב-3D (חלקים מהסרט לפחות) ובשבריר מהתקציב.

למרות האמור לעיל - מדובר בחוויה קולנועית אדירה ומרשימה שמציבה לדעתי רף גבוה לכל הסרטים הבאים שמבססים את עצמם על אפקטים גרנדיוזיים וסצנות אפיות (אבל כמעט חסרת משמעות לסרטים עם עלילה של ממש ומשחק משובח גם כשמדובר על מדע בדיוני כמו district9,

,
, Moon מהזמן האחרון למשל).

ברמה הטכנית נשארתי פעור-פה ובחלק מהסצנות אתה ממש נשאב לתוך החוויה וזה נהדר. יש לא מעט בעיות של חוסר עקביות זועק לשמיים מבחינת יחסי הגדלים בסרט. לדוגמה, לעיתים הנא'יבים נראים נפילים של ממש ולעיתים רק מעט יותר גדולים מבני אדם. גם הדרקונים/ציפורים (דמויי הנאזגול לחובבי שר הטבעות) עליהם הם רוכבים מצד אחד מוכנעים די בקלות ע"י נא'יב בודד שלא קטן מהם בהרבה ובסצנות אחרות מפילים כמעט בזכות גודלם בלבד "מסוק" שאמור להיות גדול מהם בהרבה.

בשורה התחתונה - לא לפספס וכמובן לראות בקולנוע 3D. רק תתעלמו מה"משחק" והעלילה ותתרכזו בחוויה הקולנועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...