הסרט AVATAR - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט AVATAR

IG

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המשקפיים הם שקופים כאלו עם משקף חזק מפלסטיק לא משקפי הקרטון האלה בכחול אדום

אני אומר מראש שהסרט מיועד לראייה ב3D מי שרואה אותו ברגיל(2D) מצידי שגם יהיה 1080P מפסיד את כל הקטע בסרט

וחבל לו על הכסף והזמן

העלילה מנסה לסחוף אותך ואז פתאום אתה מבין שזה סה"כ דמויות מאגדה ילדותית כלשהי ואתה חוזר ארצה ולא מביא לדמיון שלך להסחף וככה זה במשך כל הסרט וזה ביאס אותי(זה דיי קשה כשהחייזרים בצבע כחול כן)

אם היו מוסיפים אפקטים שעפים לך דברים מחוץ למסך אז הסרט היה הרבה יותר חזק כי כל הסרט מתאים לאפקטים מסוג זה אם זה בקרב או אם זה כשהם עפים.

הייתי בהקרנה התלת מימדית הכרטיס עלה 45 שקל+4 שקל עמלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקלה- לא יצא לי לראות את הסרט השבוע... יש מצב שהוא יהייה מוקרן גם בשבת הבאה בלב המפרץ? (תלת מימד ובאולם נורמאלי...)

באתר של יס פלאנט אפשר להזמין כרטיסים רק עד יום רביעי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים בעליל. לדעתי חווית מוסיפה מימד נוסף(תרתי משמע) לסרט וזה חלק אינטגרלי ממנו.

בכל מקרה מאוד נהנתי מהסרט, לדעתי זאת חוויה קולנועית במיטבה- סרט שבא לבדר ולספר סיפור ועושה את זה בצורה יוצאת מן הכלל.

שווה כל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תלת מימד מכביד על העיניים, גורם לכאב ראש ומקשה להתרכז בסרט. יכול להיות שרב חן רחובות לא מצטיינים הקרנות תלת מימד. מה שכן אני לא היחיד שהתלונן על הבעיה. סבלתי במיוחד כי נאלצתי להרכיב על המשקפיים. הרגשתי כמו בבדיקת ראיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בלב המפרץ ביס פלאנט ואומנם בהתחלה המשקפיים לא כל כך נוחות אבל כשאתה "נכנס" לתוך הסרט זה מפסיק להפריע לי כל כך..

חוץ מזה הקרנה מצוינת ומסך גדול- כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד יס פלאנט חיפה, יש שמציג את אוואטר ב-3D במחלקת ה-VIP? מישהו יודע?

בסינמה-סיטי יש אותו ב-VIP אבל לא בתלת מימד ולחיפה אני לא אסע מב"ש... לאיזור המרכז אני ממילא מגיע פעם בשבוע שבועיים.

אם אין כזה דבר כבר אראה אותו בב"ש וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך קטן בהרבה יותר...

זה חדש לי... זה נכון בכל אולמות ה-VIP מניסיונכם?

הרי גם ככל הנראה האולם קטן יותר כך שבפועל אתה מקבל שטח צפיה זהה (או עדיף), לא?

ממה שאני זוכר בסינמה-סיטי, ה-VIP הוא סה"כ יציע עליון מעל אולם רגיל לחלוטין ולא ממש "הקרנה אישית" באולם קטן ויוצא שאתה בעצם יושב בסוף מאחור וכל הזוועטוטים מלמטה רוחש וגועש כהרגלו בקודש...

אני בספק רב אם למישהו יש מידע מהימן הנקודה הזו, מעבר להתרשמות אישית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש VIP ויש VIP. אולם ה-VIP "האמיתי" בסינמה סיטי הוא אולם קטן יחסית (אבל עם מסך גדול), עם כורסאות מעור ומשענות מתכווננות לרגליים.

נדמה לי שגם ביס פלאנט האולם הוא קטן יחסית, עם כורסאות, למרות שמעולם לא הייתי בו (אבל אפשר לראות זאת לפי האתר שלהם, כשמזמינים כרטיסים ל-VIP).

http://www.yesplanet.co.il/vip.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...