Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תהנה :xyxthumbs:

מייק, ששישימו איזה תג מחיר שהם רוצים.

יש מספיק פראיירים שמתפתים וקונים כי ל EA יש מכונת שיווק משומנת ביותר

מבחינתי גם אם המשחק היה בחינם לא הייתי נוגע בו

שים לב שעדיין, 5 ימים לפני שחרור המשחק הוא לא נגע פעם אחת בטופ טן של סטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אגיד לא למשחק בחינם אבל אני בהחלט לא רואה את עצמי קונה אותו גם אם הוא יעלה במבצע פחות מ20 דולר....

אחרי הבעיות שחוויתי עם BC2 (סוגיית כרטיסי הקול) אני מאוכזב מEA/DICE ואני לא מופתע שהם פשוט זורקים ז** על הקהילה של הגיימרים.

ורואים את זה במשחק הביזוני הזה שנקרא MOH ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,

משום מה אני לא מופתע

DICE הפכה להיות חברה פשוט מחורבנת.

לא זוכר מתי הפעם האחרונה שהם הוציאו משחק נורמאלי מאז BF2 המצוין.

BF:BC2 היה משחק מזעזע ברמות.

אני מקווה שהסינגפלייר של MOH החדש יהיה נורמאלי. לפחות בו DICE העלובים לא נגעו.

ואולי בעצם הגיע הזמן שDICE יפרשו למשחקי סינגפלייר, כי מולטיפלייר הם כבר לא יודעים לעשות. שיעבדו על פרויקטים מיוחדים כמו MIRROR'S EDGE, לפחות זה עבד להם כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנך מדבר על בעיות טכני , המשחק עצמו מעולה בתור -יש הבדל.

אין שום הבדל , אתה לא יכול לנתק את הבעיות הטכניות של משחק ולהגיד שחוץ מזה המשחק מעולה...

זה הכל חלק מחבילה אחת שצריכה להיות כמה שיותר טובה , גם מהפן הטכני.

אם המשחק מעולה אבל אחוז לא קטן של שחקנים כל 5 דקות מתנתקים ממנו או שהוא קופא להם , הוא עדיין משחק מעולה? לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסתכל בכלליות, אבל אני מחלק [ בנוגע למשחק עצמו ברשת אינו מספק את הסחורה ] וגם בשביל שזה למשל לא יהיה דומה לMedal of Honor או למשחקים אחרים .

בכל אופן בBC2 בקשר לניתוקים [שסידרתי על ידי חבילת גיימר ] נכון שהיא בעיה קשה ,אבל כבר לא זוכר מי יותר אשם החברה או הספקיות [כי חייבלת פתרה את בעיה ].

מעבר לזה לא היו לי שום בעיות -והחברה רק שיפרה את המשחק גם בפאן הטכני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההתנסות שלי עם הבטא הפתוחה גיבשתי דעה שהמולטי- חרא טהור.

לאג נוראי בכל שרת, WTF מעבר לכל פינה וחוסר איזון לטובת האמריקאים

וכמובן כל הבאגים הנודעים של BC2, הסכין סתם ליופי ואם התחברת פעם אחת מ10 ניסיונות אז אתה הולך להתנתק בשתי שניות הקרובות...

DICE KNOWS HOW TO FAIL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה יש לכם כל כך הרבה בעיות בהתחברות, תמיד ההתחברות לשרת הייתה מידית גם ברשימת השרתים וגם באפשרות השניה. גם ניתוקים לא היה לי הרבה, פעם או פעמיים שהתנתקתי מהשרת ופעם אחת שהמשחק פשוט נסגר לי :P

המפה עם השלג באמת לא כל כך טובה, למרות שאם יש קבוצה טובה אז המשחק דיי מאתגר, המפה השניה טובה בהרבה למרות שיש לכל נקודה במפה 100 דרכי גישה מה שאומר שלא משנה מה תעשה ב 95% מהמקרים מישהו יהרוג אותך מזווית שלא הספקת לבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...