Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך הצלחתם להגיע לכל המצבים המוזרים האלה :P הרבה פעמים רצתי לפני הקבוצה שלי וזה לא הפריע, לא קרה לי שהייתי צריך להתחיל משהו מחדש וגם לא קרה לי שאחד מהחיילים שאיתי מת, אפילו לא ידעתי שזה אפשרי :nixweiss:

ולמה אתם לא משחקים על HARD, המשחק הזה קל מידי, מזל שהקשבתי לביקורת של GT ולא ניסיתי לשחק על הרמות הקלות יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי - שחקו כל משחק שאתם מתקינים על הארד. למשל, Mass Effect 1 סיימתי תוך 26 שעות ברמת הקושי הגבוהה ביותר, לעומת שחקנים פה בפורום שהתלוננו שהקמפיין קל וקצר מדי, וסיימו אותו תוך 17~ שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הצלחתם להגיע לכל המצבים המוזרים האלה :Pהרבה פעמים רצתי לפני הקבוצה שלי וזה לא הפריע, לא קרה לי שהייתי צריך להתחיל משהו מחדש וגם לא קרה לי שאחד מהחיילים שאיתי מת, אפילו לא ידעתי שזה אפשרי :nixweiss:

ולמה אתם לא משחקים על HARD, המשחק הזה קל מידי, מזל שהקשבתי לביקורת של GT ולא ניסיתי לשחק על הרמות הקלות יותר...

גם אצלי היה הכל טוב -מהבחינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי - שחקו כל משחק שאתם מתקינים על הארד. למשל, Mass Effect 1 סיימתי תוך 26 שעות ברמת הקושי הגבוהה ביותר, לעומת שחקנים פה בפורום שהתלוננו שהקמפיין קל וקצר מדי, וסיימו אותו תוך 17~ שעות.

אין סטנדרט מסוים של רמות

ברוב המשחקים רמה בינונית זה סבבה לגימרים רגילים וככה אני בדרך כלל אוהב לשחק

ברמות הקשות בדרך כלל צריך "לחפור" יותר ולא תמיד יש זין לזה

במקרה של המשחק הזה הרמה הבינונית היתה בפועל רמה קלה -זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאין פה אחד שמשחק במולטי ::)

ברור לי ששילמתם על המשחק רק בשביל לשחק בסינגל

אבל אם יש כזה, שתף

:cool2::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

המשחק נוראי, שיחקתי בסינגל, הוא עוד נחמד.. במולטי כנראה שלא אשחק, לפי הביקורות וסרטוני הגיימפליי שוב מדובר בשחקן שמן ומרושל שזז כמו פינגווין + ריחוף קל ...

epic fail ,

לא מבין למה אחרי הבטא לא הסיקו מסקנות ודחו אותו קצת, כנראה זה פוגע באגו של החברה או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאין פה אחד שמשחק במולטי ::)

ברור לי ששילמתם על המשחק רק בשביל לשחק בסינגל

אבל אם יש כזה, שתף

:P:smile1:

ה OB הספיק,אין במשחק הזה שום דבר שלא ראיתי במשחקי FPS חינמיים, חוץ מהגרפיקה שבכל מקרה לא מעניינת אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"If you like this game BUY IT! "

אתם בטח מכירים את זה .. צריכים לנסות לפני , זה כמו שאתה יכול להיות בטוח ש70% ויותר קנו את SC2 או משחקים אחרים שבאמת היו טובים ושווים קניה.

מה תעשה עם משחק שקנית ב60$ ולא אהבת? תבטל עיסקה? לא חושב שזה אפשרי..

מההתרשמות שלי, גרפיקה נחמדה - היו לי קצת בעיות כשהפעלתי AA דרך הדרייבר וזה העלים לי את הנשק והראה אותו שקוף בהיר ..

ה AA במשחק לא משהו בכלל, וגם האובייקטים לפעמים נראים מרובעים מידי, אבל יש מקומות שנראים WOW, בקיצור אין איזון.

בMED באמת המשחק קל מידי ונהרגתי רק פעם אחת (שיחקתי רק את החלק הראשון) אבל פשוט רצתי ויריתי כמעט מבלי להסתתר.

שורה תחתונה עוד משחק מלחמה בגוף ראשון.. שווה חצי מהמחיר שהציגו פה.

אני אמשיך לחכות ל BO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שעה בסינגל קלטתי את המשחק

עוד FPS סטדרנטי וחסר כל מקוריות או השקעה מיוחדת,וחבל מאוד שככה ,כי הסביבה והעיצוב דיי נחמדים ואפשר עם קצת השקעה להוציא הרבה יותר

אבל יש לנו פה משחק הכי פשוט שיש בלי שום ייחוד ככה שוהא משעמם ממש מהר,וקל נורא...

גראפיקה נחדמה לפעמים,אוייבים ממש ביזיון,בקיצור ניסיון לחקות קצת את ההצלחה של COD,ולא ממש הלך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שעה בסינגל קלטתי את המשחק

עוד FPS סטדרנטי וחסר כל מקוריות או השקעה מיוחדת,וחבל מאוד שככה ,כי הסביבה והעיצוב דיי נחמדים ואפשר עם קצת השקעה להוציא הרבה יותר

אבל יש לנו פה משחק הכי פשוט שיש בלי שום ייחוד ככה שוהא משעמם ממש מהר,וקל נורא...

גראפיקה נחדמה לפעמים,אוייבים ממש ביזיון,בקיצור ניסיון לחקות קצת את ההצלחה של COD,ולא ממש הלך.....

כל מילה חקוקה בסלע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...