Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל למה אנחנו עוד מצפים ממשחק כזה?

מה יכול להיות בו שיגרום לנו לומר וואו?

בשנים האחרונות אנחנו לרוב מתאכזבים ממשחקים חדשים שיוצאים אלא אם כן הם מז'אנר חדש או משהו כזה.

מה כבר FPS יכול לעשות? (אני באמת שואל. יש למישהו הצעות יעול?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעות יעול? אתה יכול לשנות את המשחק? או לפחות לייצר אחד אחר?

בכל מקרה מה שאני מצפה מ FPS

גרפיקה טובה, בעיקר של טקסטורות מיבנים ואנשים כי רוב המשחק זה מה שרואים, פחות אפקטים אבל גם חשוב.

עלילה אני רוצה להיות במתח מה הולך להיות, שיפתיעו אותי ויגרמו לטוויסטים, מקומות מעניינים או מאתגרים, קצת הומור..

נשקים מתוחכמים, מצידי שייצרו אבטיפוס אבל שיראה עדיין מציאותי.. (למה עדיין אין ראיה טרמית שיורה דרך קירות?!)

בחורות שנלחמות לצידך

ובקיצור לא רק משחקי מלחמה עם חיילים.. אפילו להיות בצד של הג'יהד יהיה מעניין.

כמו בMW שהיית צריך לרסס אזרחים זה היה קטע חזק! בכלל MW הצליח בזכות חדשנות ועלילה מצויינת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיצוצים ב MOH מראים כמה אפקטים זה דבר חשוב. למשחק יש סאונד כל כך טוב אבל האפקטים שבאים איתו עלובים ביותר.

יש ב MOH את הטייסת. בכל מקרה נשים בקרבי זה לא דבר נפוץ, גם היום. ג'יהד לא יהיה, תיראה מה היה ב MOH, אם אתה רוצה דוגמה אפילו יותר קיצונית אז http://en.wikipedia.org/wiki/Six_Days_in_Fallujah, החברה הייתה קרובה מאוד לפשיטת רגל אחרי זה.

בקשר ל MW, לפי החלק הראשון אני מבין שאתה מדבר על MW2 ואז התגובה שלי לכל מה שכתבת היא NOT!!! הסיפור במשחק הזה עלוב, הקטע עם האזרחים לא קשור בכלל למשחק, הם הכניסו את זה רק בשביל לעשות רעש ולצערנו, בגלל אנשים שחושבים כמוך, זה עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיצוצים ב MOH מראים כמה אפקטים זה דבר חשוב. למשחק יש סאונד כל כך טוב אבל האפקטים שבאים איתו עלובים ביותר.

יש ב MOH את הטייסת. בכל מקרה נשים בקרבי זה לא דבר נפוץ, גם היום. ג'יהד לא יהיה, תיראה מה היה ב MOH, אם אתה רוצה דוגמה אפילו יותר קיצונית אז http://en.wikipedia.org/wiki/Six_Days_in_Fallujah, החברה הייתה קרובה מאוד לפשיטת רגל אחרי זה.

בקשר ל MW, לפי החלק הראשון אני מבין שאתה מדבר על MW2 ואז התגובה שלי לכל מה שכתבת היא NOT!!! הסיפור במשחק הזה עלוב, הקטע עם האזרחים לא קשור בכלל למשחק, הם הכניסו את זה רק בשביל לעשות רעש ולצערנו, בגלל אנשים שחושבים כמוך, זה עבד.

הסבר בבקשה.

לדעתי זה היה חלק חשוב מעלילה, מראים בשלב הזה את הסיבה למלחמה בין ארה"ב ורוסיה (סיבה מטומטמת אבל נעזוב את זה כרגע...)

באופן כללי אני מסכים שהעלילה ב- MW2 היתה מאוד לא מובנת ומאולצת. החלק הפחות מושקע במשחק.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 26.10.2010 בשעה 17:30:30

אז כנראה שאתה מחפש יותר סימולצית מלחמה, אני מחפש יותר אקשן ובלגן כמו סרט פעולה טוב ולא כמו סרט דוקו בערוץ ההיסטוריה..

מרדפים בעיר, מלחמה בשוק מלא אנשים, מלחמה ברכבת נוסעת, יש עוד דברים שעדיין לא עשו (או לא עשו מספיק טוב)

ואם כבר אפקטים שיפתיעו במשאית שנוחתת מהשמיים, פילים מתפרקים לחתיכות באפריקה, רעידות אדמה, טורנדו, כרישים שאוכלים לי את הסירה..

לא יודע דברים מטורפים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מחפש סימולציה, אני מחפש משהו שיהיה בו היגיון בסיסי, משהו שב MW2 אין. גםאני הייתי שמח ליראות משחק עם פילים מצפרקים וערים שבאמת יש בהם אזרחים ולא רק לוחמים אבל אם הםלא יכולים לעשות אתזה טוב שלא יעשו את זה בכלל :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שMOH הוא כותר סוג ב לא אומר שהז'אנר שחוק.כבר בטריילרים של המשחק רואים שהוא מתלהב מאוד מזה שהוא משחק שמאפשר לעשות דברים שיש בזאנר מזה אלפי שנים כמו לצלוף באויבים מרחוק וכאלה דברים..הבעיה במשחק הזה ספציפית ולא בז'אנר. יגידו מה שיגידו על הקמפיין של MW2 אי אפשר להגיד שIW הלכו איתו "על בטוח" הם התפרעו ועשו דברים שנראו להם כייפים ומגניבים וגם אם העלילה לא היתה הכי הגיונית בעולם,היא עדין היתה מטלטלת ומפתיעה ולא נתנה לשחקן מנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני רק עכשיו מצטרף לדיון אז אם הדברים שאני אומר נאמרו בעבר תסלחו לי, אני לא רוצה לעבור על 54 עמודים :)

מאוד התרשמתי מהמשחק, העלילה וגרפיקה והסאונד. באמת מאוד מרשים וכיפי. מה שממש אבל ממש ביאס זה שכל המשחק נגמר אחרי 4-5 שעות.

אוקי, יש מוטיפלייר אבל ראבק, 60 דולר בהמזמנה מוקדמת (כן, קניתי את ה-limited edition) בשביל ארבע שעות campaign זה מוגזם.

ממש סוף מאכזב למשחק שיש לו פוטנציאל להיות אדיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אנחנו עוד מצפים ממשחק כזה?

מה יכול להיות בו שיגרום לנו לומר וואו?

בשנים האחרונות אנחנו לרוב מתאכזבים ממשחקים חדשים שיוצאים אלא אם כן הם מז'אנר חדש או משהו כזה.

מה כבר FPS יכול לעשות? (אני באמת שואל. יש למישהו הצעות יעול?)

עלילה ודמויות. תחשוב למשל על COD4. למרות שעבר המון זמן מאז ששיחקתי את הסינגל אני עד היום זוכר את העלילה הנהדרת, כל רגעי ה WTF שהיו שם כל כמה דקות, וכמובן את הדמויות הנפלאות (קפטין פרייס, גאז, ג'קסון). נכון הגיימפליי היה שגרתי לגמרי, FPS הכי בסיסי שיש, אבל העלילה הייתה סוחפת מההתחלה ועד הסוף.

לא חייבים לחדש תמיד בז'נאר, אפשר לקחת כל ז'אנר קיים ולהלביש עליו עלילה מוצלחת. הבעיה שהרוב לא עושים את זה ומעדיפים פשוט למחזר את כל מה שכבר ראינו בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...