הצילו, אני בטכני! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו, אני בטכני!

oDot

Recommended Posts

שלום חברס,

לצערי הרב קיבלתי צו סיפוח לטכני, ואני זקוק לעזרתכם..

אז ככה - עשיתי טירונות 02 בניצנים ועכשיו אני מיועד לטכני, מחר בשמונה בבוקר אני שם, ככה בשבוע הבא אני מקווה לקרוא את התגובות שלכם.

בעיקרון אני לא מבין בכלל למה אני שם.. כל הקשר לאלקטרוניקה זה שעתיים העשרה שעשיתי בבצפר ולא נכנס מהן כלום למוח.

במדמ"ח, לעומת זאת, יש לי את כל מה שעושים בבצפר עם בגרויות פרוייקט ושיט, ואפילו התחלתי במהלך י"ב ללמוד קורסים של מדמ"ח באוניברסיטת ת"א.

כרגע אני מיועד למשהו בשם 1210.. "טכנאי אלקטרוניקה" בטכני.

עזבו את זה שזה חרא עבורי, אני יכול לעשות הרבה יותר במקומות אחרים.. זה הרי קשה מאוד לתרום במשהו שאתה שונא לעשות, בייחוד כאשר יש לי ידע טוב בנושאים אחרים.

אשמח לעצתכם בנושא.

אגב - יש לי פלטפוס, ראיתי אורתופד, והומלץ לתת לי פטור מנעליים צבאיות עד להתאמה אישית של הנעליים המדוברות+מדרסי גבס. נאמר לי שלא ניתן לשרת עם המצב הרפואי הזה בטכני, האם הדבר נכון?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתף בצערך..

גם אני הייתי שם.

דרך אגב שתבוא שבוע הבא הביתה לקרוא את מה שרשמו לך פה זה כבר יהיה מאוחר מידי.

לא נורא עכשיו חורף- זה לא כזה נורא, לפחות לא יהיה לך יתושים אוכלי אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה לצאת מהטכני היא:

א. לא להגיע אליו בכלל(מומלץ להגיע לירפ"א בתל השומר במקום).

ב. להגיע ולסרב להיכנס לכל קורס ולהיכנס למעצר.

בהצלחה. אני את שלי אמרתי ואין לי כח להרחיב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה לצאת מהטכני היא:

א. לא להגיע אליו בכלל(מומלץ להגיע לירפ"א בתל השומר במקום).

ב. להגיע ולסרב להיכנס לכל קורס ולהיכנס למעצר.

בהצלחה. אני את שלי אמרתי ואין לי כח להרחיב יותר.

פחות או יותר.לא הכל רע בטכני. יש דברים כמו אבנט כחול למשל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך האיתי מגיע לטכני מוודא בדיוק לאיזה קורס תוצב, מברר על הקורס מאנשים שאין להם אינטרנטס שתיהיה בקורס כזה או אחר ולשיקולך כבר תחליט מה לעשות. יש הרבה תפקידים טובים בחי"א והתנאים ברב הבסיסים לא רעים בכלל לעומת איזשהו בסיס מוזנך בחיל ירוק שאף אחד לא יבטיח לך שתעשה שם יומיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שם מחר -__- :silly:

הוא עד כדי כך גרוע?

מבין תברואן, מאבטח מתקנים, כבאי, הטכני נראה הכי נורמלי.

הטכני זה מקום רע. אבל אתה מגיע לשם בתקופה טובה. ממש לא מומלץ להיות שם בקיץ. כל הזיהום אוויר מסביב פשוט הורג אותך.

תמסור ד"ש להילטונים ואל תשכח שאף אחד לא עובר את המסדר הראשון אז אל תעבדו כ"כ קשה.

ויש את הקטע המפגר שכל בוקר צריך לקום באיזה פאקינג 5 בשביל להירשם ליד החדר אוכל גם אם אתה פאקינג לא אוכל את הזבל הזה שהם קוראים לו ארוחת בוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב שאתה הולך להתקלח בהילטון שים לב שהבנות החרמניות מההילטון השכן לא מציצות עליך מהגג, יש להם מיקום ממש טוב כדי לראות, לבנים לעומת זאת, אין

:lol: :lol: :lol:

ובחיים, אבל בחיים אל תעבור בהילטון למטה ברחבה או בחוץ ליד הקירות של המבנה.

אתה לא יודע מתי איזה חדר ירצה לעשות שטיפה ומתי מישהו יחטוף קריז ויצליח לזרוק חלון שלם מלמעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...