איך שמים סיסמא לאינטרנט אלחוטי ששכנים לא יגלשו עלי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך שמים סיסמא לאינטרנט אלחוטי ששכנים לא יגלשו עלי?

FresH-MeaT

Recommended Posts

כרגע הגעתי לחברה שלי התקנתי לה 7 וזה ישר היתחבר לי לאינטרנט שלה בלי שביקש ממני שום סיסמא מזהה

ישר נידלקה אצלי נורא אדומה והבנתי שכל השכנים מנצלים את זה כי די מרגישים אינטנט איטי

אין לה מחשב ראשי.. יש לה רק את הלפטופ שלה ואת הראוטר שלה שמחובר לחשמל

איך אני מתחבר אליו ושם סיסמא?

יש לה את המודם הבא:

tnn siemens sl2-141

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה עקרונית.... האם נציגי תמיכה מסוגלים להתחבר לrouter ולקנפג אותו? אני יודע שצד אחד שלו בתשתית של . לשים סיסמה זה די קל והם יכולים להדריך אותה בטלפון. לא ממש משנה איזה סוג של הגנה יש שם העיקר שיהיה משהו (לשים דלת אפילו לא נעולה שהשכנים לא יכנסו) . רוב האנשים לא יתחברו לרשתות מוגנות וזה לא רק בגלל שזה עבירה על החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ טוב אני בבעיה קטנה..

אני בלפטופ לא מחובר ישירות למודם.. (אני אלחוטי) ומנסה להיכנס לכתובת Http://10.0.0.138 לצורך כניסה למודם

אבל זה לא נותן לי

זה פשוט לא מוצא את הכתובת הזאת

מה לעשות?

אגב אני לא יודע איך להיתחבר למודם ישירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כבר ציינו את זה פה קודם - תבדוק מה הIP של הDEFAULT GATEWAY שלך דרך LOCAL AREA CONNECTION אם אתה מחובר בכבל או המקביל שלו אם אתה מחובר אלחוטית (נראה לי WIRELESS LOCAL CONNECTION או משהו דומה) שמה תכנס לDETAILS ותבדוק את הIPV4 DEFAULT GATEWAY. זה הכתובת של הנתב. לסימנס יש IP DEFAULT של 10.0.0.138 אבל אפשר לשנות את הכתובת ידנית.

הרבה מהנתבים שבזק נותנת הם לא חדשים והם לא תמיד מאפסים אותם בין משתמש אחד לשני ויכול להיות לפעמים הגדרות מוזרות שנשארו מהמשתמש הקודם.

או שאולי אחד מהשכנים שהתחבר לנתב שינה את ההגדרות. אם אתה מחובר לרשת של הנתב אתה יכול להכנס לממשק שלו - גם אם אתה מחובר אלחוטית (זה למה שמומלץ תמיד לשנות את הסיסמה של הנתב אחרי שקיבלת אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...