עזרה | קירור אופטימלי למארז - Antec p183 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | קירור אופטימלי למארז - Antec p183

Black_dregon

Recommended Posts

תקשיבו, אני רוצהלקנות את הקירור: ThermalRight Ultra-120 .

ועכשיו ששאלתי והתענייתי איזה מאווררים הכי טובים בשבילו שנמכרים ב KSP או RSM. אמרו לי את: Scythe S-Flex SFF21F 120mm 1600rpm

אז קצת קראתי עליו, וראיתי שיש לו 63.7CFM ורעש 28dBA.

עכשיו סתם ראיתי עוד פרטים על מאווררים וראיתי את המאוורר הזה: Scythe 120mm Slip Stream SY1225SL12M 1200RPM

ושמתי לב שיש לו 68.5CFM ורעש 24dBA.

מאוורר שאני ראיתי שיש לו דחיפת אוויר גדולה יותר והוא יותר שקט. גם המחירים שלהם שונים. ה S-Flex הרבה יותר יקר.

אז השאלה שלי, למה המליצו לי דווקא על ה S-Flex ?

תודה לעוזרים....

עוד משהו.....

זה המארז:

antec-p183_2.jpg

הוא מגיע עם 2 מאווררים, אחד מלמעלה ואחת מאחורה.

אני רוצה להוסיף לו 2 מאווררים מקדימה.

עכשיו אם אני אשים מאורר למטה, לאן כל האוויר ילך ? כאילו זה חסום שם המעבר, יש שם את הספק. והמאוורר של הספק הוא למעלה. זה אחד.

שתיים, אני קונה קירור ThermalRight Ultra-120 ושם לו 2 מאווררים כאלה: Scythe S-Flex SFF21F 120mm

.1600rpm

עכשיו, אני לא יודע בדיוק את הפרטים של המאווררים שבאים עם המארז. אז אני פוחד שיקרה מצב שהמאווררים שעל הקירור של המעבד יוציאו יותר אוויר ממה שהמאווררים של המארז מסוגלים להוציא.

אז איזה מאווררים הכי כדאים לשים מקדימה ? וגם אולי אפשר לשנות את המאווררים של הקירור למעבד למשהו יותר טוב ?

ואם אתם יכולים להביא לי פרטים על המאווררים של המארז אז עוד יותר טוב...

תודה לעוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד הSLIP STREAM אכן מציגים נתונים טובים יותר..אבל המייסב שהם בנוים עליו הוא מיושן יותר ולכן בשורה התחתונה..החסרון היחיד שלהם או אורך החיים..

ובוא נעשה קצת סדר..אתה קונה מערכת חדשה עם המארז הזה ? לגבי הקירור אתה כבר סגור ? שכן הMUGEN 2 יעניק את אותם הביצועים במחיר נורמלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד הSLIP STREAM אכן מציגים נתונים טובים יותר..אבל המייסב שהם בנוים עליו הוא מיושן יותר ולכן בשורה התחתונה..החסרון היחיד שלהם או אורך החיים..

ובוא נעשה קצת סדר..אתה קונה מערכת חדשה עם המארז הזה ? לגבי הקירור אתה כבר סגור ? שכן הMUGEN 2 יעניק את אותם הביצועים במחיר נורמלי..

כן המערכת חדשה. ובכל זאת אני מעדיף את ה TRUE. ולא את ה MUGEN 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק,

הלחץ הסטטי שהסליפסטרימים יוצרים נמוך בהרבה מה אספלקסים. מה שמביא אותנו לנקודה - סליפסטרימים טובים מאד כמאוררי מארז אבל ברגע ששמים אותם על רדיאטור או על גוף בעל צלעות צפופות כמו ה TRUE הסליפסטרים בקושי מצליח להזיז אוויר. אם אתה רוצה לשים מאוררים על TRUE, לך על אספלקסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק..אהבתי..מניסוי שביצעתי (במקרה) עם דומה ושני הדגמים הנ"ל התוצאה הייתה הפרש של שני מעלות..וזה אני מאמין בגלל הCFM..

בכל מקרה..פותח התרד מאווררים המארז שמגיעים איתו יספיקו..אחרי שתראה את הביצועים/רעש תחליט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...