זקוק להמלצה ל-"שילוש" מבוסס I750 להמהרה משמעותית עד 3000 לערך - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה ל-"שילוש" מבוסס I750 להמהרה משמעותית עד 3000 לערך

ASI89

Recommended Posts

הערה :

במילה "משמעותי"אני לא מתכוון לזריקת כסף על לוחות מיוחדים להמהרה שעולים עשרות אחוזים יותר

אבל נותנים שיפור ביצועים של אחוזים בודדים.

מלבד השילוש אני חושב לרכוש את ה-TRUE 120 ,אלא אם כן ישנו קירור שעדיף עליו במחירו (כ-320 שקל ).

זיכרון 4 גיגה.

עדיף לוח שתומך ב-USB3 SATA3 .

לא מתוכנן ,crossfire .

אגב,יש עוד חנויות שעושות ובודקות את היציבות ותאימות כל הרכיבים באמצעות הרצת PRIME95 במשך 48 שעות כפי ש TMS עושים ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהרה משמעותית - תחכה

עדיין לא ברור מה קורה עם בעיית מייצבי הלוח בP55

אם אתה רוצה OC רציני קח I7 920

העניין הוא שמערכת מבוססת I7 920 יקרה משמעותית.

האם הבעייה שתיארת מופיעה גם בלוחות החדשים ביותר של P55 ,שיצאו לשוק רק לאחרונה?

(הכוונה ללוחות בגירסאות שתומכות ב-USB3 ו-SATA3 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך להמנע לגמרי מהפלטפורמה. פשוט לוותר על אוברקלוק אקסטרים.

לוקחים לוח עם תושבת שאינה של Foxconn (ה-P55A של גיגהבייט אמורים להיות עם תושבת LOTES, אבל עדיין כדאי לוודא לפני רכישה) ומתרחקים ממתחים גבוהים (1.4V).

ובכל מקרה מה-SATA 6.0Gb/s אין לך ממה להתלהב, הוא יהיה איטי יותר מ-SATA 3.0Gb/s בלוחות P55 שבהם השבב מחובר לקישור אחד של PCI-E x1.

http://www.behardware.com/html/news/?date=19-10-2009#10491

(גם ה-USB3.0 יהיה מוגבל, אבל ביחס למהירות של USB2.0 עדיין יהיה שיפור עצום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך להמנע לגמרי מהפלטפורמה. פשוט לוותר על אוברקלוק אקסטרים.

לוקחים לוח עם תושבת שאינה של Foxconn (ה-P55A של גיגהבייט אמורים להיות עם תושבת LOTES, אבל עדיין כדאי לוודא לפני רכישה) ומתרחקים ממתחים גבוהים (1.4V).

ובכל מקרה מה-SATA 6.0Gb/s אין לך ממה להתלהב, הוא יהיה איטי יותר מ-SATA 3.0Gb/s בלוחות P55 שבהם השבב מחובר לקישור אחד של PCI-E x1.

http://www.behardware.com/html/news/?date=19-10-2009#10491

(גם ה-USB3.0 יהיה מוגבל, אבל ביחס למהירות של USB2.0 עדיין יהיה שיפור עצום)

קיבלתי את עצתך ועכשיו תכלס אשמח לשמוע המלצות ספיציפיות על מבוסס P55A +זיכרון +קירור המתאים למטרותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קירור? אמרת כבר שאתה קונה TRUE120 וגם יש פורום וקירור במיוחד בשביל זה. ;)

לגבי הלוח, מצטער אם הטעתי אותך אבל אין ערכת שבבים שכזו P55A אלא רק P55. כשאמרתי P55A דיברתי על הלוחות של שכן סדרת הלוחות החדשה שכוללת USB3.0 ו-SATA 6.0Gb/s מתחילה בדגם GA-P55A-XXXX. ובכל זאת- קח את הזול ביותר, ה-GA-P55A-UD3 כמדומני.

זיכרון- הכי זול שתמצא שעובד במתח המומלץ - 1.5V - 1.65V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nike - שים לב יש ב-xtremesystems דיון שאומר שההחלפה של ג'יגהבייט ל-LOTES היא רק בתפסן המתכת והלוחות עדיין עם תושבת של Foxconn.. לא יודע אם זה מדויק או לא, אבל כנראה שבחירה ב-P55A שלהם לא מבטיחה פתרון של הבעיה.

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=239344

אגב קירור True120 - יש איך לחבר אותו בלוחות של של 1156 של ג'יגהבייט, החיבור שלו ניתן להתאמה?

אני יודע שללוחות P55 של יש חורים על הלוח שמתאימים גם לקירורים של 775 ו-1156, אבל לא ראיתי את זה אצל אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יתאים, צריך לקנות מתאמים (או אם הוא עוד לא קנה, את הקירור בגרסה עם מתאמים ל-LGA1156).

EVGA הצליחו לעשות זאת משום שהמרחקים בין החורים אינם גדולים (כמו למשל בהשוואה ל-LGA1336), אבל עדיין רובם צריכים מתאמים.

לגבי התושבת, הבעיה היא בעצם במגעים של הפינים, אז סביר יותר שהפיתרון הוא ב-bracket שיהדק כמו שצריך את המגעים. התושבת לא נשמעת לי כמו הבעיה. חבל שהוא לא בדק את זה (בקישור שהבאת). פשוט להרכיב את המעבד, להשתמש בו זמן מה, לפרק ולראות את הסימנים שהשאירו הפינים של התושבת על המעבד. במקום לעשות את זה הם מקשקשים על דברים אחרים שם.. :)

לדעתי יותר פשוט לקנות Phenom II X4 965/955 עם לוח AM3 וזיכרונות . מחירי הלוחות בהשוואה: מקבלים יותר בלוח זול יותר. כנ"ל לגבי זיכרונות, לא צריך להקפיד על מתח של 1.5-1.65V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יתאים, צריך לקנות מתאמים (או אם הוא עוד לא קנה, את הקירור בגרסה עם מתאמים ל-LGA1156).

EVGA הצליחו לעשות זאת משום שהמרחקים בין החורים אינם גדולים (כמו למשל בהשוואה ל-LGA1336), אבל עדיין רובם צריכים מתאמים.

לגבי התושבת, הבעיה היא בעצם במגעים של הפינים, אז סביר יותר שהפיתרון הוא ב-bracket שיהדק כמו שצריך את המגעים. התושבת לא נשמעת לי כמו הבעיה. חבל שהוא לא בדק את זה (בקישור שהבאת). פשוט להרכיב את המעבד, להשתמש בו זמן מה, לפרק ולראות את הסימנים שהשאירו הפינים של התושבת על המעבד. במקום לעשות את זה הם מקשקשים על דברים אחרים שם.. :)

לדעתי יותר פשוט לקנות Phenom II X4 965/955 עם לוח AM3 וזיכרונות . מחירי הלוחות בהשוואה: מקבלים יותר בלוח זול יותר. כנ"ל לגבי זיכרונות, לא צריך להקפיד על מתח של 1.5-1.65V.

חברים אתם הלחצתם אותי עם הבעייה לכאורה שיש עם הלוחות מבוססי P55 ולכן החלטתי לרדת מהם לגמרי.

לצערי בגלל דרישת חומרה מסויימת של כרטיס הרחבה מיוחד אני נאלץ ללכת הפעם על לוחות מבוססי .

כך שלא תהיה לי כנראה ברירה ואני אאלץ לרכוש לוח X58 +מעבד I7 920

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אתם הלחצתם אותי עם הבעייה לכאורה שיש עם הלוחות מבוססי P55 ולכן החלטתי לרדת מהם לגמרי.

לצערי בגלל דרישת חומרה מסויימת של כרטיס הרחבה מיוחד אני נאלץ ללכת הפעם על לוחות מבוססי .

כך שלא תהיה לי כנראה ברירה ואני אאלץ לרכוש לוח X58 +מעבד I7 920

בטח שיש לך ברירה, רק תצטרך לעבור לצד השני של הרחוב אצל המתחרים.

מעבד פנום II 965 עם לוח מבוסס 770 או 790 נותן ביצועים לרוב עדיפים על i5-750

הם גם לא רעים באוברקלוק (הגירסה החדשה של ה965 יכול להגיע בקירור אויר ל 4.0-4.2GHz)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להמנע משום דבר, קרא את ההודעה הראשונה שלי בדיון..

ולחילופין אתה יכול ללכת על מעבד ולוח AMD. מה רע בזה?

לגבי P55 :אני מעדיף להימנע מהבעיתיות שהתגלתה,גם אם היא לא קריטית.

בעניין AMD :

לצערי אני רוכש כרטיס הרחבה שדורש מעבד אינטל+CHIPSET מבית אינטל.

ראה בעצמך את הקובץ PDF :

http://www.provision-isr.com/userFiles/download99_setup.pdf

http://www.provision-isr.com/downloads.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...