חימום יתר של לוח במארז GIGABYTE MIB T5140 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חימום יתר של לוח במארז GIGABYTE MIB T5140

faza

Recommended Posts

רכשתי מארז של GIGABYTE MIB T5140:

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Chassis/Products_Spec.aspx?ClassValue=Chassis&ProductID=3109&ProductName=MIB T5140

ובתוכו לוח אם GA-GC300UD אינטל אטום 330 :

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=3082&ProductName=GA-GC330UD

לאחר ההפעלה הראשונית במצב עבודה נורמלי כמו גלישה באינטרנט (לא משחקים) המארז כולו

מתחמם מאד.

בבדיקה עם תוכנת REAL TEMP הוא מזהה את המעבד שבתוך המארז 330 ונותן

לי איבחון של 80-90 מעלות. המארז עצמו רותח עד למצב שאי אפשר לגעת בו.

אני משער לעצמי שזה לא תקין, אבל למה זה ככה? הרי המחשב לא מועמס בעבודה.

בדקתי איוורור והכול תקין.קיים מאוורר אחד קטן שיושב על המעבד והוא עובד.מעבר לזה שום פתח לא חסום.

אפשר עזרה בפיענוח חימום המטורף הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בת כמה המשחה טרמיט? מה עם אבק? ומאורר עובד בצורה תקינה? זה ברור שהוא יתחמם אם אין שום דבר שמזרים אוויר טרי לתוך המארז. אז האוויר עומד שם וגם אם יהיה לך 20 פתחים זה לא יעזור כי אין משהו שמוציא אוויר החוצה ומכניס חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך המחשב בנויי שם. אבל תנסה משטח קירור למחשבים . או לראות אם יש לך מקום להוסיף מאוררים אם יש תוסיף. זה לפחות מה שאני הייתי עושה במקרה כזה. תחכה לעוד תגובות אולי יציעו משהו יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיונות טובים ונכונים אבל זה נראה לי מוזר כי שהמכשיר אמור לעבוד בטמפרטורה כ"כ גבוהה.

בכול הפרסומים הם מפרסמים עבודה בטמפרטורה נמוכה יחד עם צריכת זרם נמוכה.

אני מפחד שזה לוח דפוק ולכן זה קורה.

ואם זה ככה אני אלך להחליף אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATOM זה שם כללי לסדרת מעבדים ניידים שמיועדים למכשירים קטנים..ולא ...

בכל אופן אתה לא צריך להיכנס לפאניקה (לא מיד (-:)..המעבד בנוי לעבוד בטמפ' גבוהות של 80-85+-..כמובן שזה לא מומלץ..

שכן זאת הטמפ' הMAX שלו במאמץ..תבדוק את עניין הסירקולציה..או שפשוט המארז לא מתמודד עם פיזור החום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...