Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 548 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שזה לא מתאים לטקטיקת מישחק שלך לא אומר שבן אדם שיושב ליד דלת הוא לא יודע לשחק\ להפך... הוא משתמש בדרך שלו להרוג אותך וזה מעצבן אותך?

אתה מחליט איך לשחק לא אני ולא מישהו אחר מחליטים בשבילך אז זה שבןאם בחר מקום אסטרטגי ועושה שם מערב זה לא דבר רע.

עכשיו עם יש נשקים במשחק ואפשר לבחור אותם אז זה כשר בין עם הם יותר חזקים או פחות.

זה ממש לא בסדר לבוא ולהגיד לאנשים אתם לא משחקים טוב ואתם נובים רק בגלל שאתם לא משחקים כמוני.

מה רע ב לא לההרג במשחק וכן להרוג הרבה? הרי זאת המטרה. אז עם אחד עודה את זה בד'רך משעממת או לא כיפית זה משהו אחר כבר אבל את המטרה של כלום זה אותה מטרה אז עם אפשר לשבת ולא למות מה רע בזה?

אם אתה רוצה לשחק ככה, תשחק, אבל אל תאשים אותי אחרי זה כשאני מקלל אותך בצ'אט, כי זה קל להרוג ככה, פשוט קל... זה מרגיז לרוץ בסטריק עם הUMP לעבור בדלת ולמות מבן אדם שישב עם SPAS 12 בADS לכיוון הדלת, שגם אם הייתי יודע שהוא שם ומכוון לכיוונו ומתקדם לאט, הייתי מת, זה משעמם, וצורת משחק פשוט מגעילה, ואני מקווה מאוד שתפרוש אם אתה כל כך מגעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק ככה זה קודם כל. מה שרציתי להגיד זה שנכון זה מעצבן הדוגמאות שהבאת אבל זה מה יש וצריך להתמודד עם זה ובלי לזיין תמח שהוא לא יודע לשחק ואתה תותח בזה שאתה רץ כמו רמבו והורג את כולם עם צ׳יפס גאנר ואחכ מביא ניוק,

זה לא חוכמה לעשות ניוק עם קיל סטריקים, לדעתי זה להיות נוב ומראה שאתה לא יכול לעשות את זה לבד בלי עזרה סופר אוברפאווארד.

אז תגיד שאני נוב או שמפר או לא יודע מה לא אכפת לי כי אני משחק בשביל הכיף ומשחק מגוונות רץ מתחבא מחכה רץ למקום אחר בקיצור מטייל במפה. זה שיש אנשים כמוך שלא מתאים להם שהורגים אותם וישר צועקים נוב או ציטר או כל דבר אחר זה ילדותי ומעפן. תשחק וזהו ואם אתה כזה טוב אז תעשה ניוקים בלי קיל סטריקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר איתי על נובים? אתה! מדבר איתי?.. על נוובים?!?!

"בוא נראה אותך עושה ניוק בלי קילסטריק, אני אוהב להתקמפר, אני נוב, אני טיובר, אני אפס, ואתה עושה ניוק עם צ'ופר אז אתה נוב"-זה מה שאתה

בעצם אומר לי? שאני נוב, בזמן שאתה מתקמפר, משתמש בטיוב.. תגיד, למה בכל משחק COD ובBF רוב הסרברים הם NO TUBING\GC ובCOD גם NO CAMPING?? למה נראה לך? כי לא היה להם מה לכתוב? או כי CAMPING וTUBING זה לנובים מסריחים? ואני מצטער לבשר לך, שכבר עשיתי ניוק רק עם פייבלוו וניוק.

אז בשורה התחתונה-GO F WORD YOURSELF YOU SELFISH NOOB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בוא נראה אותך עושה ניוק בלי קילסטריק, אני אוהב להתקמפר, אני נוב, אני טיובר, אני אפס, ואתה עושה ניוק עם צ'ופר אז אתה נוב"-זה מה שאתה

בעצם אומר לי? שאני נוב, בזמן שאתה מתקמפר, משתמש בטיוב.. תגיד, למה בכל משחק COD ובBF רוב הסרברים הם NO TUBING\GC ובCOD גם NO CAMPING?? למה נראה לך? כי לא היה להם מה לכתוב? או כי CAMPING וTUBING זה לנובים מסריחים? ואני מצטער לבשר לך, שכבר עשיתי ניוק רק עם פייבלוו וניוק.

קח אותי לדוגמא, לא חושב שיש מישהו שעשה חצי מהניוקים שאני עשיתי (500) ,זה אומר שאני שחקן טוב? לא.!@!

חוץ מזה , ג'וני, אני אהיה איתך שוב אמיתי וכנה, אם הייתי מנהל פה מזמן היית מקבל ממני סטירה באימייל, הגזמת עם החפירות על שטויות...חלאס, שבת שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח אותי לדוגמא, לא חושב שיש מישהו שעשה חצי מהניוקים שאני עשיתי (500) ,זה אומר שאני שחקן טוב? לא.!@!

כן, זה אומר שאתה שחקן מצוין, מצטער לאכזב.

ג'וני לא שופטים יכולת של שחקן על פי כמות הניוקים שהם הביאו

קח לדוגמא את שלומקה

ENOUGH SAID

לא שופט אף אחד על פי כמות הניוקים, אלא על פי כמות הטיובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

:-\

אתה פשוט תחטוף עונש יום אחד על כמה שאתה מבלבל את השכל.

למעשה אני מחזק את 2 המשפטים הראשונים, אבל באמת הגזמת.

סיכום הדיון הזה: "מי שמתשמש במטול/G18 AKIMBO/מתקמפר עם CLAYMORE/מתקמפר עם SHOTGUN/מתקמפר עם X/רץ עם סכין/RPG/ הוא נוב ומגיע לו להידרס כי הוא הורס את ההנאה לעוד 20 שחקנים..." כ"כ, רק שסיכמנו את זה כבר משהו כמו 274089724 פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ג'וני..... אתה ילד קטן ומסכן שלא יודע לקרוא

תקרא שוב מה כתבתי ותבין כמה אתה חמור

איפה כתבתי שאני מתקמפר?

איפה כתבתי שאני משתמש במטול?

לא קראתי לך נוב גם.

אני אמרתי שאת כל זה לפי דעתי על כל נושא הקמפרים וטיוברים

זהו. ובנוסף אמרתי שאם אתהכזה טוב ומתלהב ולא נוב אז למה אתה נעזר בקילסטריקים שהם סופר אובר פאווארד. במיוחד צ'ופר גאנר שזה בזיון לדעתי.

באמת מדהים אותי איזה שונה זה לדבר עם ילד בן 12 ועם בן אדם בוגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מדהים אותי איזה שונה זה לדבר עם ילד בן 12 ועם בן אדם בוגר.

אם הוא היה בן 40 היית יכול לחשוב שהוא בן 12 (קוראים לזה hot headed אם אני לא טועה), ועכשיו בקלות הוא היה יכול לגרום לך לחשוב שהוא בן 40. הוא לא בדיוק "ילד סטנדרטי בן 12", if you know what i mean. ;)

עכשיו תפסיקו את הויכוח הטיפשי הזה בבקשה (ההוא אמר שלא מתווכחים על טעם וריח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין הצלחתם לחפור עוד 20 דפים

הפורום הזה מדרדר?

ואני לתומי חשבתי שזה פורום יחסית בוגר

אני נאלץ להסכים. ואני לא אוסיף שום מילה, את שלי אמרתי כבר כ"כ הרבה פעמים.

הדיון הזה ינעל כדי להצטנן לכמה זמן.

אם למישהו יש תגובה שכן תעניין את קוראי הדיון- שישלח לי פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני משחק בו, באופן קבוע, אבל לא כיף לי בפאבליק,

בא לכם לארגן איזה משחק דומיניישן\SnD\FFA\CTF או משהו אחר.

ויום לפני בלאק אופס, כל S6 הולכים לגראונד וואר ומביאים מלא ניוקים ברצף עם G18 AKIMBO, TUBE, RUNNING וכל מה שאי פעם עצבן אותנו בגייםפליי של האנשים במשחק זה.

אבל בינתיים, בא לכם מחר לארגן איזה משחק?

ושימו לב הדיון הזה פתוח על תנאי, כל ספאם יגרום לנעילתו או לאזהרת המשתמש

"תגובות כמו, אני לא מאמין איך הדרדרה הרמה של השחקים במשחק הזה"-נחשבות ספאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...