Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 547 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד מישהו ראה את MW2 עם הגליצ' של בלי סוף כדורים?

פאקין מלחמה :lol:

זה לא גליצ' זה מוד, פקודה (דיי מסובכת, אבל בכל זאת פקודה) אחת בקונסול ואתה שם, אבל אז עוד פקודה זה בשביל לא לטעון. כך שזה רק 2 פקודות, אני בזמנו עשיתי מודים כאלה, וגם יותר טובים (עשיתי.. הורדתי מוד Loader הורדתי מוד הורדתי קונסול ערכתי קצת שיהיה כתוב By |S6| Jonnyboy ואנשים יהיו קצת יותר מהירים (לא אהבתי את המהירות הרגילה בגאןגיים וכו') ואז חטפתי באן במשתמש הראשי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שרוצה לשמוע ולא בא לו להסתבך

היה שווה את זה?

כן היה שווה את זה, כי במילא המשחק כבר היה מת, רק הוספתי לו קצת צבע.

למה לעשות בושות לכל הקבוצה שלנו ?

אנשים התייחסו אלי כאל אלוהים! הם העריצו אותי, זה היה ממש מגניב, שפונים אלי בSir בשביל שאני לא אתן להם קיק!

וזה לא עשה שום בושות, אנשים אהבו את המודים ובקשו עוד. זה שאתם שונים זה לא אשמתי

חיי גם ספאמר וגם האקר... עוד רגע תגיד שאתה גם בן 12...

חחח

זה לא האקר זה מודר.. אני שונא את ההאקרים שמוסיפים מהירות קפיצות גדולות איןסוף יריות וטיוב לכולם. אני עשיתי דברים יפים, והעפתי את אלא שמשתמשים בטיוב, קאמפרים, עשיתי משחקים כיפיים, בלי נובים, אלא רק סקיל.

ועכשיו, ברשותכם, אני הולך לברר למה למען השם אח שלי צוחק בצרחות מהסלון :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

spiidx117 רשם את זה כי הוא רומז שאחיך צחק על

אנשים התייחסו אלי כאל אלוהים! הם העריצו אותי, זה היה ממש מגניב, שפונים אלי בSir בשביל שאני לא אתן להם קיק!

בסדר, מותר לך בשלבים האלה בחיים לאהוב את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו

שאנשים לא יחשבו שאתה בן 40 :P

הוא ראה טופ גיר

:lol:

היה פרק טוב.. ::)

בכל מקרה, אתם עדיין מתווכחים אם מה שאחי עשה היה בסדר או לא..? המשחק נגמר, הוא השתעמם, הוא אמר "יאללה בוא ננסה לעשות X מקסימום נחטוף באן" וקיבל באן... ביג דיל?

אה ו..

משום מה כשהתחלתי להשתמש קצת ב P90 כל מיני אינשטיינים היו צועקים לי : P90 NOOB!!!!!!!!!! (כי זה בניגוד לחוקים של PCW), אבל מבחינתם גם painkiller זה לנובים, וזה ה DS היחיד שמותר ב PCW.. :screwy:

תודה לאל שנפתרתי מכל הטיוברים המפגרים שקוראים למי שמשתמש ב AK/UMP/P90 נוב. אה ו ACR... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום דבר רע בקמפינג או בטיובינג, נכון זה מעצבן נורא אבל מה לעשות?

הרי המשחק הוא בשביל להנות כל אחד בוחר בדרך שלו לשחק וזה מעצבן שאנשים מנסים להכתיב לאנשים אחרים איך לשחק.

עם בןאדם בוחר לו מקום טוב והורג הרבה אנשים אחרים אז קוראים לו קמפר ואומרים שהוא לא יודע לשחק- זה כל כך מפגר לדעתי, הבחור מצא מקום טוב שבו הוא שולט אז למה הוא צריך לצאת ממנו ולההיהרג בזמן שהוא יכול להרוג הרבה אנשים אחרים.....?

א ני ממש לא מבין את הרעיון מאחורי מי שעושה קמפינג הוא נוב או לא יודע לשחק.

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום דבר רע בקמפינג או בטיובינג, נכון זה מעצבן נורא אבל מה לעשות?

הרי המשחק הוא בשביל להנות כל אחד בוחר בדרך שלו לשחק וזה מעצבן שאנשים מנסים להכתיב לאנשים אחרים איך לשחק.

עם בןאדם בוחר לו מקום טוב והורג הרבה אנשים אחרים אז קוראים לו קמפר ואומרים שהוא לא יודע לשחק- זה כל כך מפגר לדעתי, הבחור מצא מקום טוב שבו הוא שולט אז למה הוא צריך לצאת ממנו ולההיהרג בזמן שהוא יכול להרוג הרבה אנשים אחרים.....?

א ני ממש לא מבין את הרעיון מאחורי מי שעושה קמפינג הוא נוב או לא יודע לשחק.

:s05:

וגם לשבת ליד דלת עם SPAS 12 מכוון בADS לדלת, סליחה לומר, אבל זה רק לכאלה שלא יודעים לרוץ במפה ולהשיג ניוקים עם UMP.

זה לא באטלפילד, קמפינג זה לא טקטיקה, אלא נוביקה. כי נוב-אדם שלא יודע לשחק, ותאמין לי, שקאמפר, או טיובר או G18 אקימבו, הוא לא הכי יודע לשחק, לכן הוא לוקח את הדברים הכי OP או משתמש בנשקים שלא מצריכים כיוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שזה לא מתאים לטקטיקת מישחק שלך לא אומר שבן אדם שיושב ליד דלת הוא לא יודע לשחק\ להפך... הוא משתמש בדרך שלו להרוג אותך וזה מעצבן אותך?

אתה מחליט איך לשחק לא אני ולא מישהו אחר מחליטים בשבילך אז זה שבןאם בחר מקום אסטרטגי ועושה שם מערב זה לא דבר רע.

עכשיו עם יש נשקים במשחק ואפשר לבחור אותם אז זה כשר בין עם הם יותר חזקים או פחות.

זה ממש לא בסדר לבוא ולהגיד לאנשים אתם לא משחקים טוב ואתם נובים רק בגלל שאתם לא משחקים כמוני.

מה רע ב לא לההרג במשחק וכן להרוג הרבה? הרי זאת המטרה. אז עם אחד עודה את זה בד'רך משעממת או לא כיפית זה משהו אחר כבר אבל את המטרה של כלום זה אותה מטרה אז עם אפשר לשבת ולא למות מה רע בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...