Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 546 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תעדכנו כאן כשכל חבילה תעלה 0.99$ תעדכנו כאן כשאקטיויז'ן הגנבים יחזירו את ה10$ תוספת מחיר של המשחק והמפות יהיו חינמיות כמו בכל משחק נורמלי

תודה

תוקן

IW מתים, היא זאת שמוצצת לכם את הכסף.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיקו לראות שמישהו אחד אומר משהו ולהגיד את זה מאתיים פעם? אם יש ספאם אני אומר-היי תפסיק... וגם אתם יכולים. זה גם מקל על המנהלים וגם מראה שאכפת לי מהדיון ואני לא נותן לא להדרדר עוד.

וגם נמאס לי לראות הודעות חדשות בדיון, לפתוח ולראות Peace of bullshit.. סליחה על הביטוי.. אז כן, ברשותך, אני מנסה למנוע ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהם יותר מתכוונים לקטע שאתה חייב להעיר לכל דבר שאתה רואה.

וגם אם ראית שמישהו טעה, אתה נוטה להשתמש בסימני קריאה והדגשות!!!!

מספיק שתרשום לו שפירסמו את זה כבר כמה עמודים אחורה. וזהו.

עכשיו אתה מבין?

ושלא תעיז לענות לי!!! זה ייחשב כתגובת ספאם טהור!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... אכפת לך מהדיון... רק רצית שג'ימן יסגור אותו ב 800 הודעות ;D

ואתה לגמרי מגזים עם ה "למנוע ספאם"

חשבתי שלא יגיבו עוד כי המשחק מת לגמרי וזה היה עגול :P

אבל כנראה שהDeffibrilator החזיר אותו במצב צמח! :D

וסליחה על הספאם שלמעלה, אבל משום מה הרגשתי דחף עז לענות לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיקו לראות שמישהו אחד אומר משהו ולהגיד את זה מאתיים פעם? אם יש ספאם אני אומר-היי תפסיק... וגם אתם יכולים. זה גם מקל על המנהלים וגם מראה שאכפת לי מהדיון ואני לא נותן לא להדרדר עוד.

וגם נמאס לי לראות הודעות חדשות בדיון, לפתוח ולראות Peace of bullshit.. סליחה על הביטוי.. אז כן, ברשותך, אני מנסה למנוע ספאם.

צא כבר מהסרט שלך, כולה ת'רד בפורום... המנהלים ידאגו לכל מה שלא כשורה, אתה סתם מוציא את עצמך עוד יותר פאטתי עם כל השטויות האלה שאתה מגיב וזה שאתה בן 12 כבר לא מצדיק אותך.

לקחתי RUMBLEPAD 2 של מחבר ויש תמיכה בו גם בCOD4 וגם בMW2, אולי אני אנסה תכף עד כמה DISADVANTAGE זה לשחק עם פאד במחשב, במיוחד כשלא שיחקתי משחקים עם פאד כבר כמה שנים טובות :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי לשחק עם פאד זה סיוט. יש לי את אותו האד וניסיתי כמה פעמים לשחק זה פשוט בלתי אפשרי חחחח

איאפשר לשלוט על זה.

אני ממש לא מצליח להבין איךכל אלה שמשחקים בPS3 או ב360 כאלה תותחים(ממה שראיתי ביוטוב 90 אחוז מהסירטונים של MW הם על ואנשים שם מטורפים) איך הם עושים את זה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...