Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 463 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם המשחק יוכיח את עצמו כשווה לרכישה (מן הסתם בזכות המולטיפלייר שלו),

אז סביר להניח שרכישה קבוצתית תקום כחודש-חודשיים לפני תאריך היציאה המיועד לנובמבר.

* שתי ההזמנות המוקדמות של BC2 ו-MW2 נפתחו חודש וקצת לפני.

צריך להוסיף לעמוד הראשי שאלה: "פרצו לי לסטים-מה אני עושה?"

כך יהיו פחות חפירות..

בסך הכל שני אנשים ביקשו עזרה. בכל מקרה, הוספתי הפניה לדיון של Steam.

שוב השאלה הזאת.. Gman, תוסיף את הפתרון לעמוד הראשי..

הוספתי בקישורים השימושיים איפוס שחקן עם לינק להודעה שלך.

נושא אחר: Gman, יהיה נחמד ושימושי אם תוסיף את האתר הזה לעמוד הראשי.

יש בקישורים השימושיים כבר לינק לסטטיסטיקות נשקים ואת COD Wiki שמכיל כל נתון אפשרי.

Gman בכלל עוקב..?

בוודאי ש-G-Man עוקב. פושטק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיון פתחתם רק מי זה שאמרתי שאני הולך להשתמש בTAR... למה אני משתמש בTAR? כי אני רמה 66 ואין לי קאלאץ`...

תאדאם, הדיון הסתיים לטובתי :]

בקשר ל+18, אין לי מושג אם זה נסיון רב של משחק או האקים, אבל הוא יודע מאיפה אני בא אפילו אם אני מתגנב אליו בצורה הכי יפה (ועשיתי את זה כמה פעמים) שאפילו דגדגן לא היה יודע מאיפה אני בא, גם לאחד מהם יש AIM פצצה, לא יודע אם הוא התאמן, אבל זה AIM ממש ממש פצצה

בנתיים אני מנסה לעשות את הChallange של "Did you see that?" וכל פעם שאני זורק במישהו stun grenade פתאום 2-3 אנשים קופצים עלי ואני עם סכין מנסה להרוג אחד מהם שהם נמצאים קילומטרים ממני

בקשר ל"אוטומת"... מה עשית בfxp? סתם, אני שם בשביל החלקה של הניידות, בhwzone זה לא כלכך מפותח :\, ומה לעשות, יש לי DS וGBA (בן 10 שנים, שיהיה בריא) ואני כולה בן 18 מחפש עבודה כדי לקנות את Black Ops (הטריילר שהם הראו בE3 בהתחלה של הראה משהו נחמד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא, אתה ממש כמו תפילה שנענתה :lol:

ופעם הייתי ב FXP כי הייתי "טייס" ב FS2004.

עניין אחר:

קודם כל אני מאמת ומאשר שתאוריית הקונספירציה של דגדגן עם ה air support נכונה בהחלט: הם תמיד הם ירו במי שהכי קרוב אליך.

דבר שני:

יש לי קונספירציה משלי, קשה לי להאמין שזה נכון אבל יהיה שווה לנסות. שמתי לב שעל התיק של OMA PRO כתוב "NO SCOPE". אולי יש איזה צ'לנג' חבוי שאומר משהו כמו "get 50 hip fire kills with a sniper rifle while using one man army pro".. נשמע הזוי ברמה הזויה לגמרי, אבל עובדה שיש עוד כמה צ'אלנג'ים חבויים (כמו radiation sickness, get nuked by an enemy) וכו'.. צריך לנסות ;D

ד"א זה רק אני או שקל יותר לעשות no scopes עם טרמי? וד"א אני חושב שלטרמי נכנסים יותר מהר מלרגיל, כך ש QSים יותר מהירים איתו. שוב, סתם תחושת בטו, לא משהו מדוייק או מאומת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ofcourse they have to, they're arabs

[br]פורסם בתאריך: 18.06.2010 בשעה 14:32:30

יש עוד אחד שמתחזה אלינו... SKEZI משהו... RPG LAST STANDER צבעים לא טובים (צהוב ואדום) והוא נוב בטירוף, סימון, טפל בזה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אל תתבלבלו, 70% מ+18 הם WH ,אין להם איימבוט זה בטוח, אבל לא צריך איימבוט כשאתה יודע לשחק ויש לך WH ,

ולגביך BLACKHAWK ,לתת לנו בראש ? ;D

היום בערב נעשה איזה משחק, תתחיל להתפלל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...